• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Anwil Włocławek
(TYP 1) 82%[336]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 2) 18%[72]
 
02.05 czw
godz. 18:00
Anwil Włocławek
71
:
56
Asseco Prokom z widokiem na koniec sezonu Asseco Prokom z widokiem na koniec sezonu 2 maja 2013 (22 opinie)

Przyparte do muru w pierwszej i czwartej kwarcie Asseco Prokom Gdynia...

Trener

Andrzej Adamek
ocena
3.44 (16 ocen)

Zawodnicy

Rasid Mahalbasić
ocena
4.55 (22 oceny)
Przemysław Zamojski
ocena
4.48 (21 ocen)
Krzysztof Roszyk
ocena
3.95 (19 ocen)
Tomasz Śnieg
ocena
3.80 (20 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
3.80 (20 ocen)
Mateusz Nitsche
ocena
3.72 (18 ocen)
Robert Witka
ocena
3.53 (19 ocen)
Mateusz Ponitka
ocena
3.15 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Jakub Bogusz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Pamuła
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

02.03 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
07.03 (czw) godz.19:30 Arriva Polski Cukier Toruń typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
14.03 (czw) godz.19:00 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia typuj Polski Cukier Start Lublin
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
01.04 (pon) godz.15:30 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
11.02 (nd) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 104:102 Legia Warszawa
04.02 (nd) godz.15:30 King Szczecin 91:73 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
26.01 (pt) godz.19:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 102:95 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
20.01 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 78:117 Śląsk Wrocław
14.01 (nd) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 91:54 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 20 17 3 1740:1518 37
2 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 21 13 8 1801:1648 34
3 Trefl Sopot 20 14 6 1710:1567 34
4 King Szczecin 21 13 8 1874:1753 34
5 Icon Sea Czarni Słupsk 22 12 10 1743:1780 34
6 MKS Dąbrowa Górnicza 22 11 11 2116:2056 33
7 Dziki Warszawa 21 12 9 1668:1650 33
8 PGE Spójnia Stargard 21 11 10 1678:1618 32
9 Legia Warszawa 21 11 10 1764:1730 32
10 Polski Cukier Start Lublin 20 12 8 1787:1777 32
11 WKS Śląsk Wrocław 21 11 10 1668:1725 32
12 Arriva Polski Cukier Toruń 21 10 11 1704:1742 31
13 Tauron GTK Gliwice 21 6 15 1812:1941 27
14 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 22 5 17 1832:2025 27
15 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 21 6 15 1730:1955 27
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 21 4 17 1723:1865 25

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 22 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Anwil Włocławek (sobota, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski (niedziela, godz. 17:30)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Icon Sea Czarni Słupsk 77:84 (23:26, 19:20, 20:11, 15:27)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Śląsk Wrocław 76:80 (17:20, 15:13, 19:22, 25:25)
  • piątek
  • Tauron GTK Gliwice - Dziki Warszawa
  • sobota
  • PGE Spójnia Stargard - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
  • Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin
  • Arriva Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki