- 1 Lechia. "To ten moment" dla Ferandeza (11 opinii)
- 2 Arka współpracuje z SI. Chce budować (15 opinii)
- 3 Hiszpan może trafić do Arki. Jest jedno ale (21 opinii)
- 4 Hokeiści potrzebują 6 mln na grę w THL (32 opinie)
- 5 Tydzień prawdy dla koszykarzy Arki (11 opinii)
- 6 Hala AWFiS zamknięta. Szukają nowej (77 opinii)
Tenis
Gdynia, korty Arki przy ul. Ejsmonda, piątek 12.00 i sobota-niedziela 10.00 - Puchar Davisa (III grupa strefy euroafrykańskiej).
Rugby
Gdańsk, stadion przy ul. Grunwaldzkiej, sobota 14.00 - seria A: Lechia Robod - Orkan Sochaczew.
Gdynia, stadion GOSiR przy ul. Olimpijskiej, sobota 17.00 - seria A: Arka - AZS AWF Gdańsk.
Sopot, stadion przy ul. Jana z Kolna, niedziela 12.00 - seria A: Ogniwo - Budowlani Lublin.
Piłka ręczna
Elbląg, hala MOS przy ul. Kościuszki, sobota 17.00 - ekstraklasa kobiet: Start - Zgoda Nowa Ruda.
Gdańsk, hala GKS przy ul. Zawodników, sobota 17.00 - ekstraklasa mężczyzn: DGT Wybrzeże - Chrobry Głogów.
Kwidzyn, hala KCSiR przy ul. Mickiewicza, piątek-sobota 17.00 i niedziela 11.00 - turniej półfinałowy MP młodziczek (startują MTS, Jelfa Jelenia Góra, Malta Poznań i Olimpia Nowy Sącz).
Zapasy
Kartuzy, sala Gimnazjum nr 1 przy ul. Piłsudskiego, sobota-niedziela 9.00 - Mistrzostwa Polski w stylu klasycznym.
Żeglarstwo
Gdynia, marina przy Alei Zjednoczenia, sobota 11.00 - regaty jachtów morskich.
Piłka nożna
III LIGA, GRUPA 2. 33. KOLEJKA: 17. KASZUBIA Lubiana - 6. Police (sobota 17.00; jesienią 1:5), 1. Amica II - 7. GRYF (sobota 15.00; 0:1), Pauzuje 15. LECHIA-POLONIA.
Gdańsk, stadion UG przy ul. Wita Stwosza, niedziela 16.00 - mecz absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego.
IV LIGA: sobota - Polonia Gdańsk - Radunia Stężyca (11.00), Wisła Tczew - Gedania (12.00), Wierzyca Starogard Gdański - Jantar Ustka (13.00), Powiśle Dzierzgoń - Olimpia Sztum (16.00), Pomezania Malbork - Unia Tczew (17.00), Gryf '95 Słupsk - Kaszuby Połchowo (17.00), Intermarche Pogoń Lębork - Orlęta Półwysep Reda (17.00); niedziela - Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino (11.00).
Gdynia, korty Arki przy ul. Ejsmonda, piątek 12.00 i sobota-niedziela 10.00 - Puchar Davisa (III grupa strefy euroafrykańskiej).
Rugby
Gdańsk, stadion przy ul. Grunwaldzkiej, sobota 14.00 - seria A: Lechia Robod - Orkan Sochaczew.
Gdynia, stadion GOSiR przy ul. Olimpijskiej, sobota 17.00 - seria A: Arka - AZS AWF Gdańsk.
Sopot, stadion przy ul. Jana z Kolna, niedziela 12.00 - seria A: Ogniwo - Budowlani Lublin.
Piłka ręczna
Elbląg, hala MOS przy ul. Kościuszki, sobota 17.00 - ekstraklasa kobiet: Start - Zgoda Nowa Ruda.
Gdańsk, hala GKS przy ul. Zawodników, sobota 17.00 - ekstraklasa mężczyzn: DGT Wybrzeże - Chrobry Głogów.
Kwidzyn, hala KCSiR przy ul. Mickiewicza, piątek-sobota 17.00 i niedziela 11.00 - turniej półfinałowy MP młodziczek (startują MTS, Jelfa Jelenia Góra, Malta Poznań i Olimpia Nowy Sącz).
Zapasy
Kartuzy, sala Gimnazjum nr 1 przy ul. Piłsudskiego, sobota-niedziela 9.00 - Mistrzostwa Polski w stylu klasycznym.
Żeglarstwo
Gdynia, marina przy Alei Zjednoczenia, sobota 11.00 - regaty jachtów morskich.
Piłka nożna
III LIGA, GRUPA 2. 33. KOLEJKA: 17. KASZUBIA Lubiana - 6. Police (sobota 17.00; jesienią 1:5), 1. Amica II - 7. GRYF (sobota 15.00; 0:1), Pauzuje 15. LECHIA-POLONIA.
Gdańsk, stadion UG przy ul. Wita Stwosza, niedziela 16.00 - mecz absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego.
IV LIGA: sobota - Polonia Gdańsk - Radunia Stężyca (11.00), Wisła Tczew - Gedania (12.00), Wierzyca Starogard Gdański - Jantar Ustka (13.00), Powiśle Dzierzgoń - Olimpia Sztum (16.00), Pomezania Malbork - Unia Tczew (17.00), Gryf '95 Słupsk - Kaszuby Połchowo (17.00), Intermarche Pogoń Lębork - Orlęta Półwysep Reda (17.00); niedziela - Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino (11.00).