• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Brak ocen zawodników dla tego meczu.

Terminarz

12.04 (wt) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 63:69 VBW ARKA Gdynia
09.04 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 83:55 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski
02.04 (sob) godz.16:00 VBW ARKA Gdynia 96:102 po dwóch dogrywkach Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
27.03 (nd) godz.16:00 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 65:56 VBW ARKA Gdynia
26.03 (sob) godz.18:00 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 68:54 VBW ARKA Gdynia
19.03 (sob) godz.17:00 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 60:84 VBW ARKA Gdynia
13.03 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 72:63 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
12.03 (sob) godz.17:30 VBW ARKA Gdynia 73:58 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
05.03 (sob) godz.19:00 VBW ARKA Gdynia 78:81 po dogrywce BC Polkowice
02.03 (śr) godz.18:30 Ślęza Wrocław 57:78 VBW ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice
2 Polski Cukier Pszczółka AZS UMCS Lublin
3 VBW ARKA GDYNIA
4 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
5 Ślęza Wrocław
6 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz
7 Polonia Warszawa
8 CTL Zagłębie Sosnowiec
9 Enea AZS Politechnika Poznań
10 Energa Toruń
11 GTK GDYNIA
  • Ćwierćfinały:
  • VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 3:0
  • BC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec 3:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Ślęza Wrocław 3:1
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Polonia Warszawa 3:0
  • Półfinały:
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - VBW ARKA GDYNIA 0:3
  • BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 3:0
  • Dwumecz o 3. miejsce:
  • VBW ARKA GDYNIA - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 83:55
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski - VBW ARKA GDYNIA 63:69
  • Finał:
  • BC Polkowice - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 3:0
  • Spadek do I ligi: GTK Gdynia

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki