Impreza już się odbyła

Wybrzeże Gdańsk - Real Astromal Leszno

Spowodowana świętami i zgrupowaniami reprezentacyjnymi przerwa w rozgrywkach ligowych
wreszcie dobiega końca. Już w najbliższy piątek szczypiorniści Wybrzeża we własnej hali podejmą
MKS Real Astromal Leszno. Piątkowy wieczór w hali AWFiS zapowiada się niezwykle emocjonująco.
Blisko trzytygodniowa przerwa w rozgrywkach nie wpłynęła na zespół demobilizująco. Wręcz przeciwnie, szczypiorniści Wybrzeża nie zmarnowali wolnego czasu. - O mobilizacji nie trzeba nam mówić.

przedsprzedaż 24,90 - 29,90 zł
Zawsze jesteśmy w pełni zmobilizowani. Każdy chce dać z siebie jak najwięcej, niezależnie od tego, czy nam wychodzi, czy nie. Przez ten czas trenowaliśmy bardzo mocno, dlatego na kolejny mecz czekamy z
niecierpliwością - powiedział Patryk Abram.

W trakcie przerwy reprezentacyjnej obaj trenerzy zespołu wraz z czterema zawodnikami (Łukaszem
Rogulskim, Adrianem Kondratiukiem, Piotrem Papajem i Wojciechem Prymlewiczem) przebywali na
zgrupowaniu kadry B. W tym samym czasie reszta drużyny przygotowywała się do kolejnych meczów
ligowych. - W żadnym stopniu nie zaburzyło to naszych treningów. Dostaliśmy rozpiski i sumiennie je
realizowaliśmy. Na każdym treningu pracowaliśmy siłowo, biegowo i dużo z piłkami. To była bardzo
intensywna przerwa - skomentował lewoskrzydłowy Wybrzeża.

Nasz piątkowy rywal obecnie zajmuje 4. miejsce w tabeli. Niejednokrotnie w tej lidze pokazał, ze jest
wymagającym przeciwnikiem. W poprzedniej rundzie w starciu obu zespołów lepsi okazali się zawodnicy
Leszna.

We własnej hali zwyciężyli wówczas 29:27. Piątkowe spotkanie będzie więc fantastyczną okazją do rewanżu. - Nie możemy grać falami, tak jak to bywało w ostatnich spotkaniach. Recepta jest prosta i zawsze taka była - musimy zagrać solidnie w obronie i skutecznie w ataku. Wiadomo, przeciwnik ma taki sam cel, a kto zgarnie dwa punkty okaże się po meczu. Wierzę w to, że zrewanżujemy się drużynie z Leszna - zakończył Abram.

Wybrzeże Gdańsk - MKS Real Astromal Leszno piątek, 15 kwietnia 2016 r., godz. 18.30, hala AWFiS Gdańsk