Impreza już się odbyła

AZS Uniwersytet Gdański - Politechnika Gdańska

Pierwszy mecz sezonu 2015 / 2016 AZS Uniwersytet Gdański w I lidze w roli gospodarza. Na początek DERBY Gdańska. Rywalem Uniwersytetu będzie POLITECHNIKA GDAŃSKA! Zespół AZS Uniwersytet Gdański w nowym sezonie wystąpi w mocno zmienionym składzie i pod wodzą nowego trenera.

Kup bilet
Szkoleniowcem AZS-u został Wojciech Pawicki, który oczywiście nie rozstaje się z parkietem:) Ponadto do zespołu po roku przerwy powrócił bramkarz - Jacek Burglin oraz zawodnicy z pola - Michał Olszewski, Patryk Ziarko. Po dłuższej przerwie do zespołu powrócił również Michał Horbacz, który ostatnio reprezentował barwy... Politechniki Gdańskiej. W ubiegłym sezonie barwy PG reprezentowało też dwóch nowych zawodników UG - Marek Kozakiewicz i bramkarz - Kajetan Pytka. Wszyscy z pewnością będą mieli coś do udowodnienia w niedzielne popołudnie. Reszty zespołu tez raczej nie trzeba mobilizować. Nikt nie ukrywa w klubie, iż celem jest szybki powrót do Futsal Ekstraklasy, a przybliżyć do tego celu mogą tylko 3 punkty w każdym meczu.

W pierwszej kolejce oba zespoły pokonały swoich rywali AZS Uniwersytet Gdański pokonał na wyjeździe TAF Unikat Toruń 5-2, natomiast futsaliści PG we własnej hali zwyciężyli FC Bydgoszcz 4-1. Kto okaże się lepszy w niedzielę? Odpowiedź już już niedzielne popołudnie.