• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Królewskie pożegnanie kapitana Arki Gdynia. Krzysztof Sobieraj: Wycisnąłem maksa. Byłem prawdziwy

Jacek Główczyński
20 maja 2018 (artykuł sprzed 6 lat) 

Arka Gdynia


- Wycisnąłem z siebie maksa. Nie miałem Bóg wie jakiego talentu. Do wszystkiego doszedłem swoją pracą, charakterem, zaciętością. Nie żałuję niczego w życiu. Zawsze byłem prawdziwy. Jak byłem młodszy, a Arka Gdynia miała problemy, mogłem odejść. Zostałem i na koniec zostałem wynagrodzony Pucharem Polski i Superpucharem. Myślę że ktoś nade mną czuwał. To było królewskie pożegnanie. Dostałem mnóstwo prezentów, aż nie wiem, gdzie to pomieszczę. Najważniejsze jednak były słowa kibiców na trybunach, chwytały za serce. To wszystko widzieli moi rodzice. Teraz zrozumieją, wybaczą i uszanują, że nie chcę wracać do Kielc - mówi Krzysztof Sobieraj, który zakończył zawodniczą karierę, a przy piłce nożnej chce zostać jako trener.ARKA - ŚLĄSK 0:1. PRZECZYTAJ RELACJĘ, ZOBACZ VIDEO I FOTO ORAZ WYSTAW OCENY PIŁKARZOM

Jacek Główczyński: Które z licznych gratulacji, które w sobotę pan otrzymał utkwią panu szczególnie w pamięci, a może była osoba, której pan się akurat tego dnia nie spodziewał?

Krzysztof Sobieraj: To było królewskie pożegnanie. Nie wiem, czy aż na takie zasłużyłem, ale to nie mi oceniać. Taki dzień zgotowali mi kibice. Czułem, że jest to moje święto. A co do gratulacji, to ciężko tak na gorąco kogoś wyróżnić. Dostałem mnóstwo prezentów, tyle podziękowań, gadżetów, że aż nie wiem, gdzie to pomieszczę. Wiele wspaniałych rzeczy mnie spotkało, ale nie mam na myśli prezentów. Najważniejsze jest to, jak mi podziękowano na trybunach, co mówili niekiedy znacznie starsi ludzie ode mnie...

ARKA GDYNIA ZAGRA O SUPERPUCHAR POLSKI 2018. SPRAWDŹ, GDZIE I KIEDY MOŻE ODBYĆ SIĘ TEN MECZ

A co mówili?

Najczęściej, że ciężko im wyobrazić sobie Arkę bez Sobieraja, że pewna era się kończy... Takie fajne zdania, które chwytały za serce. Ze swej strony dziękuję wszystkim w Gdyni. Na ten dzień zaprosiłem rodziców, siostrę ze szwagrem, przyjaciół z rodzinnych stron. Teraz zrozumieją, wybaczą i uszanują, że nie chcę wracać do Kielc. Do mnie dopiero tego dnia dotarło, że ludzie potrafią docenić także piłkarzy od tej czarnej, boiskowej roboty. Przez lata wydawało mi się, że zawsze wolą tych, co strzelają gole. Teraz widzę, że i mnie fantastycznie docenili. Nie myślałem, że aż tyle zostanie po zakończeniu spotkania. Do pełni szczęścia tylko wynik meczu ze Śląskiem się nie zgadza.

SPRAWDŹ, JAK WYGLĄDA SYTUACJA Z KONTRAKTAMI POSZCZEGÓLNYCH PIŁKARZY ARKI

ARKA ZDECYDOWAŁA, ŻE LESZEK OJRZYŃSKI NIE BĘDZIE JEJ TRENEREM W NASTĘPNYM SEZONIE. POZNAJ NASTĘPCĘ

Nie zgadza się też chyba końcowy wynik, gdyż mogliście zagrać w grupie mistrzowskiej i po raz drugi z rzędu zdobyć Puchar Polski. Czy niepewność co do przyszłości wielu piłkarzy, a także trenera zaważyła niekorzystnie na wynikach w drugiej części sezonu?

Na pewno trener z tego powodu nie miał ułatwionego zadania. A co do piłkarzy, to indywidualna sprawa. Jeden nadal grał na 100 procent, a inny miał z tyłu głowy myśl, że kończy mu się kontrakt, a przy poważnym urazie będzie problem ze znalezieniem nowego pracodawcy. W szatni były rozmowy o tym na co dzień. Widzieliśmy po niektórych, że nie wiedzą, na czym stoją. Z drugiej strony ci, co w Gdyni są dłużej, wiedzą, że takie praktyki od lat są w Arce. W przeszłości taka polityka się sprawdzała. Teraz nie do końca, bo wiemy, że kilku kluczowych piłkarzy odejdzie, że część chłopaków wybrała sobie inną drogę.

Przydałby się pewnie także panu gol na pożegnanie?

W ostatnich dniach wcale nie trenowałem karnych. Nie rwałbym się zresztą, gdyby była jedenastka. Mamy bowiem wykonawców w takich sytuacjach. Zresztą nigdy nie było dla mnie ważne, kto zdobywał gole, jeśli drużyna wygrywała. Tym bardziej w ostatnim meczu. Myślę, że przez te lata zapracowałem na to, że mogę teraz odejść z podniesioną głową bez względu na wszystko. Nie musiałem w ostatnim meczu strzelić bramki. Myślę, że już nie muszę nic.

Ale do gola było naprawdę blisko. Jakub Wrąbel zdołał jednak sparować piłkę na róg...

Rzuciłem się szczupakiem. Piłka już przeszła obok brzucha bramkarza, ale rękę zostawił na ziemi i w nią trafiła. To zresztą wielki chłop. Szkoda, fajnie, gdybym wyrównał... Ale jeszcze raz, może nieskromnie powtórzę. Jedna bramka więcej, czy jedno zwycięstwo nic tutaj nie zmieni. Ludzie docenili mnie takiego, jakim byłem. A zawsze byłem prawdziwy.

RAPORT STATYSTYCZNY EKSTRAKLASA S.A. PO MECZU ARKA - ŚLĄSK (PDF.)
SPRAWDŹ ILE PRZEBIEGLI PIŁKARZE W MECZU ARKA - ŚLĄSK (PDF.)


ARKA NIE UTRZYMAŁA NAJLEPSZEGO SNAJPERA. SPRAWDŹ, GDZIE PRZENOSI SIĘ MATEUSZ SZWOCH

Czuję się pan spełnionym piłkarzem?

Tak. Myślę, że wycisnąłem z siebie maksa. Nie miałem Bóg wie jakiego talentu. Do wszystkiego doszedłem swoją pracą, charakterem, zaciętością.

Czy czegoś pan żałuje? Czy coś by pan wykreślił ze swojego piłkarskiego życiorysu?

Nie żałuję niczego w życiu. Powtarzam cały czas. Jak byłem młodszy, a Arka Gdynia miała problemy, mogłem odejść. Zostałem i na koniec zostałem wynagrodzony Pucharem Polski i Superpucharem. Myślę że ktoś nade mną czuwał. Na pewno, choć było kilka pamiętnych wydarzeń w Arce, to najważniejsze miało miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jako kapitan mogłem wznieść w górę puchar. To moje najcenniejsze trofeum, które zdobyłem.

Leszek Ojrzyński przypomniał, że to pan podał mu rękę, gdy trafił na ławkę trenerską Arki i nazywa pana nestorem. Jak czuje się pan z takimi opiniami?

Jeżeli trener tak powiedział, jest mi bardzo miło. Swoje zrobiłem dla tego klubu. Myślę, że mogę odejść z podniesioną głową. Wiele wspaniałych chwil przeżyliśmy tutaj wspólnie razem, wiele osiągnęliśmy i należy się z tego cieszyć.

MICHAŁ MARCJANIK WE WŁOSZECH. PRZECZYTAJ WIĘCEJ O WYJEŹDZIE OBROŃCY ARKI GDYNIA

Na koszulce liczba oficjalnych meczów, które Krzysztof Sobieraj rozegrał w Arce Gdynia w latach 2004-08 oraz 2012-18. Jest wychowankiem Korony Kielce. Ponadto grał w takich klubach jak: Błękitni Kielce, Spartakus Daleszyce, Piast Chęciny, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Star Starachowice, Heko Czermno, Nida Pińczów, MKS Końskie, AKS Busko Zdrój, Tłoki Gorzyce, Lubrzanka Kajetanów, Olimpia Elbląg, Warta Poznań. Na koszulce liczba oficjalnych meczów, które Krzysztof Sobieraj rozegrał w Arce Gdynia w latach 2004-08 oraz 2012-18. Jest wychowankiem Korony Kielce. Ponadto grał w takich klubach jak: Błękitni Kielce, Spartakus Daleszyce, Piast Chęciny, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Star Starachowice, Heko Czermno, Nida Pińczów, MKS Końskie, AKS Busko Zdrój, Tłoki Gorzyce, Lubrzanka Kajetanów, Olimpia Elbląg, Warta Poznań.
Wraz z odejściem trenera Ojrzyńskiego, który widział pana w swoim nowym sztabie, kończy się możliwość pozostania w Arce Krzysztofa Sobieraja w innej roli niż piłkarska?

Nie mam pojęcia. W tej chwili nie prowadzę żadnych rozmów. Nie chciałbym, aby były naciski na klub, na prezesa, czy na właścicieli. Będzie taka propozycja z klubu, to ją rozważę. Nie będzie - to nie będę czuł żadnego rozczarowania czy żalu. Myślę, że przez te lata w jakiś sposób wyrobiłem swoje nazwisko. Dlatego teraz powinno mi być o pracę łatwiej także poza Arką. Ponadto mam skończone kursy trenerskie, został mi tylko ten ostatni na licencję UEFA Pro. I to jest cel, który będę chciał w miarę szybko zrealizować. Tylko z tymi uprawnieniami można bowiem pracować na najwyższym szczeblu rozgrywek. To jest moje marzenie, by pracować w ekstraklasie. Myślę, że mam ku temu predyspozycje. Będę chciał się dalej realizować w tym kierunku.

SPRAWDŹ, O ILE PIENIĘDZY BĘDZIE MNIEJ W BUDŻECIE ARKI W PORÓWNANIU Z POPRZEDNIM ROKIEM I DLACZEGO?

Pańska wizyta w drugiej połowie meczu ze Śląskiem na sektorze "Górka" była pożegnaniem z kibicami, czy zapowiedzią, że będzie tam pan częściej bywać?

Człowiek z klubu dostał telefon, że kibice zapraszają mnie na "gniazdo". Czułem się tam trochę nieswojo, bo nie moja rola. Jednak nie mogłem odmówić. Poszedłem, bo bardzo szanuję kibiców. Zaśpiewałem nawet dwie czy trzy piosenki. A czy częściej będę bywał? To zależy, co będę robić. Nie ukrywam, że chciałbym jak najszybciej zacząć pracę trenerską. Zależy mi, by zostać w piłce, gdyż tutaj najlepiej się czuję.

Mentalnie jest pan gotowy, aby za kilkanaście dni lub kilka tygodni zaleźć się w innym klubie?

Dostałem już dwie propozycje objęcia klubów III-ligowych. Jestem w szoku, że już dostrzeżono mnie jako trenera. To na razie najwyższy poziom rozgrywek, na którym mogę samodzielnie prowadzić drużynę. Rozważam tę propozycję. Jednak daję sobie dwa, trzy tygodnie czasu, bo najpierw planuję urlop i odpoczynek. Ponadto są to oferty z klubów oddalonych od Trójmiasta. A ja niekoniecznie chcę się wyprowadzać z Gdyni. Tutaj dzieci chodzą do szkoły, tutaj prowadzę życie... Ale jeśli będzie trzeba, to się nie zawaham, bo wiem, jaki zawód sobie wybieram i z czym się to wiąże.

BEZ ZASTRZEŻEŃ DO ARKI GDYNIA. POZNAJ CAŁE ORZECZENIE KOMISJI DS. LICENCJI W SPRAWIE KLUBÓW EKSTRAKLASY

Zawodnik

Krzysztof Sobieraj

Krzysztof Sobieraj

ur.
1981
Średnie oceny w kolejnych meczach sezonu

Kluby sportowe

Opinie (81) ponad 20 zablokowanych

 • Prawdziwy twór Japetto.. (4)

  • 35 11

  • Nie dla korupcji

   • 13 2

  • Jeszcze o tym człowieku usłyszymy.I wtedy już naprawdę nic nie będziesz musiał. Karma wraca.

   • 5 1

  • (1)

   Karę 6 miesięcy dyskwalifikacji w zawieszeniu na 2 lata i 5 tys. zł grzywny orzekła Komisja Dyscyplinarna PZPN. Sobieraj ukarany za korupcję w Arce Gdynia znowu gra w tym klubie.
   Piłkarz został oskarżony przez wrocławską prokuraturę apelacyjną we wrześniu 2007 o jedno przestępstwo:
   25 sierpnia 2004 w Gdyni, podczas meczu, obiecał Piotrowi A. - sędziemu głównemu meczu II ligi piłki nożnej Arka Gdynia – RKS Radomsko korzyść majątkową w kwocie 10.000 złotych, zaś w dniu następnym wraz z Wiesławem K., Mariuszem W. i innymi osobami udzielił Piotrowi A. korzyści majątkowej w kwocie nie mniejszej niż 4000 zł, w zamian za nieuczciwe zachowanie tego sędziego podczas rozegranego 25 sierpnia 2004 roku spotkania pomiędzy Arką Gdynia i RKS Radomsko, polegające na podejmowaniu decyzji sędziowskich korzystnych dla Arki Gdynia, mających na celu zapewnienie osiągnięcia korzystnego wyniku sportowego dla tego klubu w tym meczu oraz zapewnienia korzystnego wyniku sportowego w rozgrywkach o mistrzostwo II ligi piłkarskiej w sezonie 2004/2005.

   • 13 2

   • cała ta arka to jeden przekręt

    • 4 1

 • wtedy kiedy byłeś Krzysztof S. też byłeś prawdziwy? (6)

  • 64 27

  • nie berdziej niż Nikodem S.

   • 5 15

  • Jak "król, wróżka pan Sobieraj był "Krzysztofem S. miał czarny pasek na wysokości oczu.
   Wtedy według prawa nie musiał mówić prawdy, więc również, nie musiał być prawdziwy i dać z siebie maksa.
   #pilkarzykmazgaj

   • 17 1

  • lechia olimpia polonia

   nawet wasz puszkarz sprzedawal, a mandziara ma kotki polnocy w sowjej kieszeni, wiec o czy w ogole, napiszcie jak pozegnaliscie wasza legende mile???

   • 5 21

  • (1)

   Karę 6 miesięcy dyskwalifikacji w zawieszeniu na 2 lata i 5 tys. zł grzywny orzekła Komisja Dyscyplinarna PZPN. Sobieraj ukarany za korupcję w Arce Gdynia znowu gra w tym klubie.
   Piłkarz został oskarżony przez wrocławską prokuraturę apelacyjną we wrześniu 2007 o jedno przestępstwo:
   25 sierpnia 2004 w Gdyni, podczas meczu, obiecał Piotrowi A. - sędziemu głównemu meczu II ligi piłki nożnej Arka Gdynia – RKS Radomsko korzyść majątkową w kwocie 10.000 złotych, zaś w dniu następnym wraz z Wiesławem K., Mariuszem W. i innymi osobami udzielił Piotrowi A. korzyści majątkowej w kwocie nie mniejszej niż 4000 zł, w zamian za nieuczciwe zachowanie tego sędziego podczas rozegranego 25 sierpnia 2004 roku spotkania pomiędzy Arką Gdynia i RKS Radomsko, polegające na podejmowaniu decyzji sędziowskich korzystnych dla Arki Gdynia, mających na celu zapewnienie osiągnięcia korzystnego wyniku sportowego dla tego klubu w tym meczu oraz zapewnienia korzystnego wyniku sportowego w rozgrywkach o mistrzostwo II ligi piłkarskiej w sezonie 2004/2005.

   • 9 4

   • Fajnie że przestępstwa Arki są udokumentowane, bo niestety przesępstw lechii już nikt nie udokumentuje

    • 1 0

  • Poszedł

   Do budy

   • 1 3

 • (1)

  Czy ktos wie dlaczego nie bylo wczoraj w skladzie na slask Zbozienia.

  • 5 7

  • bo był na testach w Realu Madryt

   • 11 0

 • prawdziwa. padaka

  • 33 16

 • Betony i Kadłuby jeśli nie potraficie uszanować nawet jak ktoś kończy karierę to nie szanujecie samych siebie (11)

  Każda kariera ma wzloty i upadki, ale podsumowując trzeba przyznać, ze Krzychu był prawdziwym Arkowcem i nikt mu tego nie zarzuci.

  Dzieki Krzysiek za wszystko. Na zawsze będziesz Arkowcem!!

  A Betony i Kadłuby niech się powstrzymają choć raz. Chcielibyście żeby w sytuacji gdy Wasi piłkarze kończą karierę wylewano na nich pomyje ?

  • 64 56

  • Piszesz o Krzysiu S. który został skazany prawomocnym wyrokiem za korupcję (8)

   Sorry kolego, ale dla kryminalistów brak szacunku!!!!!!!!!!!

   Wstydzie się śledzie, że utożsamiacie się z człowiekiem który został skazany za korupcję.

   • 39 13

   • No właśnie skazany i ukarany, a klub też dostał karę. Czego nie mozna powiedzieć o was... (5)

    Poczytajcie sobie kadłuby książkę Iwana jak ustawialiście mecze. Popytajcie betony trenera Polakowa jaka była u was korupcja za Łazarka. Do tego tym zza Sopotu wypada przypomnieć jak się wymieniali punktami z Piastem, w jakich okolicznościach zdobywali PP a po latach awansowali z niższych lig. I obi wiedząc to wszystko i będąc bezkarni mają jeszcze czelność innym wypominać korupcję. Hipokryci do kwadratu.

    • 18 30

    • popytaj,posłuchaj, a może fakty przedstawisz, a nie jakieś żałosne historie usłyszane pod butką z piwem (3)

     Skazany i ukarany czyli winny!!!!!! i to są FAKTY
     Klub też dostał karę, śmieszny jesteś śledziu.......kupowaliście od 3 ligi, a zdegradowali was tylko o jedną klasę rozgrywkową i cudowny awans z 4 miejsca.
     Powinni was zdegradować do ligi od której zaczęliście kupować i zakazać awansu przez 5 lat.

     Ośmieszyłeś się pisząc takie dyrdymały, a zarazem jesteś żałosny tak jak twój idol Sobi

     • 34 11

     • Butką... i skończyłem czytać, Odrób lekcje i do szkoły gimazjalisto. (2)

      Jakby was zdegradowali do ligi od której zaczeliście "cudownie" awansować do dalej byście w A klasie grali.

      • 15 17

      • Czepiasz się literówki pisanej na smarfonie, aby odwrócić uwagę od faktów

       Podaj fakty "cudownych" awansów śledziu:

       Poniżej dla przypomnienia:

       14 grudnia 2007 rozpoczął się przewód sądowy ws. domniemanej korupcji w Arce Gdynia. Na ławie oskarżonych zasiadły 34 osoby, z których 17 poddało się dobrowolnie karze. Pozostałym 17 oskarżonym prokuratura zarzuciła przestępstwa m.in. z art. 258 i 296b kodeksu karnego, tj. udział i kierowanie związkiem przestępczym mającym na celu nieuczciwe zachowania w związku z organizacją profesjonalnych zawodów sportowych (łącznie zarzutów było ponad 200, w tym „ustawienie” 41 meczów).
       3 kwietnia 2009 sąd I instancji uznał wszystkich oskarżonych za winnych stawianych im zarzutów i wydał wyroki skazujące

       • 17 6

      • CHWWD !!!

       Patologia i nic więcej !!! Żywa legenda Arki ! Krzysio przyjaciółeczka- prowokator !

       • 10 3

    • Jak czytam takie teksty to przypomina mi się wywiad z Januszem Wójcikiem. Oskarża na prawo i lewo, ludzi nazywa imieniem i pierwszą literą nazwiska, aż w końcu zgasił go dziennikarz "z tych wszystkich to pan jedynie miał kropkę przy nazwisku - Janusz W."

     • 0 1

   • Wylało się do Motławy

    S. dalaj hipokryto

    • 0 2

   • Życie płata różne figle ciekawe jak tobie w życiu się powiedzie może skończysz w kryminale i będziesz kryminalistą nigdy nie mów nigdy nie życzę powodzenia

    • 1 0

  • już tak mieli

   na dniach jak Mila kończył, to nawet nie zagrał, a niedawno robił sobie zdjęcia z piwem jak lechia walczyła o utrzymanie
   i porównajcie sobie teraz Sobieraja i Mile, brawo Krzysiu!

   • 2 2

  • bo jak ktoś szcz* nam na głowę to nie udajemy że pada deszcz vel np. mila

   • 1 0

 • Panie Sobieraj zostan pan w Gdyni.

  • 27 18

 • Papiery we Wroclawiu tez byly prawdziwe....

  Panie sendzio kedy...????

  • 55 24

 • Arce potrzeba teraz coś więcej, krok do przodu

  A Krzysiu prawdziwy prawdziwek. Wypisz wymaluj Leszek Ojrzyński. Warsztatu zero, tylko ambicja.

  • 25 10

 • Bohater (5)

  Jaki klub tacy bohaterowie. Młodych ludzi będzie trenował zawodnik który handlował meczami.

  • 50 25

  • Łukasz Piszczek też handlował. Rozumiem, że nie kibicujesz reprezentacji?! (3)

   Oni w przeciwieństwie do twojej wątpliwej jakości "bohaterów" zostali ukarani.

   • 11 11

   • Nie kibicuje Dortmundowi śledziu (2)

    Ukarany czyli winny i to są fakty, a twoje domysły o wymianie punktami to tylko omamy po mocarzu

    • 7 5

    • Tak moje omamy. Tak jak omamy bukmacherów którzy wycofali te mecze z oferty. (1)

     Nie kompromituj się dalej i pisałem o REPREZENTACJI a nie o BVB.

     • 6 4

     • no tak bukmacher i arka to dwie nierozłączne rzeczy i jeszcze Jacek M. co chodził do fryzjera

      jeszcze o kompromitacji piszę kmiot forbicha który "królewsko" żegnał kryminalistę skazanego prawomocnym wyrokiem.

      • 5 3

  • I bardzo dobrze, niech handluje, skoro cię to boli

   • 1 4

 • Krzysiu! (8)

  Szacunek dla Ciebie ..... nie będę podsumowywał jakości bo liczy się serce i zaangażowanie!
  Szkoda tylko że bycie PRAWDZIWYM nie wychodzi włodarzą Arki właścicielowi z prezesem pod rękę Skga gdzie bezczelnie kłamie w sprawach rac w wydanym oświadczeniu że to nie oni....( bo jak nie oni to może to prowokacja Bonka albo betonów co przebrali się w nasze koszulki zmienili swój pesel i wygląd aby dostać się na stadion) a skończywszy na pseudo trenerze i zawodnikach odpuszczających mecze...bez względu czy były korzyści czy nie! Szkoda że odchodzisz w takich kolicznoścach ale to co dałeś i czujesz jest bezcenne. Szkoda że tak oddanych i uczciwych piłkarzy w Arce coraz mniej.... wszystko idzie na równie pochyłą...niestety.! Trzymam kciuki za dalszą karierę w roli trenera!

  • 21 31

  • Krzysiu prawdziwy????????

   Krzysiu grał w tylu klubach, co arka miała fuzji, taki on prawdziwy arkowiec z Kielc buahahaaaaa

   Szacunek dla kryminalisty, ale wstyd na całą Polskę

   • 19 9

  • (6)

   Uczciwy? To jest zart?

   • 15 4

   • a uczciwe jest zakłądanie kominiarki w lato przed odpaleniem racy na stadionie?:) (5)

    Chcesz być uczciwy to jej nie zakładaj a później podważaj czyjąś uczciwość kmiocie!

    • 5 4

    • Co ma uczciwość do zakładania kominiarki śledziu????? albo spytaj się swoich co byli na narodowym. (4)

     zanuć kmiocie na powrocie:

     "co to za drużyna co śledziem j.... tak"

     odnośnie kmiota śledziu buahahaaaaa

     • 13 2

     • Nie będe dyskutował z przestępcą bez honoru. Zdejmij kominiarkę połóż dowód na stół w klubie i wtedy odpalaj race ID.... (1)

      • 2 4

      • to nie bedziesz dyskutował z swoimi siostrami po szalu buahahaaaa

       • 6 0

     • do betonowego kmiota (1)

      Pustaku nie wypisuj kocopołów i nie rżnij kurka asa przy klawiaturze i sam w pokoju pryszczu !!!!

      • 1 7

      • zanuć kmiocie na powrocie

       "co to za drużyna co śledziem j.... tak"

       Nie emocjonuj się tak śledziu bo ci skrzela pękną

       • 8 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Arki

Stal Rzeszów
22 lipca 2024, godz. 19:00
21% Stal Rzeszów
20% REMIS
59% Arka Gdynia

Tabela

Piłka nożna - Betclic I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Warta Poznań 0 0 0 0 0:0 0
1 Ruch Chorzów 0 0 0 0 0:0 0
1 ŁKS Łódź 0 0 0 0 0:0 0
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
1 Górnik Łęczna 0 0 0 0 0:0 0
1 Odra Opole 0 0 0 0 0:0 0
1 Wisła Płock 0 0 0 0 0:0 0
1 Miedź Legnica 0 0 0 0 0:0 0
1 GKS Tychy 0 0 0 0 0:0 0
1 Wisła Kraków 0 0 0 0 0:0 0
1 Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
1 Chrobry Głogów 0 0 0 0 0:0 0
1 Znicz Pruszków 0 0 0 0 0:0 0
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 0 0 0 0:0 0
1 Polonia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
1 Pogoń Siedlce 0 0 0 0 0:0 0
1 Kotwica Kołobrzeg 0 0 0 0 0:0 0
1 Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0:0 0
Każdy zagra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zdobędą awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o trzecie miejsce premiowane awansem zagrają w dwustopniowych barażach. Trzy ostatnie drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.

Ostatnie wyniki Arki

76% ARKA Gdynia
8% REMIS
16% Motor Lublin
69% ARKA Gdynia
9% REMIS
22% Odra Opole

Relacje LIVE

Najczęściej czytane