Archiwum meczu

29.09 (śr) godz. 15:00

Miejsce: Sofia

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka

82
:
88
BC Dnipro
TREFL Sopot

Czytaj o meczu

Trefl Sopot - BC Dnipro 88:82. Koszykarze w finale eliminacji Europe Cup Trefl Sopot - BC Dnipro 88:82. Koszykarze w finale eliminacji Europe Cup

29 września 2021 (12 opinii)

Trefl Sopot pokonał w Sofii ukraiński BC Dnipro 88:82 (25:12, 19:26, 17:22, 27:22). Tym samym koszykarze awansowali do finału...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

91%

185 typowań

x

0%

0 typowań

2

9%

19 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

23.09 (czw)
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
70
:
73
TREFL Sopot
18.09 (sob)
PGE Spójnia Stargard
82
:
94
TREFL Sopot
11.09 (sob)
TREFL Sopot
91
:
68
GTK Gliwice
05.09 (nd)
TREFL Sopot
89
:
91
Twarde Pierniki Toruń
07.04 (śr)
TREFL Sopot
81
:
83
Śląsk Wrocław
05.04 (pon)
TREFL Sopot
92
:
90
Śląsk Wrocław
02.04 (pt)
Śląsk Wrocław
91
:
72
TREFL Sopot
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 5 5 0 400:344 10
2 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
3 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 5 4 1 410:391 9
4 Twarde Pierniki Toruń 5 4 1 413:424 9
5 Legia Warszawa 5 3 2 431:366 8
6 TREFL SOPOT 5 3 2 427:396 8
7 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 5 3 2 396:388 8
8 WKS Śląsk Wrocław 6 2 4 457:460 8
9 HydroTruck Radom 6 2 4 516:524 8
10 MKS Dąbrowa Górnicza 5 2 3 417:409 7
11 King Szczecin 5 2 3 436:440 7
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 5 2 3 395:406 7
13 PGE Spójnia Stargard 5 2 3 395:415 7
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 5 1 4 370:400 6
15 GTK Gliwice 5 1 4 370:433 6
16 ASSECO ARKA GDYNIA 4 1 3 271:328 5

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 5 kolejki:

  • GTK Gliwice - ASSECO ARKA GDYNIA 72:73 (14:16, 21:23, 24:18, 13:16)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - TREFL SOPOT 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 91:79 (30:27, 14:21, 22:18, 25:13)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin 84:74 (20:23, 22:13, 20:18, 22:20)
  • HydroTruck Radom - Legia Warszawa 75:88 19:17, 17:25, 15:21, 24:25)
  • Twarde Pierniki Toruń - PGE Spójnia Stargard 85:77 (22:11, 18:22, 28:18, 17:26)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 86:82 (26:28, 16:19, 18:21, 26:14)
  • Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 74:80 (20:13, 24:16, 12:18, 18:33)
  • Mecze zaległe z 4. kolejki:
  • TREFL - HydroTruck 80:85 (21:26, 26:20, 22:16, 11:23)
  • MKS Dąbrowa - Start 94:101 (23:17, 17:14, 21:28, 22:24, d: 11:18)