Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Polski Cukier Toruń
(TYP 1) 51%[53]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 49%[51]
 
13.10 wt
godz. 18:00
Polski Cukier Toruń
94
:
79
Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 94:79. Trudny początek, nieudana gonitwa Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 94:79. Trudny początek, nieudana gonitwa 13 października 2020 (14 opinii)

Asseco Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Polskim Cukrem Toruń 79:94...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
2.56 (18 ocen)

Zawodnicy

Filip Dylewicz
ocena
4.06 (16 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.78 (18 ocen)
Michał Pluta
ocena
3.41 (17 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
3.25 (16 ocen)
Wojciech Czerlonko
ocena
3.22 (18 ocen)
Marcin Kowalczyk
ocena
3.20 (15 ocen)
Maciej Marcinkowski
ocena
3.13 (15 ocen)
Przemysław Żołnierewicz
ocena
3.05 (19 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
2.89 (18 ocen)
Marcin Malczyk
ocena
2.56 (18 ocen)
Mikołaj Witliński
ocena
2.33 (18 ocen)
Igor Wadowski
ocena
1.81 (16 ocen)

Poza składem

Bartłomiej Wołoszyn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek
09.03 (wt) godz.20:00 Enea Astoria Bydgoszcz 103:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (śr) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 76:104 bez publiczności Zastal Enea BC Zielona Góra
11.02 (czw) godz.18:00 Zastal Enea BC Zielona Góra 90:68 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
07.02 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 72:88 bez publiczności Polski Cukier Toruń
28.01 (czw) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza 78:80 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
23.01 (sob) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 83:92 bez publiczności Legia Warszawa
17.01 (nd) godz.19:30 King Szczecin 82:50 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Tabela końcowa
1 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
2 Enea Zastal BC Zielona Góra
3 Śląsk Wrocław
4 Legia Warszawa
5 TREFL SOPOT
6 Pszczółka Start Lublin
7 King Szczecin
8 PGE Spójnia Stargard
9 MKS Dąbrowa Górnicza
10 Polski Cukier Toruń
11 Enea Astoria Bydgoszcz
12 GTK Gliwice
13 Anwil Włocławek
14 HydroTruck Radom
15 ASSECO ARKA GDYNIA
16 Polpharma Starogard Gdański
  • Finał (do czterech zwycięstw): Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 4:2
  • O trzecie miejsce (do dwóch zwycięstw): Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2
  • Awans z I ligi: Czarni Słupsk
  • Spadek do I ligi: Polpharma Starogard Gdański

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki