Terminarz

Sezon:
21.03 (sob)
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Zagłębie Lubin
14.03 (sob)
MMTS Kwidzyn TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
07.03 (sob)
Grupa Azoty Tarnów TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
03.03 (wt) g.18:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk typuj Orlen Wisła Płock
22.02 (sob) g.20:30
Energa MKS Kalisz 26:22 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.02 (wt) g.18:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 17:27 PGE Vive Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.02 (śr) g.19:00
Gwardia Opole 28:22 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.02 (sob) g.17:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 27:32 Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.01 (śr) g.18:30
Sandra Spa Pogoń Szczecin 29:28 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.01 (pt) g.18:30
mecz pucharowy Energa MKS Kalisz 25:23 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (sob) g.17:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 19:24 Stal Mielec przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (śr) g.18:30
Piotrkowianin 32:29 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (sob) g.13:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 25:26 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (śr) g.18:00
Chrobry Głogów 29:29
3:4 po karnych
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.11 (śr) g.18:00
Zagłębie Lubin 24:19 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (sob) g.13:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 26:22 MMTS Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.11 (nd) g.13:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 25:22 Grupa Azoty Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (wt) g.18:00
Orlen Wisła Płock 34:20 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (sob) g.17:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 20:27 Energa MKS Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.10 (wt) g.18:30
PGE Vive Kielce 38:24 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.10 (sob) g.19:15
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 26:34 Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.09 (pon) g.18:00
Górnik Zabrze 29:20 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.09 (śr) g.18:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 31:27 Sandra Spa Pogoń Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.09 (sob) g.19:15
Stal Mielec 23:27 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.09 (nd) g.19:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 29:23 Piotrkowianin przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.09 (sob) g.18:00
Azoty Puławy 32:24 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.09 (nd) g.16:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 26:33 Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 PGE Vive Kielce 22 21 0 0 1 795:525 63
2 Orlen Wisła Płock 22 21 0 0 1 646:476 63
3 NMC Górnik Zabrze 22 18 0 0 4 637:552 54
4 Azoty-Puławy 22 15 0 1 6 667:581 46
5 Gwardia Opole 22 11 2 0 9 594:601 37
6 Energa MKS Kalisz 22 10 1 1 10 557:598 33
7 Sandra Spa Pogoń Szczecin 22 10 0 1 11 580:619 31
8 Zagłębie Lubin 22 9 1 0 12 578:621 29
9 Chrobry Głogów 22 7 1 3 11 592:626 26
10 Piotrkowianin Piotrków Tryb. 22 6 0 0 16 584:627 18
11 MMTS Kwidzyn 22 6 0 0 16 559:630 18
12 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 23 5 1 0 16 535:621 17
13 Stal Mielec 22 5 0 0 17 537:644 15
14 Grupa Azoty Tarnów 22 3 1 1 17 516:656 12

Po sezonie zasadniczym osiem najlepszych drużyn awansuje do play-off. Zespoły z miejsc 9-14 zagrają każdy z każdym mecz i rewanż. Rywalizację rozpoczną z punktami, przynależnymi za zajętą pozycję w sezonie zasadniczym, czyli 6 pkt. za 9, 5 za 10, 4 za 11, 3 za 12, 2 za 12 i 0 za 14. miejsce. Najsłabsza drużyna zostanie zdegradowana, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.

Wyniki 22 kolejki:

  • Energa MKS Kalisz - TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 26:22 (14:9)
  • Grupa Azoty Tarnów - Orlen Wisła Płock 16:33 (7:15)
  • Gwardia Opole - Zagłębie Lubin 36:31 (21:16)
  • NMC Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 35:29 (19:14)
  • PGE Vive Kielce - MMTS Kwidzyn 45:32 (22:16)
  • Sandra Spa Pogoń Szczecin - Azoty-Puławy 25:34 (15:15)
  • Stal Mielec - Piotrkowianin 24:22 (11:10)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 03.03.2020 godz. 18:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

2%

2 typowania

x

1%

1 typowanie

2

97%

86 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Radosław Dymkowski 23 50 87%
2. Barbara Werner 23 47 87%
3. Marcin Dymkowski 23 47 82.6%
4. Artur Boberski 23 47 82.6%
5. Karol Zubel 23 46 82.6%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »