• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
11.06 (nd) g.18:30
Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 12:8 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.05 (nd) g.14:00
Juvenia Kraków 26:23 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.05 (nd) g.16:00
ARKA Gdynia 23:39 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.05 (nd) g.16:00
OGNIWO Sopot 42:17 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.04 (sob) g.14:00
Edach Budowlani Lublin 20:34 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.04 (sob) g.17:00
OGNIWO Sopot 41:20 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.04 (sob)
Up Fitness Skra Warszawa 0:25
walkower
OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu
01.04 (sob) g.14:00
Posnania 0:108 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.03 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 19:10 Orkan Sochaczew przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.03 (nd) g.12:00
Awenta Pogoń Siedlce 21:20 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.02 (sob) g.13:00
OGNIWO Sopot 59:7 Juvenia Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (nd) g.16:00
OGNIWO Sopot 43:3 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.10 (sob) g.17:00
Master Pharm Łódź 5:15 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 30:24 Edach Budowlani Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.10 (sob) g.20:00
LECHIA Gdańsk 34:43 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.09 (nd) g.14:00
OGNIWO Sopot 25:22 UP Fitness Skra Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.09 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 69:5 Posnania Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.08 (sob) g.17:00
Orkan Sochaczew 18:13 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.08 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 71:3 Awenta Pogoń Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
2 Ogniwo Sopot
3 Orkan Sochaczew
4 Edach Budowlani Lublin
5 Lechia Gdańsk
6 Juvenia Kraków
7 Arka Gdynia
8 Awenta Pogoń Siedlce
9 Posnania
10 Up Fitness Skra Warszawa
  • Finał:
  • Budo 2011 Aleksandrów Łódzki - OGNIWO SOPOT 12:8 (6:8)
  • Mecz o 3. miejsce:
  • Orkan Sochaczew - Edach Budowlani Lublin 30:13 (13:13)
  • Kolejność na miejscach 5-9 została ustalona na podstawie wyników sezonu zasadniczego.
  • Up Fitness Skra Warszawa w 10. kolejce otrzymała trzeciego walkowera. W związku z tym drużyna została wykluczona z dalszych rozgrywek, przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli bez prawa gry w meczu barażowym o utrzymanie, co automatycznie oznaczało degradację z ekstraligi.
  • Awans do ekstraligi
  • Budowlani Commercecon Łódź po wygranej w finale I ligi ze Spartą Jarocin 53:15 (24:7)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 04.05.2024 godz. 16:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

78%

45 typowań

x

0%

0 typowań

2

22%

13 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Ogniwa

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Arkadiusz Kunowski 13 39 100%
2. Lech Zaremba 13 39 92.3%
3. Beata Xxxv 13 37 92.3%
4. Mariusz Karbowski 13 36 100%
5. Artur Boberski 13 36 92.3%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »