Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 93%[271]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 7%[19]
 
16.03 sob
godz. 16:00
Ekstraliga rugby: Ogniwo Sopot rozbiło Arkę Gdynia. Lechia Gdańsk pokonała Skrę Ekstraliga rugby: Ogniwo Sopot rozbiło Arkę Gdynia. Lechia Gdańsk pokonała Skrę wideo 16 marca 2019 (34 opinie)

Rugbiści Ogniwa Sopot rozgromili u siebie Arkę Gdynia 87:3 (26:3) na...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
3.06 (17 ocen)

Zawodnicy

Marceli Zielony
ocena
3.25 (16 ocen)
Aleksandr Łomakin
ocena
3.00 (16 ocen)
Arkadiusz Zdunek
ocena
2.94 (16 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
2.89 (18 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
2.81 (16 ocen)
Kamil Mikołajczyk
ocena
2.74 (19 ocen)
Łukasz Szostek
ocena
2.74 (19 ocen)
Marcin Wolszon
ocena
2.73 (15 ocen)
Dawid Banaszek
ocena
2.67 (18 ocen)
Maciej Machnio
ocena
2.65 (17 ocen)
Sławomir Szczypior
ocena
2.60 (15 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
2.56 (16 ocen)
Wieczesław Miziak
ocena
2.56 (18 ocen)
Jewgienij Hluskow
ocena
2.53 (15 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
2.53 (17 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.53 (17 ocen)
Damian Leman
ocena
2.44 (16 ocen)
Mateusz Rączkowski
ocena
2.41 (17 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
2.35 (17 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.33 (21 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Bartkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dymitr Bordowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Elguja Iashagashvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kinast
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Kołodziejczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Kuzimski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anton Kuzmienko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dariusz Lechmyc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Machlik jr.
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Witalij Masandika
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Imanuel Micharo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jarosław Paszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Sirocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Szablewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Trzebiatowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Tuczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacek Wojaczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Żarczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

24.10 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia mecz odwołany Master Pharm Łódź
18.10 (nd) godz.13:00 Sparta Jarocin mecz odwołany ARKA Gdynia
03.10 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 47:34 ARKA Gdynia
27.09 (nd) godz.13:00 ARKA Gdynia 12:32 Orkan Sochaczew
19.09 (sob) godz.16:00 LECHIA Gdańsk 16:15 ARKA Gdynia
13.09 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 38:17 Skra Warszawa
30.08 (nd) godz.13:00 Juvenia Kraków 17:23 ARKA Gdynia
22.08 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 27:26 Awenta Pogoń Siedlce
15.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 40:10 ARKA Gdynia
04.07 (sob) godz.18:30 Lechia Gdańsk 30:22 Arka Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 257:88 33
2 Master Pharm Łódź 7 4 1 2 226:116 22
3 Awenta Pogoń Siedlce  7 4 1 2 233:145 22
4 LECHIA GDAŃSK 8 4 0 4 201:182 20
5 Orkan Sochaczew 8 3 1 4 186:216 19
6 Edach Budowlani Lublin 7 3 0 4 209:188 18
7 Skra Warszawa 7 4 0 3 182:155 17
8 ARKA GDYNIA 7 3 0 4 159:195 14
9 Juvenia Kraków 7 2 1 4 118:184 12
10 Sparta Jarocin 7 0 0 7 91:393 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 8 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Juvenia Kraków 38:5 (31:0)
  • Orkan Sochaczew - Awenta Pogoń Siedlce 27:48 (12:26)
  • Mecze odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego:
  • Edach Budowlani Lublin - OGNIWO SOPOT
  • ARKA GDYNIA - Master Pharm Rugby Łódź
  • Skra Warszawa - Sparta Jarocin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki