• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Koszykówka: ASSECO ARKA Gdynia - Twarde Pierniki Toruń

Relacja z imprezy

Typowanie wyników

mecz ligowy
10.01.2022 godz.17:30
wartość: 2 punkty

Jak typowano

1

20%

40 typowań

x

0%

1 typowanie

2

80%

160 typowań


Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30, 15 zł
Ceny biletów na mecze koszykarzy Arki Gdynia w sezonie 2021/22
Bilet normalny na wszystkie sektory: 30 zł
Bilet ulgowy na wszystkie sektory: 15 zł

Osoby niepełnosprawne wraz z jednym opiekunem - wstęp bezpłatny. Prosimy o kontakt mailowy i rezerwację miejsc: bilety@assecogdynia.pl.

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 25. roku życia, posiadaczom Karty Gdynia Rodzinna i gdyńskiej Karty Mieszkańca oraz seniorom (rencistom i emerytom). Przy wejściu na mecz niezbędne będzie okazanie dowodu uprawniającego do nadania zniżki.

Posiadacze biletów w sezonie 2020/2021, którzy chcą zachować stałe miejsca prosimy o przesłanie swoich miejsc mailem: bilety@assecogdynia.pl do 31 sierpnia 2021. Po tym terminie miejsce przepada i wchodzi do puli dostępnej w sprzedaży internetowej.

W sprawie biletów grupowych dla firm, szkół i klubów sportowych, prosimy o kontakt z klubem pod numerem telefonu: 509 925 109 lub mailowo: bilety@assecogdynia.pl.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną sprzedaż biletów i karnetów będzie odbywać się wyłącznie online. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 509 925 109 lub mailowo: bilety@assecogdynia.pl.

Rozkład sektorów - rozgrywki ligowe (Gdynia Arena)
sektory

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

26.05 g.20.45
Chrobry Głogów
28.05 g.12.00
Kluczevia Stargard
28.05 g.16.00
Edach Budowlani Lublin
28.05 g.16.30
Orzeł Łódź
28.05 g.18.00
Juvenia Kraków
22.05 g.18.00
Świt Skolwin
22.05 g.12.40
Sandecja Nowy Sącz
21.05 g.17.30
Raków Częstochowa
15.05 g.16.00
Juvenia Kraków