Terminarz

Sezon:
03.06 (pon) g.20:30
ARKA Gdynia 105:80 Stelmet Enea BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.05 (pt) g.17:30
Stelmet Enea BC Zielona Góra 95:77 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.05 (nd) g.20:00
ARKA Gdynia 97:109 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.05 (czw) g.17:30
Anwil Włocławek 90:85 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.05 (wt) g.17:45
Anwil Włocławek 87:79 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.05 (sob) g.20:30
ARKA Gdynia 78:65 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.05 (czw) g.17:45
ARKA Gdynia 94:91 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.05 (nd) g.12:40
ARKA Gdynia 94:75 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.05 (czw) g.17:45
Legia Warszawa 100:94 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.05 (wt) g.20:00
Legia Warszawa 97:91 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.05 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 109:87 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.05 (czw) g.20:45
Arka Gdynia 79:75 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.04 (nd) g.17:45
Spójnia Stargard 95:70 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.04 (pon) g.17:45
ARKA Gdynia 88:72 Polski Cukier Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.04 (śr) g.20:15
ARKA Gdynia 90:88 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.04 (nd) g.12:40
ARKA Gdynia 72:81 King Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.04 (nd) g.19:00
AZS Koszalin 84:89 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.03 (nd) g.12:35
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 65:75 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.03 (nd) g.12:40
TBV Start Lublin 71:80 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.03 (śr) g.20:15
ARKA Gdynia 86:80 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (nd) g.12:40
GTK Gliwice 74:78 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.03 (śr) g.17:45
ARKA Gdynia 78:65 Stelmet Enea BC Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.03 (nd) g.15:00
MKS Dąbrowa Górnicza 62:82 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.02 (nd) g.18:00
mecz pucharowy Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 77:74 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.02 (sob) g.18:00
mecz pucharowy MKS Dąbrowa Górnicza 78:81 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (pt) g.20:30
mecz pucharowy Anwil Włocławek 80:84 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.02 (nd) g.17:00
Miasto Szkła Krosno 72:96 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (nd) g.15:00
Legia Warszawa 78:85 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (nd) g.17:00
ARKA Gdynia 100:73 HydroTruck Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (sob) g.12:40
Anwil Włocławek 66:83 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.01 (pon) g.19:00
ARKA Gdynia 89:88 Spójnia Stargard przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (nd) g.12:40
Polski Cukier Toruń 96:73 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.01 (wt) g.18:00
TREFL Sopot 84:89 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.12 (pt) g.18:00
King Szczecin 94:105 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (sob) g.15:00
ARKA Gdynia 77:72 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.12 (śr) g.20:30
mecz pucharowy Limoges CSP 103:87 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.12 (nd) g.12:35
ARKA Gdynia 86:73 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.12 (wt) g.20:30
mecz pucharowy ARKA Gdynia 64:76 Alba Berlin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.12 (pt) g.19:30
ARKA Gdynia 83:78 TBV Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (wt) g.19:00
Polpharma Starogard Gdański 100:104 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (śr) g.19:30
mecz pucharowy Cedevita Zagrzeb 94:87 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.11 (nd) g.17:00
ARKA Gdynia 86:70 GTK Gliwice przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (wt) g.20:15
mecz pucharowy ARKA Gdynia 77:87 Tofas Bursa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.11 (sob) g.12:40
Stelmet Enea BC Zielona Góra 113:93 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Lokomotiw Kubań Krasnodar 96:72 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (sob) g.12:35
ARKA Gdynia 76:86 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.10 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 87:78 Limoges CSP przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.10 (pt) g.19:00
ARKA Gdynia 91:78 Miasto Szkła Krosno przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (wt) g.20:00
mecz pucharowy Alba Berlin 82:68 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.10 (sob) g.19:00
ARKA Gdynia 79:69 Legia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (śr) g.20:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 61:78 Cedevita Zagrzeb przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.10 (sob) g.17:00
Rosa Radom 77:94 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (śr) g.19:00
mecz pucharowy Tofas Bursa 96:79 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.10 (nd) g.12:40
ARKA Gdynia 98:89 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.10 (wt) g.20:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 73:80 Lokomotiw Kubań Krasnodar przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.09 (sob) g.18:00
mecz towarzyski ARKA Gdynia 67:94 FC Barcelona przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek
2 Polski Cukier Toruń
3 ARKA GDYNIA
4 Stelmet Enea BC Zielona Góra
5 Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
6 MKS Dąbrowa Górnicza
7 King Szczecin
8 Legia Warszawa
9 TBV Start Lublin
10 Polpharma Starogard Gdański
11 HydroTruck Radom
12 GTK Gliwice
13 Spójnia Stargard
14 AZS Koszalin
15 TREFL SOPOT
16 Miasto Szkła Krosno
  • Faza play-off
  • ćwierćfinały
  • ARKA GDYNIA - Legia Warszawa 3:2
  • Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 3:0
  • Polski Cukier Toruń - King Szczecin 3:0
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - Dąbrowa Górnicza 3:1
  • półfinały
  • ARKA GDYNIA - Anwil Włocławek 2:3
  • Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 3:0
  • mecz o 3. miejsce
  • ARKA Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 182:175 (w dwumeczu)
  • finał
  • Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 4:3
  • spadek do I ligi: Miasto Szkła Krosno
Ćwierćfinały
ARKA GDYNIA
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Anwil Włocławek
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polski Cukier Toruń
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Stelmet Enea BC Zielona Góra
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Legia Warszawa
8 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Agred BMSlam Ostrów Wielkopolski
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
King Szczecin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Dąbrowa Górnicza
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
ARKA GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 1
2
Polski Cukier Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 2
3
Stelmet Enea BC Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
Anwil Włocławek
zwycięzca półfinału 1
4
Polski Cukier Toruń
zwycięzca półfinału 2
3

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 18.12.2019 godz. 18:00

Galatasaray Stambuł
:
ASSECO ARKA Gdynia
mecz pucharowy

Jak typują inni

1

94%

217 typowań

x

1%

3 typowania

2

5%

11 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Izabela Dymkowska 21 46 81%
2. Piotr Micewicz 21 46 81%
3. Czesław Belka 19 44 84.2%
4. Bogusław karpowicz Karpowicz 20 44 80%
5. Żaneta Kwiatkowska 20 43 80%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »