Pierwsza ligowa porażka koszykarzy Arki Gdynia. Nie zatrzymali Amerykanów

3 listopada 2018 (artykuł sprzed 5 lat)

Choć Josh Bostic trafił wszystkie rzuty z gry w meczu z MKS: 2/2 za 2 punkty i 2/2 za trzy punkty, to nie był w stanie poprowadzić Arki do piątego zwycięstwa w EBL. Choć Josh Bostic trafił wszystkie rzuty z gry w meczu z MKS: 2/2 za 2 punkty i 2/2 za trzy punkty, to nie był w stanie poprowadzić Arki do piątego zwycięstwa w EBL.

Koszykarze Arki Gdynia doznali pierwszej porażki w sezonie Energa Basket Ligi. Ulegli we własnej hali MKS Dąbrowa Górnicza 76:86 (15:19, 27:24, 20:14, 14:29). Gospodarze dali się wciągnąć w grę rywala, a to nie przyniosło im nic dobrego. Nie potrafili zatrzymać Trey'a Davisa oraz Clevelanda Melvina, którzy zdobyli razem aż 58 punktów.

Dulkys 16 (4x3, 7 zb.), Łapeta 6, Wyka 2, Florence 2 (5 as.), Garbacz 0 oraz Bostic 15 (2x3), Szubarga 10 (1x3, 5 zb., 7 as.), Ponitka 10 (1x3), Upshaw 10, Witliński 5
Sędziowie: Zapolski, Wierzman, Sosin
Widzów: 1200
Davis 31 (1x3, 8 zb., 7 as.), Melvin 27 (4x3, 8 zb.), Wojciechowski 9 (6 zb.), Richardson 8 (2x3), Łukasiak 3 oraz Kobel 4, Wołoszyn 3 (1x3), Zębski 1, Gabiński 0

TREFL SOPOT ULEGŁ W HALI 100-LECIA LEGII WARSZAWA. PRZECZYTAJ RELACJĘ Z TEGO MECZU, OCEŃ KOSZYKARZY I TRENERA

Koszykarze Arki mają za sobą pierwsze zwycięstwie w tym sezonie w Eurocup. W środę pokonali w Gdynia Arenie francuski zespół Limoges CSP 87:78

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z MECZU EUROCUP
Trener reprezentacji Polski podał szeroki skład na mecze eliminacji mistrzostw świata na przełomie listopada i grudnia. Znalazło się w nim pięciu gdyńskich koszykarzy: Ponitka (ARKA Gdynia), Wyka (ARKA Gdynia), Witliński (ARKA Gdynia), Łapeta (ARKA Gdynia) i Garbacz
(ARKA Gdynia)

SPRAWDŹ SZEROKĄ KADRĘ POLSKI, ZOBACZ JAK KUPIĆ BILETY NA MECZ Z WŁOCHAMI, KTÓRY 2 GRUDNIA ODBĘDZIE SIĘ W ERGO ARENIE
Arka jest jedną z trzech drużyn, które nie przegrały w Energa Basket Lidze. Obok gdynian są to Stelmet Zielona Góra oraz Polski Cukier Toruń.
Wyjściowy skład gości: 3 Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza), 4 Richardson (MKS Dąbrowa Górnicza), 7 Davis (MKS Dąbrowa Górnicza), 13 Łukasiak (MKS Dąbrowa Górnicza), 35 Wojciechowski (MKS Dąbrowa Górnicza)
Gospodarze zaczynają piątką: 30 Garbacz (ARKA Gdynia), 16 Łapeta (ARKA Gdynia), 0 Florence (ARKA Gdynia), 91 Wyka (ARKA Gdynia), 44 Dulkys (ARKA Gdynia)
1'
ZACZYNAMY MECZ. Pierwsza piłka dla MKS
za 3 punkty
1'
[0:3] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza), do tego faul Garbacza
1'
Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza) pudłuje rzut wolny
wolne (trafione oba)
1'
[0:5] Davis (MKS Dąbrowa Górnicza) wykorzystuje oba rzuty wolne.
1'
Let's go Gdynia - skandują kibice
za 2 punkty
2'
[0:7] 2 punkty z półdystansu zdobywa Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
2'
[0:9] 2 punkty z kontry zdobywa Davis (MKS Dąbrowa Górnicza).
2'
Na parkiecie leży Florence (ARKA Gdynia), który trzyma się za twarz
2'
Florence (ARKA Gdynia) podnosi się z parkietu, ale musi opuścić boisko
za 3 punkty
3'
[3:9] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa 44 Dulkys (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
4'
[3:11] 2 punkty zdobywa Łukasiak (MKS Dąbrowa Górnicza), do tego jest faulowany
za 1 punkt
4'
[3:12] Rzut wolny trafia Łukasiak (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
4'
[3:14] 2 punkty rzutem nad Łapetą zdobywa Davis (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 3 punkty
4'
[6:14] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa 44 Dulkys (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
5'
[8:14] 2 punkty spod kosza zdobywa 11 Ponitka (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
7'
[10:14] 2 punkty z kontry zdobywa 10 Witliński (ARKA Gdynia).
czas
7'
Przerwa na żądanie Winnickiego (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
8'
[10:16] 2 punkty z półdystansu zdobywa Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza).
8'
[10:18] Davis (MKS Dąbrowa Górnicza) wykorzystuje oba rzuty wolne.
wolne (tylko 1 trafiony)
8'
[11:18] Tylko jeden rzut wolny trafia 55 Upshaw (ARKA Gdynia).
9'
[11:19] Tylko jeden rzut wolny trafia Zębski (MKS Dąbrowa Górnicza).
10'
[13:19] 55 Upshaw (ARKA Gdynia) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
10'
[15:19] 2 punkty po wejściu pod kosz zdobywa 7 Szubarga (ARKA Gdynia).
10'
KONIEC PIERWSZEJ KWARTY. MKS świetnie wszedł mecz i prowadził 9:0. Gdynianie mieli problem z konstruowaniem akcji, później jednak, gdy zaczęli grać więcej pod kosz, wynik po ich stronie także ruszył. Na początku kwarty w twarz został przypadkowo uderzony Florence (ARKA Gdynia). Amerykanin opuścił boisko i jeszcze na nie nie wrócił
11'
ZACZYNAMY DRUGĄ KWARTĘ. Piłka dla Arki
za 2 punkty
11'
[17:19] 2 punkty po wejściu pod kosz zdobywa 11 Ponitka (ARKA Gdynia), do tego faul Gabińskiego
za 1 punkt
11'
[18:19] Rzut wolny trafia 11 Ponitka (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
11'
[18:21] 2 punkty zdobywa Davis (MKS Dąbrowa Górnicza), do tego faul Garbacza
za 1 punkt
11'
[18:22] Rzut wolny trafia Davis (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
12'
[18:24] 2 punkty z pola trzech sekund zdobywa Davis (MKS Dąbrowa Górnicza), do tego faul Bostica
za 1 punkt
12'
[18:25] Rzut wolny trafia Davis (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
12'
[18:27] 2 punkty dobitką w kontrze zdobywa Wojciechowski (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 3 punkty
12'
[18:30] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Davis (MKS Dąbrowa Górnicza).
czas
12'
Przerwa na żądanie Frasunkiewicza (ARKA Gdynia).
za 3 punkty
13'
[18:33] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Wołoszyn (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
13'
[20:33] 2 punkty wsadem po przechwycie zdobywa 44 Dulkys (ARKA Gdynia).
14'
Na boisku ponownie Florence (ARKA Gdynia)
za 2 punkty
14'
[20:35] 2 punkty z półdystansu zdobywa Davis (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 3 punkty
14'
[20:38] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
15'
[22:38] 2 punkty wsadem w kontrze zdobywa 11 Ponitka (ARKA Gdynia).
czas
15'
za 3 punkty
16'
za 3 punkty
16'
za 2 punkty
16'
[27:41] 2 punkty wsadem zdobywa 16 Łapeta (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
17'
[29:41] 2 punkty z pola trzech sekund zdobywa 91 Wyka (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
18'
[31:41] 2 punkty po ofensywnej zbiórce zdobywa 16 Łapeta (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
18'
[33:41] 2 punkty w szybkim ataku zdobywa 0 Florence (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
18'
[35:41] 2 punkty w kontrze zdobywa 3 Bostic (ARKA Gdynia).
19'
Asseco - skandują kibice
19'
Zębski (MKS Dąbrowa Górnicza) pudłuje dwa rzuty wolne
za 2 punkty
19'
[37:41] 2 punkty z kontry zdobywa 3 Bostic (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
20'
[37:43] 2 punkty z półdystansu zdobywa Kobel (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 3 punkty
20'
[40:43] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa 3 Bostic (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
20'
[42:43] 2 punkty spod kosza zdobywa 16 Łapeta (ARKA Gdynia).
20'
KONIEC DRUGIEJ KWARTY. Gdynianie grali tak ospale, że goście, za sprawą Davisa (MKS Dąbrowa Górnicza) oraz Melvina (MKS Dąbrowa Górnicza) zbudowali 18-punktową przewagę. I nagle Arka zaczęła grać szybko. Punkty z kontrataków Ponitki (ARKA Gdynia), Florence'a (ARKA Gdynia) i Bostica (ARKA Gdynia) oraz dobra gra pod koszem Łapety (ARKA Gdynia) sprawiły, że drużyna Frasunkiewicza odrobiła aż 17 punktów straty
Najskuteczniejsi do przerwy: Davis (MKS Dąbrowa Górnicza) - 19 pkt, Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza) - 13 pkt, Dulkys (ARKA Gdynia) - 11 pkt, Ponitka (ARKA Gdynia) i Bostic (ARKA Gdynia) po 7 pkt
Arka trafiła 17 z 34 rzutów z gry, MKS 15 z 33. W zbiórkach mamy 19:17 dla Arki, w asystach 10:7 dla gdynian
21'
ZACZYNAMY TRZECIĄ KWARTĘ. Piłka dla MKS
za 3 punkty
21'
za 3 punkty
23'
[45:46] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Richardson (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
23'
[47:46] 2 punkty zdobywa 10 Witliński (ARKA Gdynia), który minimalnie przekroczył linię 6,75 m
25'
Łukasiak (MKS Dąbrowa Górnicza) otrzymał przewinienie techniczne
za 1 punkt
25'
[48:46] Rzut wolny trafia 7 Szubarga (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
26'
[48:48] 2 punkty po wejściu pod kosz zdobywa Wojciechowski (MKS Dąbrowa Górnicza).
26'
[49:48] Tylko jeden rzut wolny trafia 10 Witliński (ARKA Gdynia).
26'
[49:49] Tylko jeden rzut wolny trafia Wojciechowski (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 3 punkty
27'
za 2 punkty
27'
[52:51] 2 punkty wsadem w kontrze zdobywa Wojciechowski (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
28'
[54:51] 2 punkty spod kosza zdobywa 55 Upshaw (ARKA Gdynia).
28'
[55:51] Tylko jeden rzut wolny trafia 7 Szubarga (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
29'
[55:53] 2 punkty zdobywa Davis (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 3 punkty
29'
[58:53] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa 11 Ponitka (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
29'
[58:55] 2 punkty z półdystansu zdobywa Davis (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
30'
[60:55] 2 punkty zdobywa 55 Upshaw (ARKA Gdynia), do tego faul Wojciechowskiego
30'
Faul techniczny dostaje za dyskusje z sędziami trener MKS Jacek Winnicki
za 1 punkt
30'
[61:55] Rzut wolny trafia 7 Szubarga (ARKA Gdynia) - rzut za faul techniczny
za 1 punkt
30'
[62:55] Rzut wolny trafia 55 Upshaw (ARKA Gdynia) - za faul Wojciechowskiego
za 2 punkty
30'
[62:57] 2 punkty po wejściu pod kosz zdobywa Davis (MKS Dąbrowa Górnicza).
30'
KONIEC TRZECIEJ KWARTY. Spadło tempo meczu, a to okazało się na plus dla Arki. Defensywa gdynian sprawiła, że przyjezdni nie byli w stanie oddawać łatwych rzutów. A po drugiej stronie parkietu mieliśmy wiele podań, spokojnych rzutów i wyjście na prowadzenie Arki
31'
ZACZYNAMY CZWARTĄ KWARTĘ. Piłka dla Arki
za 3 punkty
31'
za 2 punkty
32'
[62:62] 2 punkty z kontry zdobywa Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza), do tego faul Dulkysa
za 1 punkt
32'
[62:63] Rzut wolny trafia Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
32'
[64:63] 2 punkty spod kosza zdobywa 44 Dulkys (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
33'
[64:65] 2 punkty dobitką zdobywa Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 3 punkty
33'
[67:65] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa 7 Szubarga (ARKA Gdynia).
34'
[67:67] Kobel (MKS Dąbrowa Górnicza) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
34'
[69:67] 2 punkty po wejściu pod kosz zdobywa 7 Szubarga (ARKA Gdynia).
za 2 punkty
34'
[69:69] 2 punkty z półdystansu zdobywa Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
35'
[69:71] 2 punkty z półdystansu zdobywa Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza).
czas
35'
36'
[69:73] Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 3 punkty
36'
czas
36'
36'
Asseco - starają się pomóc kibice
za 2 punkty
37'
[69:78] 2 punkty z półdystansu zdobywa Davis (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
38'
[69:80] 2 punkty po wejściu pod kosz zdobywa Davis (MKS Dąbrowa Górnicza).
czas
38'
Ostatnia w meczu przerwa na żądanie Frasunkiewicza (ARKA Gdynia).
czas
38'
Tym razem przerwa na żądanie Winnickiego (MKS Dąbrowa Górnicza).
38'
[69:82] Davis (MKS Dąbrowa Górnicza) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
39'
[69:84] 2 punkty dobitką zdobywa Wojciechowski (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
39'
[69:86] 2 punkty po przechwycie zdobywa Richardson (MKS Dąbrowa Górnicza).
za 2 punkty
39'
[71:86] 2 punkty wsadem zdobywa 55 Upshaw (ARKA Gdynia).
40'
Bostic (ARKA Gdynia) faulowany przy rzucie za trzy punkty - 58 sekund do końca kwarty
40'
Bostic (ARKA Gdynia) pudłuje pierwszy rzut wolny
40'
[73:86] 3 Bostic (ARKA Gdynia) wykorzystuje oba rzuty wolne.
40'
Bostic (ARKA Gdynia) faulowany przy rzucie za spod kosza - 31,8 sekundy do końca kwarty
40'
[75:86] 3 Bostic (ARKA Gdynia) wykorzystuje oba rzuty wolne.
40'
Bostic (ARKA Gdynia) faulowany po przechwycie piłki - 15,8 sekundy do końca kwarty
schodzi za faule
40'
Wojciechowski (MKS Dąbrowa Górnicza) fauluje po raz 5 i kończy udział w tym spotkaniu.
40'
[76:86] Tylko jeden rzut wolny trafia 3 Bostic (ARKA Gdynia).
40'
KONIEC MECZU. Trener Przemysław Frasunkiewicz zaczął dostosowywać skład do rywali, a to nie przyniosło sukcesu. Davis (MKS Dąbrowa Górnicza) i Melvin (MKS Dąbrowa Górnicza) wypunktowali Arkę i sprawili, że doznała ona pierwszej porażki w EBL

Wyniki 5 kolejki

• ARKA GDYNIA - MKS Dąbrowa Górnicza 76:86 (15:19, 27:24, 20:14, 14:29)
  • TREFL SOPOT - Legia Warszawa 86:92 (25:19, 15:16, 21:24, 25:33)
  • Anwil Włocławek - Spójnia Stargard 80:81 (13:23, 28:23, 18:11, 21:24)
  • Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 99:84 (20:24, 30:7, 27:20, 22:33)
  • King Szczecin - Miasto Szkła Krosno 74:66 (27:18, 19:12, 8:19, 20:17)
  • Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 92:56 (24:19, 24:8, 20:13, 24:16)
  • TBV Start Lublin - GTK Gliwice 85:73 (22:18, 18:16, 18:14, 27:25)
  • BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 81:72 (15:20, 28:19, 15:17, 23:16)

Opinie (44) 1 zablokowana

• Oj Frasun,Philem Jacksonem to ty nie bedziesz,szkolne bledy trenerskie i masakra w 4 kwarcie.A wystarczylo grac to samo co w trzeciej...ehh...

• 17 3

• 1200...

.... 700 osób na trybunach to maks.

• 6 12

• (8)

To kompromitacja.Zespół nie może poradzić sobie z dwoma zawodnikami.Nie było widać zaangażowania większości zawodników.Nie wykorzystano zawodników podkoszowych,którzy mieli dużą przewagę.Najsłabszy Florence słaby w ataku,słaby w obronie.Zespól realizuje jedną zagrywkę.
    Łatwo to rozszyfrować.

• 12 0

• (4)

Trzeba być znawcą koszykówki,aby za słabą grę zawodników winić trenera.

• 3 8

• (3)

A kogo winić? Trener bierze odpowiedzialność za wyniki zespołu bo po to chyba jest. Ale trener Frasunkiewicz nie lubi tego robić i zawsze winni są oni. Przypomnij sobie zeszły rok i jego wypowiedzi na konferencjach.

• 5 1

• (1)

Wiecie w jakim stopniu zawodnicy realizowali polecenia trenera.
          To, ze nie trafiali z czystych pozycji to też winien trener. No prosze ?

• 0 2

• Jeśli jedyna taktyka jest rzucanie z dystansu to Ci gratuluje. Przecież tu nie było żadnej gry podkoszowej. Albo jakieś zagrywki. On gra 3ki lub 1na1 i nic więcej :-)

• 4 1

• Taaaa, jak wygrana to chwała zawodnikom, a jak porażka to trener winny.
          Chociaż nawet jak wygrywają to jak widzę trener dostaje ocenę 2.
          Ale jest zabawa. To z normalnością nie ma nic wspólnego.

• 1 1

• Być może zespół był przemęczony.Być może uwierzył w łatwe zwycięstwo.

• 4 0

• (1)

Zespół z Dąbrowy grał z dużym zaangażowaniem,z zębem.Nasi nie potrafili pokryć dwóch zawodników.Rzucali oni z lepszych,wypracowanych pozycji.Co się dzieje z Wyką?.

• 8 0

• Tak na boisku było 2 zawodników ?

• 0 0

• masakra

mecz oddany na stojaco!!!zero gry pomyslu walki smutek!zastanawiam sie jak to mozliwe ze koles ktory ma 218cm nie trafia spod KOSZA????

• 15 2

• (2)

to podobno tylko sport, ale "polskie" asseco sprzed sezonu czy dwóch na pewno nie zagrałoby tak nonszalancko.
    w przerwie wydawało się że ostrzeżenie z pierwszej kwarty zostało przyjęte, zrozumiane i sytuacja jest opanowana. nic bardziej mylnego. męczyli się z legia, męczyli się z Krosnem a teraz dali d... na całego. jak to możliwe że dwóch amerykanów rozmontowuje obronę, atak i wszystko co tam asseco podobno miało - w drużynie gdzie podobno na każdej pozycji jest po dwóch wartościowych zawodników

• 13 0

• może lepiej było przeprosić się ze sprawdzonym Hickey'em niż sprowadzać przygasłe gwiazdy

• 4 0

• Prokom Trefl

Ta drużyna nic nie ma, zupełnie bez pomysłu na grę, zero taktyki. Wystarczyło dziś spojżeć na Ślimaka a Frsuna, który jaki ma warsztat. Trener Frasunkiewicz nadaje się conajwyzej na drużyny +8, które walczą o utrzymanie. Jeszcze sporo nauki przed nim ani tak nie wiadomo czy się nauczy.

• 5 1

• Problemem tej drużyny jest przesadna rotacja (1)

Trener Frasunkiewicz w lidze stosuje rotację polegającą na tym że wg niego jest 10 równych graczy.Nie ma podziału na podstawowych i zmienników. Ta rotacja powoduje że zawodnicy mają problem z wejściem w mecz bo zmiany są szybkie.

Poza tym irytujące jest to przesadne oszczędzanie graczy-jak to możliwe żeby w takim meczu na styku chyba nalepszy gracz w lidze-Bostic nie zagrał nawet 20 minut? To jest lekceważenie kibiców i przeciwników.Ludzie chcą oglądać gwiazdy, on powinien grac minium 30 minut w meczu.

Granie dwóch meczów w tygodniu to nie jest problem dla koszykarzy, te rotacje są przesadne.

• 17 2

• Brak kibiców

Jacy kibice w Gdyni ?

• 0 5

• Odechciewa się chodzić na mecze (2)

Jak im się nie chce to może niech nie grają bo dzisiaj włącznie z trenerem wszyscy wyglądali tak z siebie zadowoleni po wtorkowej wygranej, że odechciewa się chodzić na mecze. A może Winnicki powinien wrócić do Gdyni bo miał więcej energii niż wszyscy zawodnicy Asseco razem wzięci?

• 16 2

• Zawsze możesz pójść na swojego Trefla i zobaczyć jak przegrywa min z Legią Warszawa dołując tabelę plk.

• 5 1

• Trefle z każdym przegrywają bo im nie płacą czy im się nie chce?

• 0 0

• Dajcie już na luz z tym aseco z rzeszowa,bębniarze haha (4)

• 1 6

• Jakoś nie słychać żeby ktoś krzyczał arka, może zaczniesz pikniku zamiast komentować?

• 5 2

• Jaka arka???? (2)

Nie wszyscy mają gdzieś historię. Nie narzucicie kibicom nowej nazwy.

• 3 2

• Dlatego tylko Prokom pikniku (1)

• 0 0

• Asseco Prokom pikniku

• 0 0

• Arka

Wielka arka ta nazwa zobowiązuje do tradycyjnej porażki. Ręczne- rozwiązane, kopacze- jak zwykle w d...., teraz klątwa dotyka koszykarzy, rugbystów też już wszyscy leją.k.....a gdańszczaki znowu będą mnieli ze mnie polewkę w poniedziałek

• 6 8

• Bez emocji

Mecz ledwie się zaczął, a już się skończył. Kiepski początek już pozbawił złudzeń o łatwej wygranej. Patrząc na to co działo się na boisku ten mecz przegraliśmy zasłużenie. Szkoda, bo przed nami trzy ciężkie mecze, w których trudno będzie o wygraną. Let’s Go Gdynia Let’s Go...