Terminarz

Sezon:
09.05 (śr) g.20:15
Orlen Wisła Płock 37:32 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.05 (śr) g.18:30
WYBRZEŻE Gdańsk 25:36 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.04 (wt) g.18:30
MMTS Kwidzyn 30:25 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.04 (sob) g.13:00
WYBRZEŻE Gdańsk 30:23 MMTS Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.04 (sob) g.12:00
SPÓJNIA Gdynia 18:28 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.04 (śr) g.18:00
WYBRZEŻE Gdańsk 28:22 KPR Legionowo przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.03 (sob) g.16:00
WYBRZEŻE Gdańsk 21:26 Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.03 (sob) g.13:00
Orlen Wisła Płock 29:25 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (sob) g.18:30
WYBRZEŻE Gdańsk 26:26
rzuty karne 5:4
MMTS Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.03 (sob) g.15:30
Zagłębie Lubin 36:21 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.03 (pon) g.18:30
PGE Vive Kielce 41:24 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.03 (sob) g.18:00
Piotrkowianin 21:25 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.02 (śr) g.18:00
mecz pucharowy WYBRZEŻE Gdańsk 25:30 Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.02 (sob) g.19:30
WYBRZEŻE Gdańsk 27:22 Meble Wójcik Elbląg przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.02 (śr) g.18:30
WYBRZEŻE Gdańsk 28:26 Stal Mielec przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.02 (sob) g.18:30
Energa MKS Kalisz 25:24 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.01 (śr) g.20:00
mecz pucharowy MKS Grudziądz 20:33 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (sob) g.13:00
Azoty Puławy 36:20 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.01 (śr) g.19:00
WYBRZEŻE Gdańsk 23:24 Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.01 (sob) g.17:00
WYBRZEŻE Gdańsk 30:25 Sandra Spa Pogoń Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.01 (wt) g.18:30
WYBRZEŻE Gdańsk 24:30 Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.12 (wt) g.19:00
WYBRZEŻE Gdańsk 27:23 SPÓJNIA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.12 (sob) g.18:00
Górnik Zabrze 33:25 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.12 (śr) g.19:00
WYBRZEŻE Gdańsk 26:31 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.12 (sob) g.18:00
WYBRZEŻE Gdańsk 29:20 Piotrkowianin przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.11 (sob) g.17:00
Meble Wójcik Elbląg 18:29 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.11 (śr) g.20:15
MMTS Kwidzyn 24:22 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.11 (sob) g.18:00
WYBRZEŻE Gdańsk 22:32 MKS Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (wt) g.20:15
WYBRZEŻE Gdańsk 26:32 PGE Vive Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.10 (śr) g.18:30
WYBRZEŻE Gdańsk 31:30 Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.10 (sob) g.18:00
Stal Mielec 33:25 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.09 (sob) g.19:00
KPR Legionowo 26:31 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.09 (sob) g.13:00
WYBRZEŻE Gdańsk 25:26 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.09 (sob) g.18:00
Gwardia Opole 26:26
4:2 w karnych
WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.09 (sob) g.19:00
Sandra Spa Pogoń Szczecin 22:24 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.09 (pon) g.18:00
Chrobry Głogów 31:26 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 PGE Vive Kielce
2 Orlen Wisła Płock
3 Azoty-Puławy
4 Gwardia Opole
5 NMC Górnik Zabrze
6 Chrobry Głogów
7 MKS Kalisz
8 WYBRZEŻE GDAŃSK
9 MMTS Kwidzyn
10 Zagłębie Lubin
11 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
12 Stal Mielec
13 Pogoń Szczecin
14 Meble Wójcik Elbląg
15 KPR Legionowo
16 SPÓJNIA
  • Ćwierćfinały
  • WYBRZEŻE GDAŃSK - Orlen Wisła Płock 25:36 i 32:37
  • PGE Vive Kielce - Energa MKS Kalisz 35:21 i 43:22
  • Chrobry Głogów - Azoty Puławy 25:28 i 24:24
  • Gwardia Opole - Górnik Zabrze 28:24 i 23:25
  • Półfinały
  • Azoty Puławy - PGE Vive Kielce 27:37 i 34:35
  • Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 33:32 i 21:33
  • Mecze o 3. miejsce
  • Gwardia Opole - Azoty Puławy 28:30 i 26:31
  • Finał
  • Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce 28:33 i 29:33
Ćwierćfinały
PGE Vive Kielce
1 miejsce po rundzie zasadniczej
78
Azoty Puławy
4 miejsce po rundzie zasadniczej
52
Orlen Wisła Płock
2 miejsce po rundzie zasadniczej
73
Górnik Zabrze
3 miejsce po rundzie zasadniczej
49
Energa MKS Kalisz
8 miejsce po rundzie zasadniczej
43
Chrobry Głogów
5 miejsce po rundzie zasadniczej
49
WYBRZEŻE GDAŃSK
7 miejsce po rundzie zasadniczej
57
Gwardia Opole
6 miejsce po rundzie zasadniczej
51
Półfinały
PGE Vive Kielce
zwycięzca ćwierćfinału 1
72
Orlen Wisła Płock
zwycięzca ćwierćfinału 3
65
Azoty Puławy
zwycięzca ćwierćfinału 2
61
Gwardia Opole
zwycięzca ćwierćfinału 4
54
Finał
PGE Vive Kielce
zwycięzca półfinału 1
66
Orlen Wisła Płock
zwycięzca półfinału 2
57

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 31.10.2020 godz. 12:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

8%

10 typowań

x

0%

0 typowań

2

92%

123 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Marek Hirsz 3 7 100%
2. Andrzej Maciejewski 3 7 100%
3. Anna Stachurska 3 7 100%
4. Dariusz Długozima 3 7 100%
5. Magdalena Urbanek 3 7 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »