Terminarz

16.12 (czw) godz.19:30 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. typuj ASSECO ARKA Gdynia
27.12 (pon) ASSECO ARKA Gdynia Legia Warszawa
03.01.2022 (pon) Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz ASSECO ARKA Gdynia
02.12 (czw) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 73:83 Enea Zastal BC Zielona Góra
18.11 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 81:80 MKS Dąbrowa Górnicza
13.11 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 78:66 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin

Statystyki

Rozegrane spotkania: 13

ligowe: 13

pucharowe: 0

Sezon: 2021/22

Zwycięstwa: 5

Remisy: 0

Porażki: 8

Najwyższe zwycięstwo:

ASSECO ARKA Gdynia
King Szczecin
(05.11.2021)

Najwyższa porażka:

ASSECO ARKA Gdynia
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
(21.10.2021)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 14 10 4 1272:1169 24
2 Enea Zastal BC Zielona Góra 13 8 5 1169:1079 21
3 Anwil Włocławek 12 9 3 974:896 21
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 12 9 3 979:912 21
5 Twarde Pierniki Toruń 12 9 3 1049:1020 21
6 Śląsk Wrocław 12 6 6 991:922 18
7 Legia Warszawa 11 7 4 890:824 18
8 King Szczecin 12 6 6 1006:1011 18
9 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 959:1039 18
10 TREFL SOPOT 12 5 7 942:949 17
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 11 5 6 900:886 16
12 HydroTruck Radom 12 4 8 989:1019 16
13 PGE Spójnia Stargard 11 5 6 856:931 16
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13 3 10 957:1054 16
15 MKS Dąbrowa Górnicza 12 3 9 985:1066 15
16 GTK Gliwice 12 3 9 944:1085 15

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza (piątek, godz. 19:30)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:83 (15:25, 17:20, 20:19, 21:29)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 77:88 (19:18, 24:30, 24:14, 10:26)
  • piątek
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard
  • sobota
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń
  • King Szczecin - Legia Warszawa
  • niedziela
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 16.12.2021 godz. 19:30

Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
:
ASSECO ARKA Gdynia
mecz ligowy

Jak typują inni

1

97%

61 typowań

x

0%

0 typowań

2

3%

2 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Tomasz Muszyński 13 28 84.6%
2. Marek Lamczyk 13 26 84.6%
3. Sławek Surkont 13 26 76.9%
4. Marcin Rychłowski 13 26 76.9%
5. Marcin Lang 13 25 84.6%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »