• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Archiwum meczu

09.02 (śr) godz. 18:00

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka

80
:
65
CSM CSU Oradea
TREFL Sopot

Czytaj o meczu

CSM CSU Oradea - Trefl Sopot 80:65. Koszykarze zakończyli udział w FIBA Europe Cup CSM CSU Oradea - Trefl Sopot 80:65. Koszykarze zakończyli udział w FIBA Europe Cup

9 lutego 2022 (14 opinii)

Trefl Sopot przegrał na wyjeździe z zespołem CSM CSU Oradea 65:80 (15:17, 12:21, 17:21, 21:21) w meczu 6. kolejki fazy grupowej...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

94%

192 typowania

x

0%

0 typowań

2

6%

13 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

05.02 (sob)
TREFL Sopot
73
:
83
CSM CSU Oradea
02.02 (śr)
TREFL Sopot
67
:
76
Benfica Lizbona
26.01 (śr)
Sporting Lizbona
76
:
63
TREFL Sopot
09.01 (nd)
TREFL Sopot
72
:
71
PGE Spójnia Stargard
02.01 (nd)
GTK Gliwice
72
:
82
TREFL Sopot
23.12 (czw)
Twrade Pierniki Toruń
73
:
92
TREFL Sopot
18.12 (sob)
TREFL Sopot
85
:
70
Legia Warszawa
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 24 16 8 2125:1914 40
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 22 17 5 1825:1717 39
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 22 15 7 1996:1834 37
4 Anwil Włocławek 22 15 7 1851:1725 37
5 Śląsk Wrocław 22 14 8 1855:1714 36
6 Legia Warszawa 22 13 9 1794:1762 35
7 King Szczecin 22 12 10 1852:1811 34
8 Twarde Pierniki Toruń 21 13 8 1785:1794 34
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 21 11 10 1777:1751 32
10 PGE Spójnia Stargard 22 10 12 1744:1839 32
11 TREFL SOPOT 20 11 9 1583:1551 31
12 ASSECO ARKA GDYNIA 23 8 15 1716:1883 31
13 MKS Dąbrowa Górnicza 22 7 15 1825:1941 29
14 HydroTruck Radom 22 4 18 1712:1821 26
15 GTK Gliwice 21 4 17 1616:1856 25
16 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 20 4 16 1520:1663 24

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 23 kolejki:

  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - TREFL SOPOT 105:90 (27:21, 21:23, 25:16, 32:30)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - ASSECO ARKA GDYNIA 100:75 (17:20, 27:14, 29:22, 27:19)
  • HydroTruck Radom - PGE Spójnia Stargard 68:87 (19:18, 13:23, 19:20, 17:26)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Twarde Pierniki Toruń 85:67 (19:20, 14:14, 28:17, 24:16)
  • Legia Warszawa - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 84:114 (20:29, 19:21, 26:29, 19:35)
  • King Szczecin - Anwil Włocławek 82:76 (28:15, 22:21, 14:22, 18:18)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław 87:88 (17:24, 24:24, 28:15, 18:25)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice (przełożony na 4.04)
  • Mecze zaległe z 21. kolejki:
  • Polski Cukier - Legia 97:107 (20:25, 27:16, 31:19, 12:30, dog. 7:17)
  • Spójnia - GTK 64:54 (18:8, 16:13, 16:20, 14:13)
  • Mecz zaległy z 19. kolejki:
  • HydroTruck - TREFL 69:76 (20:19, 15:23, 18:12, 16:22)