Impreza już się odbyła

Gdynia Cup (2 opinie)

W dniach 9-10 marca w Gdyni odbędzie się I Ogólnopolski Turniej "Gdynia Cup" z okazji Dnia Kobiet. W turnieju zgodnie z wcześniejszymi założeniami udział wezmą cztery zespoły. Będą to oczywiście gospodynie, zespół Checzy Gdynia, I-ligowa drużyna Sztormu Gdynia, II-ligowy Stomil Olsztyn oraz III-ligowa Kotwica Kórnik.

maj 11

sobota, godz. 09:00 - 22:00

bilety 80 - 240 zł
maj 12

niedziela, godz. 10:00

Wstęp wolny
Losowanie terminarza rozgrywek nastąpi w poniedziałek 11 lutego.
Informacje na temat turnieju:

Miejsce zawodów: Obiekt Sportowy Checz, Gdynia ul. Zamenhofa 17 (boisko trawiaste o wymiarach 95x55) (w przypadku złych warunków atmosferycznych Checz Gdynia zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca rozgrywek z boiska trawiastego na boisko ze sztuczną nawierzchnią, mieszczące się na terenie miasta Gdyni).

System rozgrywek: mecze rozgrywane systemem każdy z każdym, czas gry 2x35 minut z przerwą 10 minut.

Opinie (2)

• szkoda że nikt nie napisał jaka dyscyplina sportu...

poza tym turniej ustawiony na wygrana gospodarzy, zapraszac 3 ligowych przeciwników ...wstyd!! nadal nie znam dyscypliny proszę o podpowiedź..

• 0 1

• kre

Turniej organizuj Checz(2 liga) a Sztorm to 1 liga, Stomil 2 liga, i ten ostatni to 3, nie zapraszaja, po prostu druzyny same sie zglaszaly, byla ograniczona liczba miejsc:)