• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

10.04 (nd) godz. 19:30

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

84
:
86
TREFL Sopot
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin

Czytaj o meczu

Trefl Sopot - Pszczółka Start Lublin 84:86. Koszykarze definitywnie poza play-off Trefl Sopot - Pszczółka Start Lublin 84:86. Koszykarze definitywnie poza play-off

10 kwietnia 2022 (18 opinii)

Trefl Sopot przegrał w Ergo Arenie z Polskim Cukrem Pszczółką Start Lublin 84:86 (33:25, 16:21, 18:23, 17:17) w zaległym meczu...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

96%

212 typowań

x

0%

0 typowań

2

4%

8 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

07.04 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia
90
:
98
TREFL Sopot
02.04 (sob)
MKS Dąbrowa Górnicza
71
:
79
TREFL Sopot
28.03 (pon)
King Szczecin
98
:
73
TREFL Sopot
24.03 (czw)
Enea Zastal BC Zielona Góra
91
:
66
TREFL Sopot
20.03 (nd)
TREFL Sopot
103
:
78
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
17.03 (czw)
TREFL Sopot
77
:
101
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
11.03 (pt)
TREFL Sopot
82
:
89
Anwil Włocławek
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 29 22 7 2409:2281 51
2 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 29 21 8 2690:2360 50
3 Anwil Włocławek 29 21 8 2462:2275 50
4 Enea Zastal BC Zielona Góra 29 20 9 2545:2305 49
5 Śląsk Wrocław 29 19 10 2486:2298 48
6 Legia Warszawa 29 17 12 2401:2337 46
7 Twarde Pierniki Toruń 29 17 12 2423:2408 46
8 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 15 14 2415:2377 44
9 King Szczecin 29 15 14 2434:2429 44
10 TREFL SOPOT 29 14 15 2334:2357 43
11 PGE Spójnia Stargard 29 11 18 2298:2456 40
12 ASSECO ARKA GDYNIA 29 11 18 2227:2397 40
13 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 29 10 19 2208:2388 39
14 MKS Dąbrowa Górnicza 29 9 20 2390:2551 38
15 HydroTruck Radom 29 5 24 2264:2448 34
16 GTK Gliwice 29 5 24 2198:2517 34

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 29 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - TREFL SOPOT 90:98 (27:19, 19:29, 23:22, 21:28)
  • Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 108:97 (16:28, 29:24, 26:25, 19:13, d: 18:7)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:85 (19:24, 26:19, 29:15, 12:27)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 82:89 (27:22, 20:18, 15:23, 20:26)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 86:99 (25:27, 20:26, 20:25, 21:21)
  • GTK Gliwice - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 76:83 (14:17, 15:21, 25:22, 22:23)
  • Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom 106:94 (25:27, 27:18, 27:26, 27:23)
  • King Szczecin - Twarde Pierniki Toruń 92:87 (13:31, 30:10, 27:22, 22:24)
  • Mecz zaległy z 20. kolejki:
  • TREFL - Polski Cukier Pszczółka Start 84:86 (33:25, 16:21, 18:23, 17:17)
  • Mecz zaległy z 19. kolejki:
  • Enea Abramczyk Astoria - Anwil 58:62 (11:21, 17:13, 15:18, 15:10)