• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

09.02 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
02.03 (czw) SUZUKI ARKA Gdynia typuj Tauron GTK Gliwice
12.03 (nd) TREFL Sopot typuj SUZUKI ARKA Gdynia
04.02 (sob) godz.15:30 Polski Cukier Start Lublin 72:71 SUZUKI ARKA Gdynia
30.01 (pon) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 84:74 MKS Dąbrowa Górnicza
22.01 (nd) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 87:99 Twarde Pierniki Toruń

Statystyki

Rozegrane spotkania: 19

ligowe: 19

pucharowe: 0

Sezon: 2022/23

Zwycięstwa: 7

Remisy: 0

Porażki: 12

Najwyższe zwycięstwo:

Twarde Pierniki Toruń
SUZUKI ARKA Gdynia
(02.10.2022)

Najwyższa porażka:

BM Stal Ostrów Wielkopolski
SUZUKI ARKA Gdynia
(25.11.2022)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 19 15 4 1643:1498 34
2 TREFL SOPOT 19 14 5 1594:1527 33
3 BM Stal Ostrów Wielkopolski 19 14 5 1661:1496 33
4 King Szczecin 19 13 6 1616:1545 32
5 PGE Spójnia Stargard 19 12 7 1600:1539 31
6 Legia Warszawa 19 11 8 1500:1473 30
7 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 19 10 9 1471:1404 29
8 Enea Zastal BC Zielona Góra 19 10 9 1575:1559 29
9 Anwil Włocławek 19 9 10 1555:1517 28
10 MKS Dąbrowa Górnicza 19 8 11 1611:1633 27
11 SUZUKI ARKA GDYNIA 19 7 12 1539:1599 26
12 Polski Cukier Start Lublin 18 7 11 1410:1497 25
13 Tauron GTK Gliwice 19 6 13 1415:1508 25
14 Rawlplug Sokół Łańcut 19 6 13 1400:1506 25
15 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 19 5 14 1574:1725 24
16 Arriva Twarde Pierniki Toruń 18 4 14 1432:1570 22

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 19 kolejki:

  • Polski Cukier Start Lublin - Suzuki Arka Gdynia 72:71 (22:16, 14:16, 18:17, 18:22)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 80:91 (12:28, 27:23, 17:18, 24:22)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 91:88 (23:15, 11:24, 15:11, 20:19, d: 11:11, d: 11:8)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Arriva Twarde Pierniki Toruń 98:88 (18:26, 28:20, 23:21, 29:21)
  • Śląsk Wrocław - King Szczecin 66:78 (27:18, 13:20, 12:21, 14:19)
  • Tauron GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 83:95 (21:18, 21:28, 17:25, 24:24)
  • Anwil Włocławek - Legia Warszawa 91:97 (27:20, 17:35, 15:19, 32:23)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - BM Stal Ostrów Wielkopolski 88:100 (24:23, 14:23, 29:21, 21:33)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 09.02.2023 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

95%

158 typowań

x

0%

0 typowań

2

5%

8 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Janusz Ciopcinski 19 38 73.7%
2. Radosław Dymkowski 19 34 68.4%
3. Artur Dargacz 19 33 68.4%
4. Piotr Fritza 18 33 66.7%
5. Sławek Surkont 19 33 63.2%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Ankieta

ankieta w artykule Jak dobrze znasz historię Arki Gdynia?