• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 76%[287]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ASSECO Gdynia
(TYP 2) 24%[90]
 
10.10 sob
godz. 13:00
Asseco zdemolowało Trefla w Ergo Arenie Asseco zdemolowało Trefla w Ergo Arenie LIVE! 10 października 2015 (59 opinii)

26. derby Trójmiasta miały jednego bohatera. Był nim zespół Asseco. Grający...

Trener

Tane Spasev
ocena
4.81 (37 ocen)

Zawodnicy

Anthony Hickey
ocena
4.81 (47 ocen)
Przemysław Żołnierewicz
ocena
4.80 (40 ocen)
Filip Matczak
ocena
4.50 (42 oceny)
Sebastian Kowalczyk
ocena
4.49 (45 ocen)
Jakub Parzeński
ocena
4.40 (42 oceny)
Piotr Szczotka
ocena
4.12 (42 oceny)
Wojciech Czerlonko
ocena
4.11 (38 ocen)
Djordje Kaplanović
ocena
4.03 (35 ocen)
Emir Ahmedović
ocena
3.80 (35 ocen)
Michał Kołodziej
ocena
3.76 (33 oceny)
Bartosz Jankowski
ocena
3.71 (34 oceny)
Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.45 (40 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Frąckiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maxim Morozov
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jędrzej Szymański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wieluński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

13.04 (śr) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 73:102 Arged BMSlam Stal Ostrów
07.04 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 90:98 TREFL Sopot LIVE!
29.03 (wt) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 76:74 PGE Spójnia Stargard
24.03 (czw) godz.19:30 MKS Dąbrowa Górnicza 96:85 ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (czw) godz.17:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 90:76 ASSECO ARKA Gdynia
10.03 (czw) godz.19:30 King Szczecin 78:85 po dogrywce ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 99:78 HydroTruck Radom
10.02 (czw) godz.17:30 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 100:75 ASSECO ARKA Gdynia
02.02 (śr) godz.19:30 Enea Zastal BC Zielona Góra 75:61 ASSECO ARKA Gdynia
29.01 (sob) godz.17:30 Anwil Włocławek 72:82 ASSECO ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław
2 Legia Warszawa
3 Anwil Włocławek
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
5 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
6 Zastal Enea BC Zielona Góra
7 Twarde Pierniki Toruń
8 King Szczecin
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
10 TREFL SOPOT
11 PGE Spójnia Stargard
12 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
13 ASSECO ARKA GDYNIA
14 MKS Dąbrowa Górnicza
15 GTK Gliwice
16 HydroTruck Radom
  • FINAŁ (do czterech zwycięstw):
  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 76:72 (27:18, 17:25, 18:14, 14:15)
  • Śląsk - Legia 85:88 (21:10, 20:28, 17:30, 27:20)
  • Legia - Śląsk 74:81 (17:26, 22:20, 22:14, 13:21)
  • Legia - Śląsk 63:66 (16:10, 18:21, 15:16, 14:19)
  • Śląsk - Legia 90:77 (27:11, 6:27, 28:14, 29:25)
  • o 3. miejsce (dwumecz):
  • Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 78:77 (15:20, 19:17, 25:23, 19:17)
  • Czarni - Anwil 76:91 (13:24, 20:23, 25:23, 18:21)
  • Miejsca 5-8 zajęły drużyny, które odpadły w pierwszej rundzie play-off, a końcowa kolejność ustalona według miejsc zajętych w sezonie zasadniczym.
  • Kolejność na miejsca 9-16 ustalona została wyłącznie na podstawie wyników sezonu zasadniczego.
  • Degradacja do I ligi: HydroTruck Radom
  • Awans z I ligi: Sokół Łańcut

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki