• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 56%[148]
Remis
(TYP X) 1%[4]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 43%[113]
 
19.01 nd
godz. 17:30
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 79:86 w derbach koszykarzy Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 79:86 w derbach koszykarzy LIVE! 19 stycznia 2020 (78 opinii)

Trefl Sopot przegrał w Ergo Arenie z Asseco Arką Gdynia 79:86 (17:28, 21:25,...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
2.68 (57 ocen)

Zawodnicy

Krzysztof Szubarga
ocena
4.17 (58 ocen)
Josh Bostic
ocena
3.85 (59 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.71 (58 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
3.44 (57 ocen)
Phil Greene
ocena
3.34 (56 ocen)
Wojciech Czerlonko
ocena
3.23 (57 ocen)
DeVonte Upson
ocena
3.15 (55 ocen)
Leyton Hammonds
ocena
2.95 (56 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Benjamin Emelogu
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kaszowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

02.03 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
07.03 (czw) godz.19:30 Arriva Polski Cukier Toruń typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
14.03 (czw) godz.19:00 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Polski Cukier Start Lublin
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
01.04 (pon) godz.15:30 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
11.02 (nd) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 104:102 Legia Warszawa
04.02 (nd) godz.15:30 King Szczecin 91:73 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
26.01 (pt) godz.19:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 102:95 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
20.01 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 78:117 Śląsk Wrocław
14.01 (nd) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 91:54 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 20 17 3 1740:1518 37
2 Dziki Warszawa 22 13 9 1762:1737 35
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 21 13 8 1801:1648 34
4 Trefl Sopot 20 14 6 1710:1567 34
5 King Szczecin 21 13 8 1874:1753 34
6 Icon Sea Czarni Słupsk 22 12 10 1743:1780 34
7 MKS Dąbrowa Górnicza 22 11 11 2116:2056 33
8 PGE Spójnia Stargard 21 11 10 1678:1618 32
9 Legia Warszawa 21 11 10 1764:1730 32
10 Polski Cukier Start Lublin 20 12 8 1787:1777 32
11 Śląsk Wrocław 21 11 10 1668:1725 32
12 Arriva Polski Cukier Toruń 21 10 11 1704:1742 31
13 Tauron GTK Gliwice 22 6 16 1899:2035 28
14 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 22 5 17 1832:2025 27
15 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 21 6 15 1730:1955 27
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 21 4 17 1723:1865 25

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 22 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Anwil Włocławek (sobota, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski (niedziela, godz. 17:30)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Icon Sea Czarni Słupsk 77:84 (23:26, 19:20, 20:11, 15:27)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Śląsk Wrocław 76:80 (17:20, 15:13, 19:22, 25:25)
  • Tauron GTK Gliwice - Dziki Warszawa 87:94 (27:27, 14:33, 22:18, 24:16)
  • sobota
  • PGE Spójnia Stargard - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
  • Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin
  • Arriva Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki