Jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce obiektów sportowych - gdańska Hala Olivia - zaprasza do skorzystania z oferty jaka proponuje nie tylko mieszkańcom Trójmiasta i okolic.
Prezes: Marek Kostecki
Dyrektor sportowy: Maciej Turnowiecki
Rok założenia: 1970
Adres: Al. Grunwaldzka 470
80-309 Gdańsk
W rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi klub reprezentuje założona w 2020 roku spółka akcyjna, której GKS Stoczniowiec jest stuprocentowym udziałowcem. Jej prezesem jest Maciej Turnowiecki.
Terminarz
13.03 (pt)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec | 3:4 | Wojas Podhale Nowy Targ | ||||
10.03 (wt)
g.18:00
|
Wojas Podhale Nowy Targ | 7:4 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
09.03 (pon)
g.18:00
|
Wojas Podhale Nowy Targ | 6:2 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
01.03 (nd)
g.16:15
|
ENERGA Stoczniowiec | 3:4 | Cracovia Comarch | ||||
28.02 (sob)
g.19:15
|
Stoczniowiec po dogrywce |
4:5 | Cracovia Comarch | ||||
25.02 (śro)
g.19:15
|
Cracovia Comarch | 5:0 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
24.02 (wt)
g.19:15
|
Cracovia Comarch | 4:2 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
20.02 (pt)
g.19:15
|
Stoczniowiec po karnych 2:1 |
2:2 | Zagłębie Sosnowiec | ||||
18.02 (śro)
g.18:00
|
Zagłębie Sosnowiec | 0:1 | ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | ||||
17.02 (wt)
g.18:00
|
Zagłębie karne 1-0 |
3:3 | ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | ||||
14.02 (sob)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | 2:0 | Zagłębie Sosnowiec | ||||
13.02 (pt)
g.18:00
|
ENERGA STOCZNIOWIEC karne 1:2 |
3:3 | Zagłębie Sosnowiec | ||||
27.01 (wt)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | 6:2 | Zagłębie Sosnowiec | ||||
25.01 (nd)
g.18:00
|
GKS Tychy | 3:2 | ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | ||||
23.01 (pt)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec | 4:3 | Cracovia Comarch | ||||
20.01 (wt)
g.18:00
|
Wojas Podhale Nowy Targ | 6:1 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
18.01 (nd)
g.17:00
|
ENERGA Stoczniowiec | 1:5 | Naprzód Janów | ||||
16.01 (pt)
g.18:00
|
Zagłębie Sosnowiec | 1:2 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
11.01 (nd)
g.17:00
|
ENERGA Stoczniowiec | 3:1 | GKS Tychy | ||||
09.01 (pt)
g.18:00
|
Cracovia po dogrywce |
3:2 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
06.01 (wt)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec | 3:8 | Wojas Podhale Nowy Targ | ||||
04.01 (nd)
g.17:00
|
Akuna Naprzód Janów | 7:4 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
30.12 (wt)
g.17:15
|
ENERGA Stoczniowiec | 0:0 |
GKS Tychy karne 1:3 |
||||
29.12 (pon)
g.19:30
|
ENERGA Stoczniowiec | 4:1 | Cracovia Comarch | ||||
21.12 (nd)
g.17:00
|
ENERGA Stoczniowiec | 2:1 | Zagłębie Sosnowiec | ||||
19.12 (pt)
g.19:00
|
Wojas Podhale Nowy Targ | 2:0 | ENERGA STOCZNIOWIEC Gdańsk | ||||
14.12 (nd)
g.17:00
|
ENERGA Stoczniowiec | 3:1 | GKS Tychy | ||||
12.12 (pt)
g.19:15
|
Cracovia Comarch | 2:1 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
09.12 (wt)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec | 5:3 | Polonia Bytom | ||||
07.12 (nd)
g.17:00
|
KH Sanok | 5:3 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
05.12 (pt)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec | 4:3 | TKH Nesta Toruń | ||||
02.12 (wt)
g.18:00
|
JKH GKS Jastrzębie | 5:2 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
30.11 (nd)
g.17:00
|
Akuna Naprzód Janów | 6:4 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
28.11 (pt)
g.19:15
|
ENERGA Stoczniowiec | 11:5 | JKH GKS Jastrzębie | ||||
25.11 (wt)
g.18:00
|
Zagłębie Sosnowiec | 4:3 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
23.11 (nd)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec | 4:4 |
Wojas Podhale karne 1:3 |
||||
21.11 (pt)
g.18:00
|
GKS Tychy | 1:2 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
16.11 (nd)
g.18:00
|
Cracovia Comarch | 3:6 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
14.11 (pt)
g.18:00
|
Polonia Bytom | 0:2 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
12.11 (śro)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | 4:5 |
KH Sanok po dogrywce |
||||
26.10 (nd)
g.17:30
|
TKH Nesta Toruń | 3:2 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
24.10 (pt)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | 6:7 |
Akuna Naprzód Janów po dogrywce |
||||
21.10 (wt)
g.18:00
|
JKH GKS Jastrzębie | 3:2 | ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | ||||
19.10 (nd)
g.17:00
|
ENERGA Stoczniowiec | 2:2 |
Zagłębie Sosnowiec 3:2 po dogrywce |
||||
17.10 (pt)
g.18:00
|
Wojas Podhale Nowy Targ | 5:6 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
12.10 (nd)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | 3:0 | GKS Tychy | ||||
10.10 (pt)
g.19:15
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | 4:2 | Cracovia Comarch | ||||
07.10 (wt)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | 3:2 | Polonia Bytom | ||||
05.10 (nd)
g.17:00
|
KH Sanok | 8:3 | ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | ||||
03.10 (pt)
g.19:15
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | 4:1 | TKH Nesta Toruń | ||||
28.09 (nd)
g.17:00
|
Akuna Naprzód Janów | 4:5 | ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | ||||
26.09 (pt)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | 2:0 | JKH GKS Jastrzębie | ||||
23.09 (wt)
g.18:00
|
Zagłębie Sosnowiec | 1:3 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
21.09 (nd)
g.17:00
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | 4:3 | Podhale Nowy Targ | ||||
19.09 (pt)
g.18:00
|
GKS Tychy | 2:4 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
14.09 (nd)
g.17:00
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk |
4:4
karne 1:2 |
Cracovia karne 1:2 |
||||
12.09 (pt)
g.18:00
|
Polonia Bytom | 1:10 | ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | ||||
09.09 (wt)
g.18:00
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | 5:1 | KH Sanok | ||||
07.09 (nd)
g.17:30
|
TKH Toruń karne 0:1 |
1:1 | ENERGA Stoczniowiec | ||||
05.09 (pt)
g.17:00
|
ENERGA Stoczniowiec Gdańsk | 4:2 | Aquna Naprzód Janów |
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wojas Podhale
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
GKS Tychy
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Comarch Cracovia
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
STOCZNIOWIEC
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 | |||
TKH Nesta Toruń
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Akuna Naprzód Janów
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
JKH GKS Jastrzębie
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Pol-Aqua Zagłębie
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
Wojas Podhale
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
2 |
Comarch Cracovia
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
4 | |
GKS Tychy
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
4 |
STOCZNIOWIEC
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
0 |
Finał | |
---|---|
Comarch Cracovia
zwycięzca półfinału 1
|
4 |
GKS Tychy
zwycięzca półfinału 2
|
1 |
Stoczniowiec Gdańsk
Archiwum drużyny
Trójmiejskie drużyny
Relacje LIVE
-
Nadchodząca relacja
20 kwietnia 2024, godz. 17:30
-
14 kwietnia 2024, godz. 12:40
-
14 kwietnia 2024, godz. 17:30
Najczęściej czytane
- Żemojtel o Arce: Nie wyobrażam sobie... (20 opinii)
- Mandziara - Urfer o finansach Lechii (84 opinie)
- Kosiorek i Szemiot walczą o głosy kibiców (242 opinie)
- Młoda sprinterka mierzy wysoko w IO (5 opinii)
- Euro tym razem ominie Trójmiasto (14 opinii)
- Kapitan żużlowców z motywacją od kibiców (21 opinii)
- Zmora siatkarzy w kończącym się sezonie (13 opinii)