Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 98%[318]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
King Szczecin
(TYP 2) 2%[7]
 
14.04 nd
godz. 12:40
72
:
81
King Szczecin
Sensacja pod koszem. Arka Gdynia ograna przez "Królewskich" Sensacja pod koszem. Arka Gdynia ograna przez "Królewskich" 14 kwietnia 2019 (34 opinie)

Koszykarze Arki Gdynia mogli zrobić poważny krok w stronę 1. miejsca po...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
2.57 (21 ocen)

Zawodnicy

Josh Bostic
ocena
4.04 (23 oceny)
Robert Upshaw
ocena
3.82 (22 oceny)
Deividas Dulkys
ocena
3.74 (23 oceny)
James Florence
ocena
3.74 (23 oceny)
Jakub Garbacz
ocena
3.64 (25 ocen)
Marcus Ginyard
ocena
3.59 (22 oceny)
Krzysztof Szubarga
ocena
3.52 (23 oceny)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
3.24 (25 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
2.95 (22 oceny)
Marcel Ponitka
ocena
2.70 (23 oceny)
Adam Łapeta
ocena
2.57 (23 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Filip Dylewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Leszczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Stryjewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Witliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.02 (pt) godz.17:45 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. typuj ASSECO ARKA Gdynia
06.03 (pt) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia typuj Polski Cukier Toruń
14.03 (sob) Legia Warszawa ASSECO ARKA Gdynia
18.03 (śr) ASSECO ARKA Gdynia Enea Astoria Bydgoszcz
22.03 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Stelmet Enea BC Zielona Góra
14.02 (pt) godz.20:30 Polski Cukier Toruń 80:71 ASSECO ARKA Gdynia
09.02 (nd) godz.14:30 ASSECO ARKA Gdynia 75:81 Start Lublin
02.02 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 86:73 Śląsk Wrocław
26.01 (nd) godz.19:30 GTK Gliwice 74:82 ASSECO ARKA Gdynia
19.01 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 79:86 ASSECO ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 20 16 4 1911:1660 36
2 Stelmet Enea BC Zielona Góra 19 16 3 1819:1579 35
3 Start Lublin 20 15 5 1702:1565 35
4 ASSECO ARKA GDYNIA 20 13 7 1621:1517 33
5 Polski Cukier Toruń 18 14 4 1577:1428 32
6 Śląsk Wrocław 20 10 10 1749:1710 30
7 King Szczecin 20 10 10 1650:1656 30
8 PGE Spójnia Stargard 20 10 10 1588:1604 30
9 TREFL SOPOT 20 10 10 1601:1645 30
10 HydroTruck Radom 20 9 11 1571:1624 29
11 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 20 8 12 1603:1618 28
12 Enea Astoria Bydgoszcz 19 8 11 1673:1709 27
13 GTK Gliwice 20 7 13 1704:1786 27
14 Legia Warszawa 20 4 16 1594:1782 24
15 Polpharma Starogard Gdański 20 4 16 1630:1827 24
16 MKS Dąbrowa Górnicza 20 4 16 1579:1862 24

Wyniki 20 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Start Lublin 75:81 (21:16, 17:26, 12:19, 25:20)
  • TREFL SOPOT - Anwil Włocławek 64:77 (20:20, 15:21, 18:17, 11:19)
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz 107:113 (26:21, 25:29, 27:32, 29:31)
  • HydroTruck Radom - Legia Warszawa 79:76 (19:8, 17:23, 22:12, 21:33)
  • King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 75:73 (16:23, 23:21, 19:10, 17:19)
  • PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice 86:79 (20:24, 26:18, 21:17, 19:20)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 85:96 (17:21, 23:25, 21:32, 24:18)
  • Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 90:83 (20:28, 21:16, 26:24, 23:15)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki