Terminarz

Sezon:
19.06 (sob) g.16:30
Master Pharm Łódź 83:7 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.06 (nd) g.14:00
Sparta Jarocin 18:13 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.05 (sob) g.18:30
ARKA Gdynia 20:38 Edach Budowlani Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.05 (nd) g.12:50
Orkan Sochaczew 66:0 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.05 (nd) g.13:00
ARKA Gdynia 25:21 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.05 (sob) g.14:00
Skra Warszawa 67:7
bez publiczności
ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.04 (sob) g.14:00
ARKA Gdynia 26:47
bez publiczności
Juvenia Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.03 (sob) g.11:00
Awenta Pogoń Siedlce 42:8
bez publiczności
ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.03 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 24:50
bez publiczności
OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.03 (sob) g.13:30
ARKA Gdynia 55:16
bez publiczności
Sparta Jarocin przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (sob) g.16:30
ARKA Gdynia 22:35
bez publiczności
Master Pharm Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.10 (sob) g.14:00
Edach Budowlani Lublin 47:34 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.09 (nd) g.13:00
ARKA Gdynia 12:32 Orkan Sochaczew przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.09 (sob) g.16:00
LECHIA Gdańsk 16:15 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.09 (nd) g.15:00
ARKA Gdynia 38:17 Skra Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.08 (nd) g.13:00
Juvenia Kraków 17:23 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.08 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 27:26 Awenta Pogoń Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.08 (sob) g.16:00
OGNIWO Sopot 40:10 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 18 16 0 2 592:264 77
2 Master Pharm Łódź 18 15 1 2 646:242 73
3 Skra Warszawa 18 14 0 4 579:349 64
4 Orkan Sochaczew 18 9 2 7 481:374 50
5 Awenta Pogoń Siedlce  18 7 1 10 506:413 43
6 LECHIA GDAŃSK 18 7 1 10 454:488 42
7 Edach Budowlani Lublin 18 7 0 11 402:432 36
8 Juvenia Kraków 18 5 1 12 332:543 28
9 ARKA GDYNIA 18 5 0 13 366:677 25
10 Sparta Jarocin 18 2 0 16 249:833 8

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 18 kolejki:

  • Edach Budowlani Lublin - Ogniwo Sopot 10:26 (10:14)
  • Juvenia Kraków - Lechia Gdańsk 27:26 (3:7)
  • Master Pharm Łódź - ARKA GDYNIA 83:7 (61:7)
  • Pogoń Awenta Siedlce - Orkan Sochaczew 10:24 (5:24)
  • Sparta Jarocin - Skra Warszawa 10:57 (0:26)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Baltyk Gdynia 18 28 66.7%
2. Rafał Kowalczyk 18 28 61.1%
3. J P 17 26 76.5%
4. Tomasz Tucki 18 26 66.7%
5. Henryk GAJEWSKI 17 26 64.7%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »