Terminarz

Sezon:
11.09 (sob) g.16:00
Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.09 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.08 (nd) g.16:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.07 (sob) g.16:00
ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.07 (nd) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.07 (pon) g.20:15
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.06 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Cellfast Wilki Krosno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.06 (pon) g.20:30
Celfast Wilki Krosno 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.06 (sob) g.18:30
Orzeł Łódź 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.05 (pon) g.18:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Arged Malesa Ostrów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.05 (pon) g.20:15
Arged Malesa Ostrów 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.05 (sob) g.18:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:45 Orzeł Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.05 (wt) g.18:00
Aforti Start Gniezno 50:39
bez publiczności
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.04 (sob) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40
bez publiczności
Abramczyk Polonia Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.04 (nd) g.14:00
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45
bez publiczności
ROW Rybnik przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.04 (pon) g.15:30
Unia Tarnów 35:55
bez publiczności
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp.
2 Cellfast Wilki Krosno
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów
  • Awans do ekstraligi: Arged Malesa
  • Spadek z ekstraligi: Falubaz Zielona Góra
  • Awans do I ligi: Trans MF Landshut Devils (Niemcy)
  • Spadek do II ligi: Unia Tarnów
Półfinały
Cellfast Wilki Krosno
1 miejsce po rundzie zasadniczej
100
Arged Malesa Ostrów
2 miejsce po rundzie zasadniczej
104
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
4 miejsce po rundzie zasadniczej
80
ROW Rybnik
3 miejsce po rundzie zasadniczej
75
Finał
Cellfast Wilki Krosno
zwycięzca półfinału 1
79
Arged Malesa Ostrów
zwycięzca półfinału 2
100

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Janusz Ciopcinski 16 27 62.5%
2. Sławek Surkont 16 26 62.5%
3. Marek Lamczyk 16 26 56.3%
4. Zdzisław Werner 16 25 50%
5. Radosław Dymkowski 16 24 62.5%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule Co powinno wybrać Zdunek Wybrzeże?