Terminarz
03.06 (pon)
g.20:30
|
ARKA Gdynia | 105:80 | Stelmet Enea BC Zielona Góra | LIVE! | |||
31.05 (pt)
g.17:30
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra | 95:77 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
26.05 (nd)
g.20:00
|
ARKA Gdynia | 97:109 | Anwil Włocławek | LIVE! | |||
23.05 (czw)
g.17:30
|
Anwil Włocławek | 90:85 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
21.05 (wt)
g.17:45
|
Anwil Włocławek | 87:79 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
18.05 (sob)
g.20:30
|
ARKA Gdynia | 78:65 | Anwil Włocławek | LIVE! | |||
16.05 (czw)
g.17:45
|
ARKA Gdynia | 94:91 | Anwil Włocławek | LIVE! | |||
12.05 (nd)
g.12:40
|
ARKA Gdynia | 94:75 | Legia Warszawa | LIVE! | |||
09.05 (czw)
g.17:45
|
Legia Warszawa | 100:94 | ARKA Gdynia | ||||
07.05 (wt)
g.20:00
|
Legia Warszawa | 97:91 | ARKA Gdynia | ||||
04.05 (sob)
g.17:00
|
ARKA Gdynia | 109:87 | Legia Warszawa | ||||
02.05 (czw)
g.20:45
|
Arka Gdynia | 79:75 | Legia Warszawa | ||||
28.04 (nd)
g.17:45
|
Spójnia Stargard | 95:70 | ARKA Gdynia | ||||
22.04 (pon)
g.17:45
|
ARKA Gdynia | 88:72 | Polski Cukier Toruń | ||||
17.04 (śro)
g.20:15
|
ARKA Gdynia | 90:88 | TREFL Sopot | LIVE! | |||
14.04 (nd)
g.12:40
|
ARKA Gdynia | 72:81 | King Szczecin | ||||
07.04 (nd)
g.19:00
|
AZS Koszalin | 84:89 | ARKA Gdynia | ||||
31.03 (nd)
g.12:35
|
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski | 65:75 | ARKA Gdynia | ||||
24.03 (nd)
g.12:40
|
TBV Start Lublin | 71:80 | ARKA Gdynia | ||||
20.03 (śro)
g.20:15
|
ARKA Gdynia | 86:80 | Polpharma Starogard Gdański | ||||
17.03 (nd)
g.12:40
|
GTK Gliwice | 74:78 | ARKA Gdynia | ||||
06.03 (śro)
g.17:45
|
ARKA Gdynia | 78:65 | Stelmet Enea BC Zielona Góra | LIVE! | |||
03.03 (nd)
g.15:00
|
MKS Dąbrowa Górnicza | 62:82 | ARKA Gdynia | ||||
17.02 (nd)
g.18:00
|
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski | 77:74 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
16.02 (sob)
g.18:00
|
MKS Dąbrowa Górnicza | 78:81 | ARKA Gdynia | ||||
15.02 (pt)
g.20:30
|
Anwil Włocławek | 80:84 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
10.02 (nd)
g.17:00
|
Miasto Szkła Krosno | 72:96 | ARKA Gdynia | ||||
03.02 (nd)
g.15:00
|
Legia Warszawa | 78:85 | ARKA Gdynia | ||||
27.01 (nd)
g.17:00
|
ARKA Gdynia | 100:73 | HydroTruck Radom | ||||
19.01 (sob)
g.12:40
|
Anwil Włocławek | 66:83 | ARKA Gdynia | ||||
14.01 (pon)
g.19:00
|
ARKA Gdynia | 89:88 | Spójnia Stargard | ||||
06.01 (nd)
g.12:40
|
Polski Cukier Toruń | 96:73 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
01.01 (wt)
g.18:00
|
TREFL Sopot | 84:89 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
28.12 (pt)
g.18:00
|
King Szczecin | 94:105 | ARKA Gdynia | ||||
22.12 (sob)
g.15:00
|
ARKA Gdynia | 77:72 | AZS Koszalin | ||||
19.12 (śro)
g.20:30
|
Limoges CSP | 103:87 | ARKA Gdynia | ||||
16.12 (nd)
g.12:35
|
ARKA Gdynia | 86:73 | BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski | LIVE! | |||
11.12 (wt)
g.20:30
|
ARKA Gdynia | 64:76 | Alba Berlin | LIVE! | |||
07.12 (pt)
g.19:30
|
ARKA Gdynia | 83:78 | TBV Start Lublin | ||||
04.12 (wt)
g.19:00
|
Polpharma Starogard Gdański | 100:104 | ARKA Gdynia | ||||
21.11 (śro)
g.19:30
|
Cedevita Zagrzeb | 94:87 | ARKA Gdynia | ||||
18.11 (nd)
g.17:00
|
ARKA Gdynia | 86:70 | GTK Gliwice | ||||
13.11 (wt)
g.20:15
|
ARKA Gdynia | 77:87 | Tofas Bursa | LIVE! | |||
10.11 (sob)
g.12:40
|
Stelmet Enea BC Zielona Góra | 113:93 | ARKA Gdynia | ||||
07.11 (śro)
g.18:00
|
Lokomotiw Kubań Krasnodar | 96:72 | ARKA Gdynia | ||||
03.11 (sob)
g.12:35
|
ARKA Gdynia | 76:86 | MKS Dąbrowa Górnicza | LIVE! | |||
31.10 (śro)
g.20:00
|
ARKA Gdynia | 87:78 | Limoges CSP | LIVE! | |||
26.10 (pt)
g.19:00
|
ARKA Gdynia | 91:78 | Miasto Szkła Krosno | ||||
23.10 (wt)
g.20:00
|
Alba Berlin | 82:68 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
20.10 (sob)
g.19:00
|
ARKA Gdynia | 79:69 | Legia Warszawa | ||||
17.10 (śro)
g.20:00
|
ARKA Gdynia | 61:78 | Cedevita Zagrzeb | LIVE! | |||
13.10 (sob)
g.17:00
|
Rosa Radom | 77:94 | ARKA Gdynia | ||||
10.10 (śro)
g.19:00
|
Tofas Bursa | 96:79 | ARKA Gdynia | ||||
07.10 (nd)
g.12:40
|
ARKA Gdynia | 98:89 | Anwil Włocławek | LIVE! | |||
02.10 (wt)
g.20:00
|
ARKA Gdynia | 73:80 | Lokomotiw Kubań Krasnodar | LIVE! | |||
15.09 (sob)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 67:94 | FC Barcelona | LIVE! |
Tabela końcowa
Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | ||||||
2 | Polski Cukier Toruń | ||||||
3 | Arka Gdynia | ||||||
4 | Stelmet Enea BC Zielona Góra | ||||||
5 | Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski | ||||||
6 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||||
7 | King Szczecin | ||||||
8 | Legia Warszawa | ||||||
9 | TBV Start Lublin | ||||||
10 | Polpharma Starogard Gdański | ||||||
11 | HydroTruck Radom | ||||||
12 | GTK Gliwice | ||||||
13 | Spójnia Stargard | ||||||
14 | AZS Koszalin | ||||||
15 | Trefl Sopot | ||||||
16 | Miasto Szkła Krosno |
- Faza play-off
- ćwierćfinały
- ARKA GDYNIA - Legia Warszawa 3:2
- Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 3:0
- Polski Cukier Toruń - King Szczecin 3:0
- Stelmet Enea BC Zielona Góra - Dąbrowa Górnicza 3:1
- półfinały
- ARKA GDYNIA - Anwil Włocławek 2:3
- Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 3:0
- mecz o 3. miejsce
- ARKA Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 182:175 (w dwumeczu)
- finał
- Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 4:3
- spadek do I ligi: Miasto Szkła Krosno
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARKA GDYNIA
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Anwil Włocławek
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Polski Cukier Toruń
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Stelmet Enea BC Zielona Góra
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 | |||
Legia Warszawa
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Agred BMSlam Ostrów Wielkopolski
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
King Szczecin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Dąbrowa Górnicza
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
ARKA GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
2 |
Polski Cukier Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
3 | |
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
3 |
Stelmet Enea BC Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
0 |
Finał | |
---|---|
Anwil Włocławek
zwycięzca półfinału 1
|
4 |
Polski Cukier Toruń
zwycięzca półfinału 2
|
3 |
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Seth Leday
ocena
5.21(29 ocen) -
Adam Hrycaniuk
ocena
5.20(30 ocen) -
Stefan Kenić
ocena
5.18(28 ocen)
Najbliższe spotkanie
sobota, g. 17:30
Gdańsk Sopot,
Ergo Arena
początek meczu: 23.03.2024 godz. 17:30
mecz ligowy
TYPUJ!
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Roman Perz | 24 | 47 | 87.5% |
2. Fc zdunkowo Wybrzeże | 24 | 47 | 79.2% |
3. Radosław Dymkowski | 23 | 46 | 73.9% |
4. Jacek Urbanek | 24 | 45 | 79.2% |
5. Beata Xxxv | 23 | 44 | 78.3% |
Relacje LIVE
-
23 listopada 2023, godz. 20:00
-
11 marca 2023, godz. 17:30
-
5 listopada 2022, godz. 20:00