Terminarz

07.12 (pon) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj bez publiczności HydroTruck Radom
14.12 (pon) godz.18:00 Polpharma Starogard Gdański typuj bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
20.12 (nd) Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. ASSECO ARKA Gdynia
03.12 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 85:76 bez publiczności MKS Dąbrowa Górnicza
21.11 (sob) godz.19:30 Anwil Włocławek 86:78 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
13.11 (pt) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 82:92 bez publiczności PGE Spójnia Stargard

Statystyki

Rozegrane spotkania: 14

ligowe: 14

pucharowe: 0

Sezon: 2020/21

Zwycięstwa: 6

Remisy: 1

Porażki: 7

Najwyższe zwycięstwo:

ASSECO ARKA Gdynia
King Szczecin
(05.10.2020)

Najwyższa porażka:

Zastal Enea BC Zielona Góra
ASSECO ARKA Gdynia
(04.11.2020)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Zastal Enea BC Zielona Góra 14 13 1 1323:1059 27
2 Legia Warszawa 14 11 3 1177:1070 25
3 TREFL SOPOT 15 9 6 1233:1133 24
4 Śląsk Wrocław 14 9 5 1130:1068 23
5 Pszczółka Start Lublin 14 9 5 1086:1059 23
6 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 14 8 6 1100:1098 22
7 Anwil Włocławek 14 7 7 1193:1172 21
8 GTK Gliwice 14 7 7 1180:1184 21
9 King Szczecin 14 7 7 1050:1121 21
10 Polski Cukier Toruń 14 6 8 1204:1246 20
11 ASSECO ARKA GDYNIA 14 6 8 1101:1155 20
12 Enea Astoria Bydgoszcz 14 6 8 1168:1225 20
13 PGE Spójnia Stargard 13 6 7 1045:1030 19
14 HydroTruck Radom 14 4 10 1074:1185 18
15 MKS Dąbrowa Górnicza 14 3 11 1108:1210 17
16 Polpharma Starogard Gdański 14 1 13 1125:1282 15

Wyniki 14 kolejki:

  • Anwil Włocławek - ASSECO ARKA GDYNIA 86:78 (17:23, 24:19, 19:16, 26:20)
  • TREFL SOPOT - Polski Cukier Toruń 96:67 (24:12, 23:16, 28:23, 21:16)
  • HydroTruck Radom - King Szczecin 83:73 (17:23, 15:15, 19:25, 32:10)
  • Legia Warszawa - GTK Gliwice 95:85 (19:18, 20:22, 34:25, 22:20)
  • Zastal Enea BC Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 105:85 (29:18, 31:35, 21:12, 24:20)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław 82:88 (15:16, 18:21, 17:27, 32:24)
  • PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 71:60 (26:15, 17:10, 15:20, 13:15)
  • Pszczółka Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz (przełożony na 6.12)
  • Mecz zaległy z 10. kolejki:
  • Polpharma - MKS 91:99 (24:31, 22:22, 19:21, 26:25)
  • Mecz zaległy z 9. kolejki:
  • ASSECO - MKS 85:76 (15:23, 23:23, 31:17, 16:13)
  • Mecz zaległy z 4. kolejki:
  • Anwil - Śląsk 93:78 (21:23, 20:26, 22:10, 30:19)
  • Mecz zaległy z 13. kolejki:
  • GTK - King 81:72 (19:19, 22:14, 14:19, 26:20)
  • Mecz zaległy z 15. kolejki:
  • Zastal - Pszczółka 90:75 (22:19, 27:23, 17:14, 24:19)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 07.12.2020 godz. 19:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

96%

125 typowań

x

1%

1 typowanie

2

3%

4 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Jacek Urbanek 14 32 78.6%
2. Tomasz Chrostowski 13 30 76.9%
3. Patryk Łokucijewski 14 27 71.4%
4. Waldemar Niklas 14 27 71.4%
5. Radosław Kalkowski 14 26 71.4%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »