Archiwum meczu

29.10 (pt) godz. 19:30

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

85
:
91
HydroTruck Radom
ASSECO ARKA Gdynia

Czytaj o meczu

HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia 85:91. Koszykarze wygrali wojnę nerwów HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia 85:91. Koszykarze wygrali wojnę nerwów

29 października 2021 (10 opinii)

Asseco Arka Gdynia pokonała na wyjeździe HydroTruck Radom 91:85 (18:18, 26:26, 23:25, 24:16) w 9. kolejce Energa Basket Ligi....

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

92%

196 typowań

x

1%

1 typowanie

2

7%

15 typowań

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

21.10 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia
59
:
87
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16.10 (sob)
PGE Spójnia Stargard
79
:
64
ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd)
ASSECO ARKA Gdynia
78
:
83
Anwil Włocławek
04.10 (pon)
GTK Gliwice
72
:
73
ASSECO ARKA Gdynia
26.09 (nd)
ASSECO ARKA Gdynia
65
:
80
Śląsk Wrocław
11.09 (sob)
ASSECO ARKA Gdynia
74
:
97
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob)
Legia Warszawa
79
:
59
ASSECO ARKA Gdynia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 9 7 2 728:677 16
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 9 7 2 743:696 16
3 Twarde Pierniki Toruń 9 7 2 780:767 16
4 King Szczecin 9 6 3 797:751 15
5 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 9 6 3 788:759 15
6 WKS Śląsk Wrocław 10 4 6 798:775 14
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 9 5 4 793:775 14
8 PGE Spójnia Stargard 9 5 4 721:744 14
9 Legia Warszawa 8 5 3 675:598 13
10 TREFL SOPOT 9 4 5 746:734 13
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 9 4 5 720:713 13
12 HydroTruck Radom 10 3 7 841:871 13
13 GTK Gliwice 9 3 6 729:763 12
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 9 2 7 671:724 11
15 MKS Dąbrowa Górnicza 9 2 7 721:805 11
16 ASSECO ARKA GDYNIA 8 2 6 563:662 10

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 9 kolejki:

  • Śląsk Wrocław - TREFL SOPOT 77:67 (14:20, 19:18, 26:21, 18:8)
  • HydroTruck Radom - ASSECO ARKA GDYNIA 85:91 (18:18, 26:26, 25:23, 24:16)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - GTK Gliwice 102:82 (31:23, 29:19, 19:26, 23:14)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 82:97 (17:18, 17:21, 26:25, 22:33)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 76:83 (14:23, 16:16, 27:20, 19:24)
  • Twarde Pierniki Toruń - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 105:98 (21:23, 28:25, 29:26, 27:24)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin 77:92 (16:26, 22:27, 24:15, 15:24)
  • Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 90:86 (15:2, 20:24, 28:19, 27:19)