• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
King Szczecin
(TYP 1) 94%[212]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 6%[14]
 
17.01 nd
godz. 19:30
King Szczecin
82
:
50
King Szczecin - Asseco Arka Gdynia 82:50. Koszykarze bez szans King Szczecin - Asseco Arka Gdynia 82:50. Koszykarze bez szans 17 stycznia 2021 (36 opinii)

Asseco Arka Gdynia przegrała w Stargardzie z Kingiem Szczecin 50:82 (10:24,...

Trener

Piotr Blechacz
ocena
3.47 (15 ocen)

Zawodnicy

Filip Dylewicz
ocena
3.77 (22 oceny)
Jakub Kobel
ocena
2.60 (15 ocen)
Marcin Malczyk
ocena
2.59 (17 ocen)
Mikołaj Witliński
ocena
2.56 (16 ocen)
Łukasz Walkowiak
ocena
2.47 (15 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
2.47 (15 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
2.38 (16 ocen)
Karlo Vragović
ocena
2.29 (17 ocen)
Michał Pluta
ocena
2.13 (15 ocen)
Michał Kołodziej
ocena
2.13 (15 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
2.13 (16 ocen)
Igor Wadowski
ocena
2.07 (14 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Marcin Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Szubarga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Żołnierewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.02 (sob) godz.15:30 Polski Cukier Start Lublin typuj SUZUKI ARKA Gdynia
09.02 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
15.02 (śr) SUZUKI ARKA Gdynia typuj Tauron GTK Gliwice
12.03 (nd) TREFL Sopot typuj SUZUKI ARKA Gdynia
19.03 (nd) SUZUKI ARKA Gdynia typuj PGE Spójnia Stargard
30.01 (pon) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 84:74 MKS Dąbrowa Górnicza
22.01 (nd) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 87:99 Twarde Pierniki Toruń
12.01 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia 68:88 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
05.01 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia 88:102 King Szczecin
29.12.2022 (czw) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 93:79 Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 18 15 3 1577:1420 33
2 TREFL SOPOT 19 14 5 1594:1527 33
3 BM Stal Ostrów Wielkopolski 18 13 5 1561:1408 31
4 King Szczecin 18 12 6 1538:1479 30
5 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 19 10 9 1471:1404 29
6 PGE Spójnia Stargard 18 11 7 1505:1456 29
7 Legia Warszawa 18 10 8 1403:1382 28
8 Anwil Włocławek 18 9 9 1464:1420 27
9 Enea Zastal BC Zielona Góra 18 9 9 1477:1471 27
10 MKS Dąbrowa Górnicza 18 8 10 1523:1533 26
11 SUZUKI ARKA GDYNIA 18 7 11 1468:1527 25
12 Rawlplug Sokół Łańcut 19 6 13 1400:1506 25
13 Tauron GTK Gliwice 18 6 12 1332:1413 24
14 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 19 5 14 1574:1725 24
15 Polski Cukier Start Lublin 17 6 11 1338:1426 23
16 Arriva Twarde Pierniki Toruń 17 4 13 1344:1472 21

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 19 kolejki:

  • Polski Cukier Start Lublin - Suzuki Arka Gdynia (sobota, godz. 15:30)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 80:91 (12:28, 27:23, 17:18, 24:22)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 91:88 (23:15, 11:24, 15:11, 20:19, d: 11:11, d: 11:8)
  • sobota
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Arriva Twarde Pierniki Toruń
  • Śląsk Wrocław - King Szczecin
  • niedziela
  • Tauron GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard
  • Anwil Włocławek - Legia Warszawa
  • MKS Dąbrowa Górnicza - BM Stal Ostrów Wielkopolski

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki