Liga Juniorów Pomorza

s.
4 maja 2004 (artykuł sprzed 20 lat)
JUNIORZY STARSI. Grupa mistrzowska:
Gryf '95 - Debiutant 1:4, Lechia - Gryf W. 1:1, Arka - MUKS 9:0, Polonia - Rodło 1:0.
Grupa spadkowa:
Cartusia - Wisła 0:2, Chojniczanka - Malbork 0:0, Bałtyk - Piast 1:1, Sopot - Jantar 0:2.
JUNIORZY MŁODSI. Grupa mistrzowska:
Chojniczanka - Malbork 0:7, Lechia - Wisła x:x, Arka - Canal+ 1:0, Polonia - Wierzyca x:x.
Unia - Orkan 3:1, Bałtyk - Piast 2:2, Sopot - Jantar 3:1, Gryf '95 - Brzeźno - odbędzie się dzisiaj.

Jutro tabele i więcej szczegółów.
Głos Wybrzeżas.

Opinie (12)

• stasiu gdzie byles??

gdzie byl ten slawny gwiazdor z muksu??chyba sie jusz nastrzelal !! albo zaczal strzelac do sfojej bramki :) hehe 9 bramek to niezly wyczyn :)

• 0 0

• stasiu zszedł w 5 min z powodu kontuzji... a ci co byli na meczu widzieli jak wyglądał skład MUKS - 5 zawodników ze Słupskiej Klasy Okręgowej (j.młodsi), która to liga jest bardzo słabiutka jak widać... a jeżeli OZPN nie przełoży meczu z debiutantem to w ogóle będzie śmiesznie bo wyznaczyli na mecz w dzień matur... a już teraz 4 osoby nie pojechały inne mają kontuzje... i się zespół posypał i jak się nic nie zmieni to heheheh ciemno widze kolejne wyniki

ps. arka zagrała bardzo skutecznie i z taką formą śmiało może myśleć o mistrzostwie

• 0 0

• przed meczem zakładaliśmy porażkę... heheheheh ale nie taką hehehe

• 0 0

• krzysiu jest najlepszy

nie bylo krzysia gruby dlatego tylko 4:1 :)))

• 0 0

• PLAYBOY ADRIAN BILICKI

:)

• 0 0

• Baltyk Gdynia-Piast Człuchów

Kolejne zwyciestwo odniesli juniorzy starsi Piasta Człuchów po dwoch porazkach zdolali sie podniesc.Jednak wygrali nie za sprawą swoich umiejetnosci tylko za sprawa WIELKIEGO SZCZESCIA I SLABEJ SKUTECZNOSCI NASZYCH ZAWODNIKOW CZYLI BALTYKU.Pilkarze baltyku w drugiej polowie pudlowali co chwile.Mieli chyba z 20 super okazji wykorzystali jedną.A Piast obrona beznadziejna potrafili jedynie wybijac w ostatnich momentach z bramki bramkarz jednak bronil dobrze!!!!!!Pomoc w ogole w ich zespole nie istniala i atak tez a na domiar zlego w pierwszej polowie zawodnik z nr 11 ktory byl najslabszy w szeregach gosci w 3 minuty strzelil nam dwie bramki to sie nazywa FUKS.Ale powodzenia zycze tym szczesciarzom!!!!!!

• 0 0

• hehe nie wiem czy debiutant przewarzal w tym meczu !! gdyby mecz trwal 83 minuty to mecz zakonczyl by sie wynikiem 1:1 !! ale coz pilka jest jedna bramki sa dwie !!! dzieki chlopaki za walke !!! Debiutant na mistrza !!! gryf i lechia ooo

• 0 0

• Gratulacje Dla Pilkarzy Arki za zwyciestwo z MUKS-em ** Z taka gra Macie Bardzo Duze Szanse na wygranie tej ligi.

• 0 0

• gryf 95 slupsk 0 - 0 brzeźno gdansk

• 0 0

• baltyk - piast 1:2

Jest takie stare przysłowie : szczęście sprzyja lepszym. Ten mecz miał dwa oblicza, pierwsza połowa to wyrównana gra obu drużyn i lepsza skuteczność Piasta. Druga odsłona pokazala wszystkie słabości druzyny gości, beznadziejnie grały wszystkie formacje, jednak Bałtyk wykorzystał tylko jedna z kilkunastu dobrych okazji do strzelenia gola. Takie już sa uroki pilki noznej, nie zawsze wygrywaja ci co maja przewage i graja lepiej. Z taką grą jak w drugiej połowie Bałtyk spokojnie powinien sie utrzymać.