• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Polpharma Starogard Gdański
(TYP 1) 18%[61]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 2) 82%[285]
 
02.12 nd
godz. 18:00
Polpharma Starogard Gdański
77
:
82
Zacięty mecz w Starogardzie Gdańskim Zacięty mecz w Starogardzie Gdańskim 2 grudnia 2012 (24 opinie)

Zgodnie z oczekiwaniami, wiele emocji przyniosło derby Pomorza drużyn, którym...

Trener

Kestutis Kemzura
ocena
4.24 (17 ocen)

Zawodnicy

Rasid Mahalbasić
ocena
5.16 (19 ocen)
Piotr Pamuła
ocena
5.15 (20 ocen)
Alex Acker
ocena
4.30 (20 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.11 (19 ocen)
Krzysztof Roszyk
ocena
3.95 (19 ocen)
Łukasz Koszarek
ocena
3.90 (20 ocen)
Mateusz Ponitka
ocena
3.32 (22 oceny)
Jerel Blassingame
ocena
3.24 (21 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
3.00 (18 ocen)
Robert Witka
ocena
2.83 (18 ocen)

Poza składem

Ryan Richards
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

02.03 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
07.03 (czw) godz.19:30 Arriva Polski Cukier Toruń typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
14.03 (czw) godz.19:00 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Polski Cukier Start Lublin
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
01.04 (pon) godz.15:30 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
11.02 (nd) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 104:102 Legia Warszawa
04.02 (nd) godz.15:30 King Szczecin 91:73 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
26.01 (pt) godz.19:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 102:95 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
20.01 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 78:117 Śląsk Wrocław
14.01 (nd) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 91:54 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 20 17 3 1740:1518 37
2 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 21 13 8 1801:1648 34
3 Trefl Sopot 20 14 6 1710:1567 34
4 King Szczecin 21 13 8 1874:1753 34
5 Dziki Warszawa 21 12 9 1668:1650 33
6 MKS Dąbrowa Górnicza 21 11 10 2039:1972 32
7 PGE Spójnia Stargard 21 11 10 1678:1618 32
8 Legia Warszawa 21 11 10 1764:1730 32
9 Polski Cukier Start Lublin 20 12 8 1787:1777 32
10 Icon Sea Czarni Słupsk 21 11 10 1659:1703 32
11 Arriva Polski Cukier Toruń 21 10 11 1704:1742 31
12 WKS Śląsk Wrocław 20 10 10 1588:1649 30
13 Tauron GTK Gliwice 21 6 15 1812:1941 27
14 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 21 6 15 1730:1955 27
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 21 5 16 1756:1945 26
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 21 4 17 1723:1865 25

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 21 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Legia Warszawa (niedziela, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - PGE Spójnia Stargard 88:70 (24:20, 22:15, 23:20, 19:15)
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Arriva Polski Cukier Toruń 98:80 (33:19, 28:16, 22:21, 15:24)
  • Icon Sea Czarni Słupsk - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 92:90 (25:21, 20:22, 17:24, 30:23)
  • Anwil Włocławek - King Szczecin 88:90 (27:17, 26:28, 12:20, 23:25)
  • Dziki Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 82:76 (24:31, 20:12, 26:15, 12:18)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Tauron GTK Gliwice 94:99 (20:26, 25:19, 11:32, 38:22)
  • Śląsk Wrocław - Polski Cukier Start Lublin 97:95 (26:22, 26:19, 26:22, 11:26, d: 8:6)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki