Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
KS Budowlani Łódź
(TYP 1) 73%[205]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 26%[73]
 
18.05 sob
godz. 14:00
KS Budowlani Łódź
40
:
21
Rugby. Ogniwo Sopot w finale, Arka Gdynia w barażu o utrzymanie Rugby. Ogniwo Sopot w finale, Arka Gdynia w barażu o utrzymanie 18 maja 2019 (49 opinii)

Ogniwo Sopot pokonało u siebie Skrę Warszawa 45:26 (35:14). Obie drużyny...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
4.22 (9 ocen)

Zawodnicy

Paweł Gajowniczek
ocena
4.00 (7 ocen)
Oskar Zypper
ocena
3.89 (9 ocen)
Jewgienij Hluskow
ocena
3.83 (6 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
3.83 (6 ocen)
Tomasz Witt
ocena
3.83 (6 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
3.67 (6 ocen)
Oskar Cichosz
ocena
3.67 (6 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
3.67 (6 ocen)
Arkadiusz Zdunek
ocena
3.67 (6 ocen)
Dymitr Bordowski
ocena
3.63 (8 ocen)
Aleksandr Łomakin
ocena
3.63 (8 ocen)
Dominik Kołodziejczak
ocena
3.60 (10 ocen)
Marcin Wolszon
ocena
3.50 (6 ocen)
Mateusz Rączkowski
ocena
3.50 (6 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
3.50 (6 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
3.50 (8 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
3.50 (6 ocen)
Kamil Mikołajczyk
ocena
3.40 (10 ocen)
Wieczesław Miziak
ocena
3.14 (7 ocen)
Jacek Wojaczek
ocena
3.08 (12 ocen)
Łukasz Szostek
ocena
2.75 (12 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.17 (6 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Dawid Banaszek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Elguja Iashagashvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kinast
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Kuzimski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anton Kuzmienko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dariusz Lechmyc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Siergiej Luty
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Machlik jr.
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Machnio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Witalij Masandika
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Imanuel Micharo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jarosław Paszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Szczypior
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Trzebiatowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Tuczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Żarczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

24.10 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia mecz odwołany Master Pharm Łódź
18.10 (nd) godz.13:00 Sparta Jarocin mecz odwołany ARKA Gdynia
03.10 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 47:34 ARKA Gdynia
27.09 (nd) godz.13:00 ARKA Gdynia 12:32 Orkan Sochaczew
19.09 (sob) godz.16:00 LECHIA Gdańsk 16:15 ARKA Gdynia
13.09 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 38:17 Skra Warszawa
30.08 (nd) godz.13:00 Juvenia Kraków 17:23 ARKA Gdynia
22.08 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 27:26 Awenta Pogoń Siedlce
15.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 40:10 ARKA Gdynia
04.07 (sob) godz.18:30 Lechia Gdańsk 30:22 Arka Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 257:88 33
2 Master Pharm Łódź 7 4 1 2 226:116 22
3 Awenta Pogoń Siedlce  7 4 1 2 233:145 22
4 LECHIA GDAŃSK 8 4 0 4 201:182 20
5 Orkan Sochaczew 8 3 1 4 186:216 19
6 Edach Budowlani Lublin 7 3 0 4 209:188 18
7 Skra Warszawa 7 4 0 3 182:155 17
8 ARKA GDYNIA 7 3 0 4 159:195 14
9 Juvenia Kraków 7 2 1 4 118:184 12
10 Sparta Jarocin 7 0 0 7 91:393 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 8 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Juvenia Kraków 38:5 (31:0)
  • Orkan Sochaczew - Awenta Pogoń Siedlce 27:48 (12:26)
  • Mecze odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego:
  • Edach Budowlani Lublin - OGNIWO SOPOT
  • ARKA GDYNIA - Master Pharm Rugby Łódź
  • Skra Warszawa - Sparta Jarocin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki