- 1 W Arce na derby po półmaratonie? (32 opinie)
- 2 Lechia nie bierze remisu w derbach (60 opinii)
- 3 Eliminacje IMP - VI Memoriał Henryka Żyto (14 opinii)
- 4 Z jakimi piłkarzami Lechia na ekstraklasę? (69 opinii)
- 5 W tej lidze będzie walka do ostatniej kolejki (3 opinie)
- 6 Przyszły mistrz KSW trenuje w Gdyni? (44 opinie)
Grała IV liga
6 września 2004 (artykuł sprzed 19 lat)
Najnowszy artykuł o klubie Energa Bałtyk Gdynia
W IV lidze walka o awans i utrzymanie do ostatniej kolejki. Dokąd na mecz w weekend?
GRUPA POMORSKA.5 KOLEJKA.
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 1:1 (1:1); Wierzchołowski (27) - Siemaszko (29).
Olimpia Sztum - Gedania Gdańsk 5:1 (2:0), Statkiewicz (26) , Honory 32), Dudziński (49), Manuszewski (60), Pliszka (80) - Merchut (81).
Orlęta Reda - Rodło Kwidzyn 4:1 (1:1), Królik (34), Królik (55), Bodzak (57), Ziemak (65) - Kobus (38-karny).
Jantar Ustka - Gryf Wejherowo 2:0 (1:0); Zawistowski (18), Chorała (86-karny).
Cartusia Kartuzy - Pomezania Malbork 5:1 (2:0); Pawłuszek (5), Broner (30), Hartman (60), Adamus (70), A. Borowski (70) - Lauryn (90).
Wierzyca Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 0:0.
Kaszuby Połchowo - Chojniczanka Chojnice 4:0 (1:0), Kątny (43), Stolc 71, Tojza (81) Tojza (84).
Powiśle Dzierzgoń - Wisła Tczew 1:0 (1:0); Zieliński (30).
KP Sopot - Gryf 95 Słupsk 1:4 (1:1), Szczechowiak 22 - Mazgis (52, 72, 77), Cytlau (42). Czerwone kartki: Łukaszewicz (46), Szymura (77).
Kluby sportowe
Zobacz także
6 września 2004
(2 opinie)
Liga Juniorów Pomorza
6 września 2004
(19 opinii)
Wierzyca - Bałtyk
4 września 2004
(2 opinie)
Opinie (1)
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
-
Sortowanie
- Od najnowszych
- Od najstarszych
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2004-09-06 08:34
A tabela gdzie ?
Nie starczyło miejsca na stronie ?
:(19 lat
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wiadomości klubowe Bałtyku
Tabela
Piłka nożna - IV liga
Drużyny | M | Z | R | P | Bramki | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gryf Słupsk | 28 | 22 | 3 | 3 | 77:29 | 69 |
2 | Jaguar Gdańsk | 28 | 22 | 1 | 5 | 79:35 | 67 |
3 | Bałtyk Gdynia | 28 | 18 | 4 | 6 | 65:35 | 58 |
4 | Grom Nowy Staw | 28 | 17 | 6 | 5 | 63:33 | 57 |
5 | Pomezania Malbork | 28 | 13 | 10 | 5 | 68:38 | 49 |
6 | Chojniczanka II Chojnice | 28 | 13 | 3 | 12 | 61:52 | 42 |
7 | Anioły Garczegorze | 28 | 12 | 5 | 11 | 51:44 | 41 |
8 | Supra Kwidzyn | 28 | 11 | 7 | 10 | 35:46 | 40 |
9 | Gryf Wejherowo | 28 | 12 | 3 | 13 | 56:51 | 39 |
10 | Radunia II Stężyca | 28 | 11 | 6 | 11 | 50:53 | 39 |
11 | Pogoń Lębork | 28 | 10 | 8 | 10 | 53:47 | 38 |
12 | Powiśle Dzierzgoń | 28 | 8 | 8 | 12 | 33:43 | 32 |
13 | Sparta Sycewice | 28 | 6 | 10 | 12 | 45:64 | 28 |
14 | MKS Władysławowo | 27 | 6 | 9 | 12 | 38:58 | 27 |
15 | Arka II Gdynia | 28 | 6 | 7 | 15 | 42:52 | 25 |
16 | Gedania II Gdańsk | 28 | 6 | 3 | 19 | 42:79 | 21 |
17 | GKS Kolbudy | 28 | 4 | 4 | 20 | 23:73 | 16 |
18 | Start Miastko | 27 | 3 | 5 | 19 | 31:80 | 14 |
Po 34. kolejce awans do III ligi uzyska najlepsza drużyna. Natomiast z IV ligi spadnie od 3 do 6 drużyn w zależności od tego, ile zespołów spadnie z III ligi z regionu pomorskiego.
Wyniki 28 kolejki
- JAGUAR GDAŃSK - Powiśle Dzierzgoń 2:1 (1:1)
- BAŁTYK GDYNIA - Pogoń Lębork 1:1 (0:0)
- GEDANIA II GDAŃSK - MKS Władysławowo 2:2 (0:0)
- ARKA II GDYNIA - Supra Kwidzyn 3:0 (3:0)
- Pomezania Malbork - Gryf Wejherowo 3:5
- Grom Nowy Staw - Start Miastko 8:1
- Chojniczanka II Chojnice - Radunia II Stężyca 4:1
- Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy 4:0
- Sparta Sycewice - Gryf Słupsk 1:2
Wiadomości klubowe Gedanii
Najbliższy mecz Gedanii
19 maja 2024, godz. 13:00
16% | Stolem Gniewino | |
14% | REMIS | |
70% | GEDANIA 1922 Gdańsk |
Tabela
Piłka nożna - III liga
Drużyny | M | Z | R | P | Bramki | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Skolwin | 30 | 23 | 4 | 3 | 61:14 | 73 |
2 | Elana Toruń | 30 | 17 | 8 | 5 | 46:20 | 59 |
3 | Błękitni Stargard | 30 | 17 | 4 | 9 | 74:50 | 55 |
4 | Unia Swarzędz | 30 | 16 | 6 | 8 | 54:41 | 54 |
5 | Zawisza Bydgoszcz | 30 | 14 | 7 | 9 | 61:35 | 49 |
6 | Pogoń II Szczecin | 30 | 15 | 3 | 12 | 61:52 | 48 |
7 | Vineta Wolin | 30 | 13 | 6 | 11 | 36:49 | 45 |
8 | Noteć Czarnków | 30 | 13 | 5 | 12 | 64:53 | 44 |
9 | Polonia Środa Wielkopolska | 30 | 13 | 5 | 12 | 47:50 | 44 |
10 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 30 | 12 | 7 | 11 | 49:46 | 43 |
11 | Gedania Gdańsk | 30 | 13 | 2 | 15 | 48:51 | 41 |
12 | Cartusia Kartuzy | 30 | 11 | 7 | 12 | 52:43 | 40 |
13 | Sokół Kleczew | 30 | 11 | 6 | 13 | 48:54 | 39 |
14 | Flota Świnoujście | 30 | 12 | 3 | 15 | 40:53 | 39 |
15 | Stolem Gniewino | 30 | 8 | 9 | 13 | 33:49 | 33 |
16 | Wikęd Luzino | 30 | 6 | 4 | 20 | 37:67 | 22 |
17 | Unia Solec Kujawski | 30 | 6 | 3 | 21 | 35:70 | 21 |
18 | KP Starogard Gdański | 30 | 2 | 7 | 21 | 36:85 | 13 |
Rozegrane zostaną 34. kolejki, w których każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Najlepsza drużyna awansuje do II ligi. Trzy ostatnie drużyny zostaną zdegradowane do IV ligi. Liczba spadkowiczów może zostać powiększona o tyle drużyn z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, ile spadnie z II ligi.
Wyniki 30 kolejki
- GEDANIA 1922 GDAŃSK - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:3 (0:1)
- Elana Toruń - Cartusia Kartuzy 3:1 (2:0)
- Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard 0:3 (0:2)
- Sokół Kleczew - Flota Świnoujście 1:2 (0:1)
- Unia Solec Kujawski- Unia Swarzędz 0:1 (0:0)
- Wikęd Luzino - Pogoń II Szczecin 0:0
- Świt Skolwin - Stolem Gniewino 2:0 (2:0)
- Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz 1:1
Ostatnie wyniki Gedanii
89% | GEDANIA 1922 Gdańsk | |
7% | REMIS | |
4% | Pogoń Nowe Skalmierzyce |
11 maja 2024, godz. 16:00
4% | KP Starogard Gdański | |
3% | REMIS | |
93% | GEDANIA 1922 Gdańsk |
Trójmiejskie drużyny
Piłka nożna
Relacje LIVE
-
Początek meczu: 18 maja 2024, godz. 16:30
-
Początek meczu: 19 maja 2024, godz. 15:00
-
12 maja 2024, godz. 12:40