Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Legia Warszawa
(TYP 1) 8%[24]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 91%[260]
 
07.05 wt
godz. 20:00
Legia Warszawa
97
:
91
Legia Warszawa - Arka Gdynia 97:91. Koszykarze zagrają czwarte spotkanie Legia Warszawa - Arka Gdynia 97:91. Koszykarze zagrają czwarte spotkanie 7 maja 2019 (41 opinii)

Koszykarze Arki Gdynia przegrali na wyjeździe z Legią Warszawa 91:97 (24:18,...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
2.16 (19 ocen)

Zawodnicy

Josh Bostic
ocena
3.75 (20 ocen)
Marcus Ginyard
ocena
3.71 (21 ocen)
Robert Upshaw
ocena
3.63 (19 ocen)
James Florence
ocena
3.60 (20 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
3.50 (20 ocen)
Adam Łapeta
ocena
3.40 (20 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
3.35 (20 ocen)
Jakub Garbacz
ocena
3.05 (20 ocen)
Marcel Ponitka
ocena
2.84 (19 ocen)
Deividas Dulkys
ocena
2.74 (19 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Filip Dylewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Leszczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Stryjewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Witliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Wołoszyn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
04.10 (pon) GTK Gliwice ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Anwil Włocławek
16.10 (sob) godz.18:00 PGE Spójnia Stargard typuj ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw) ASSECO ARKA Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob) godz.19:30 Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
3 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
5 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
6 TREFL SOPOT 3 2 1 274:241 5
7 King Szczecin 3 2 1 276:260 5
8 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
9 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
11 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 1 2 251:247 4
13 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
14 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 0 3 199:233 3
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT 82:94 (20:30, 14:20, 26:19, 22:25)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66:79 (20:19, 14:18, 14:20, 18:22)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 73:92 (19:16, 12:30, 26:20, 16:26)
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 75:78 (11:25, 22:19, 23:15, 19:19)
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 90:81 (17:22, 22:14, 24:20, 27:25)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki