• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
PSG Stal Nysa
(TYP 1) 8%[20]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 2) 92%[229]
 
17.12 nd
godz. 20:30
PSG Stal Nysa
3
:
0
PSG Stal Nysa - Trefl Gdańsk 3:0. Siatkarze nie wykorzystali osłabienia rywali PSG Stal Nysa - Trefl Gdańsk 3:0. Siatkarze nie wykorzystali osłabienia rywali 17 grudnia 2023 (19 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał na wyjeździe z PSG Stalą Nysa 0:3 (22:25, 20:25, ) w...

Trener

Igor Juricić
ocena
2.50 (12 ocen)

Zawodnicy

Patryk Niemiec
ocena
3.50 (12 ocen)
Piotr Orczyk
ocena
3.25 (12 ocen)
Aliaksei Nasevich
ocena
3.08 (12 ocen)
Jordan Zaleszczyk
ocena
3.07 (15 ocen)
Voitto Koykka
ocena
2.79 (14 ocen)
Jakub Czerwiński
ocena
2.77 (13 ocen)
Janusz Gałązka
ocena
2.58 (12 ocen)
Kamil Droszyński
ocena
2.58 (12 ocen)
Kewin Sasak
ocena
2.46 (13 ocen)
Jan Franchi Martinez
ocena
2.45 (11 ocen)
Mikołaj Sawicki
ocena
2.25 (12 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Michał Grzyb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Lukas Kampa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Pruszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Urbanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

22.04 (pon) godz.20:30 TREFL Gdańsk typuj Bogdanka LUK Lublin
18.04 (czw) godz.20:30 Bogdanka LUK Lublin 3:0 TREFL Gdańsk
14.04 (nd) godz.17:30 Asseco Resovia Rzeszów 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!
11.04 (czw) godz.18:20 TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów LIVE!
07.04 (nd) godz.14:45 Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk
04.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
30.03 (sob) godz.17:30 Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk
22.03 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa LIVE!
17.03 (nd) godz.18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK LIVE!
09.03 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Trefl Gdańsk
6 Bogdanka LUK Lublin
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Barkom Każany Lwów
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 KGHM Cuprum Lubin
14 GKS Katowice
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Półfinały play-off (dwumecze, możliwy złoty set)
  • Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (20 kwietnia, w pierwszym meczu 3:2)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Projektem Warszawa (20 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 5. miejsce (możliwy złoty set)
  • Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK (22 kwietnia, godz. 20:30, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 7. miejsce (możliwy złoty set)
  • Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa (21 kwietnia, w pierwszym meczu 3:1)
  • Dwumecz o 9. miejsce (możliwy złoty set)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów (1:3, 3:2)
  • Dwumecz o 11. miejsce (możliwy złoty set)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 13. miejsce (możliwy złoty set)
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin (22 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie wyników z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla