Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena z sezonu
2.94 (572 oceny)

Zawodnicy

Anton Szaszero
ocena z sezonu
3.88 (419 ocen)
Marcin Wolszon
ocena z sezonu
3.77 (81 ocen)
Sam Hampson
ocena z sezonu
3.50 (416 ocen)
Grzegorz Paluszewski
ocena z sezonu
3.38 (53 oceny)
Łukasz Szablewski
ocena z sezonu
3.30 (352 oceny)
Karol Lipski
ocena z sezonu
3.28 (254 oceny)
Maciej Machnio
ocena z sezonu
3.27 (103 oceny)
Dainius Tamoliunas
ocena z sezonu
3.26 (165 ocen)
Mateusz Plichta
ocena z sezonu
3.24 (458 ocen)
Oskar Derwis
ocena z sezonu
3.18 (287 ocen)
Wieczesław Miziak
ocena z sezonu
3.17 (322 oceny)
Dawid Kałduński
ocena z sezonu
3.16 (231 ocen)
Arkadiusz Zdunek
ocena z sezonu
3.15 (445 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena z sezonu
3.15 (463 oceny)
Krystian Szopa
ocena z sezonu
3.13 (313 ocen)
Oskar Cichosz
ocena z sezonu
3.08 (156 ocen)
Patryk Steindl
ocena z sezonu
3.05 (486 ocen)
Dominik Mohyła
ocena z sezonu
3.04 (552 oceny)
Maciej Żarczyński
ocena z sezonu
3.03 (540 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena z sezonu
3.01 (522 oceny)
Rafał Ziętkowski
ocena z sezonu
3.00 (494 oceny)
Mateusz Szyc
ocena z sezonu
2.99 (578 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena z sezonu
2.91 (451 ocen)
Patryk Siewert
ocena z sezonu
2.91 (239 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena z sezonu
2.89 (365 ocen)
Paweł Grzenkowicz
ocena z sezonu
2.78 (262 oceny)
Kacper Krużycki
ocena z sezonu
2.74 (447 ocen)
Piotr Bojke
ocena z sezonu
2.68 (504 oceny)
Oskar Zypper
ocena z sezonu
2.60 (551 ocen)
Oskar Kalina
ocena z sezonu
2.57 (231 ocen)
Szymon Sirocki
ocena z sezonu
2.55 (206 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena z sezonu
2.55 (431 ocen)
Kazimierz Raszpunda
ocena z sezonu
2.27 (64 oceny)
Krzysztof Przerwa
ocena z sezonu
2.21 (131 ocen)
Mateusz Dąbrowski
ocena z sezonu
1.96 (178 ocen)

Terminarz

19.06 (sob) godz.16:30 Master Pharm Łódź 83:7 ARKA Gdynia
13.06 (nd) godz.14:00 Sparta Jarocin 18:13 ARKA Gdynia
29.05 (sob) godz.18:30 ARKA Gdynia 20:38 Edach Budowlani Lublin
23.05 (nd) godz.12:50 Orkan Sochaczew 66:0 ARKA Gdynia
16.05 (nd) godz.13:00 ARKA Gdynia 25:21 LECHIA Gdańsk
01.05 (sob) godz.14:00 Skra Warszawa 67:7 bez publiczności ARKA Gdynia
10.04 (sob) godz.14:00 ARKA Gdynia 26:47 bez publiczności Juvenia Kraków
27.03 (sob) godz.11:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:8 bez publiczności ARKA Gdynia
20.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:50 bez publiczności OGNIWO Sopot
06.03 (sob) godz.13:30 ARKA Gdynia 55:16 bez publiczności Sparta Jarocin

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 18 16 0 2 592:264 77
2 Master Pharm Łódź 18 15 1 2 646:242 73
3 Skra Warszawa 18 14 0 4 579:349 64
4 Orkan Sochaczew 18 9 2 7 481:374 50
5 Awenta Pogoń Siedlce  18 7 1 10 506:413 43
6 LECHIA GDAŃSK 18 7 1 10 454:488 42
7 Edach Budowlani Lublin 18 7 0 11 402:432 36
8 Juvenia Kraków 18 5 1 12 332:543 28
9 ARKA GDYNIA 18 5 0 13 366:677 25
10 Sparta Jarocin 18 2 0 16 249:833 8

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 18 kolejki:

  • Edach Budowlani Lublin - Ogniwo Sopot 10:26 (10:14)
  • Juvenia Kraków - Lechia Gdańsk 27:26 (3:7)
  • Master Pharm Łódź - ARKA GDYNIA 83:7 (61:7)
  • Pogoń Awenta Siedlce - Orkan Sochaczew 10:24 (5:24)
  • Sparta Jarocin - Skra Warszawa 10:57 (0:26)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki