Archiwum meczu

05.11 (pt) godz. 17:30

Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

89
:
65
ASSECO ARKA Gdynia
King Szczecin

Czytaj o meczu

Asseco Arka Gdynia - King Szczecin 89:65. Niespodziewany pogrom koszykarzy Asseco Arka Gdynia - King Szczecin 89:65. Niespodziewany pogrom koszykarzy

5 listopada 2021 (25 opinii)

Asseco Arka Gdynia wygrała u siebie z Kingiem Szczecin 89:65 (23:7, 17:28, 19:12, 30:18) w 10. kolejce Energa Basket Ligi....

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

18%

40 typowań

x

0%

1 typowanie

2

82%

181 typowań

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

29.10 (pt)
HydroTruck Radom
85
:
91
ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia
59
:
87
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16.10 (sob)
PGE Spójnia Stargard
79
:
64
ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd)
ASSECO ARKA Gdynia
78
:
83
Anwil Włocławek
04.10 (pon)
GTK Gliwice
72
:
73
ASSECO ARKA Gdynia
26.09 (nd)
ASSECO ARKA Gdynia
65
:
80
Śląsk Wrocław
11.09 (sob)
ASSECO ARKA Gdynia
74
:
97
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Twarde Pierniki Toruń 11 9 2 965:928 20
2 Anwil Włocławek 10 8 2 809:738 18
3 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 10 8 2 840:778 18
4 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 10 7 3 910:829 17
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 10 6 4 889:828 16
6 WKS Śląsk Wrocław 11 5 6 885:848 16
7 King Szczecin 10 6 4 862:840 16
8 PGE Spójnia Stargard 10 5 5 774:840 15
9 Legia Warszawa 9 5 4 748:685 14
10 TREFL SOPOT 10 4 6 807:815 14
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 10 4 6 806:815 14
12 HydroTruck Radom 11 3 8 906:941 14
13 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 10 3 7 741:789 13
14 ASSECO ARKA GDYNIA 10 3 7 727:810 13
15 GTK Gliwice 10 3 7 799:885 13
16 MKS Dąbrowa Górnicza 10 2 8 803:902 12

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 10 kolejki:

  • Anwil Włocławek - TREFL SOPOT 81:61 (18:21, 17:16, 18:18, 28:6)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - King Szczecin 89:65 (23:7, 17:28, 19:12, 30:18)
  • PGE Spójnia Stargard - Enea Zastal BC Zielona Góra 53:96 (16:25, 11:20, 16:20, 10:31)
  • GTK Gliwice - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 70:122 (16:31, 27:36, 14:27, 13:28)
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 102:86 (26:18, 28:23, 23:29, 25:16)
  • Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 73:87 (21:22, 26:28, 19:19, 7:18)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 82:97 (20:21, 20:29, 18:20, 24:27)
  • HydroTruck Radom - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 65:70 (23:25, 8:20, 15:15, 19:10)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki:
  • Twarde Pierniki - ASSECO ARKA 85:73 (19:13, 26:20, 20:22, 18:20)