Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Arka Gdynia
(TYP 1) 4%[7]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Ogniwo Sopot
(TYP 2) 96%[182]
 
27.06 sob
godz. 15:00
Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 12:36. Pierwszy finalista Pucharu Polski Ekstraligi Rugby Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 12:36. Pierwszy finalista Pucharu Polski Ekstraligi Rugby 27 czerwca 2020 (25 opinii)

Ogniwo Sopot wygrało na wyjeździe z Arką Gdynia 36:12 (10:5) w drugim meczu...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
2.81 (21 ocen)

Zawodnicy

Łukasz Szablewski
ocena
3.60 (20 ocen)
Anton Szaszero
ocena
3.59 (22 oceny)
Mateusz Szyc
ocena
3.53 (19 ocen)
Mateusz Tuczyński
ocena
3.47 (19 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
3.44 (18 ocen)
Patryk Steindl
ocena
3.41 (17 ocen)
Arkadiusz Zdunek
ocena
3.37 (19 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
3.33 (18 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
3.26 (19 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
3.26 (19 ocen)
Oskar Cichosz
ocena
3.24 (17 ocen)
Dominik Mohyła
ocena
3.22 (18 ocen)
Oskar Derwis
ocena
3.22 (18 ocen)
Patryk Siewert
ocena
3.22 (18 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
3.18 (17 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
3.18 (17 ocen)
Oskar Kalina
ocena
3.12 (17 ocen)
Maciej Żarczyński
ocena
3.06 (16 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
3.06 (18 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
2.95 (19 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.50 (16 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.44 (16 ocen)
Mateusz Dąbrowski
ocena
2.44 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Vladyslav Adazhynyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dymitr Bordowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Giorgi Dzabakhidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jewgienij Hluskow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Kołodziejczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Witalij Masandika
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Imanuel Micharo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Mikołajczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jarosław Paszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Santowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Giga Sherazadishvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wolszon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Łomakin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

19.06 (sob) godz.16:30 Master Pharm Łódź 83:7 ARKA Gdynia
13.06 (nd) godz.14:00 Sparta Jarocin 18:13 ARKA Gdynia
29.05 (sob) godz.18:30 ARKA Gdynia 20:38 Edach Budowlani Lublin
23.05 (nd) godz.12:50 Orkan Sochaczew 66:0 ARKA Gdynia
16.05 (nd) godz.13:00 ARKA Gdynia 25:21 LECHIA Gdańsk
01.05 (sob) godz.14:00 Skra Warszawa 67:7 bez publiczności ARKA Gdynia
10.04 (sob) godz.14:00 ARKA Gdynia 26:47 bez publiczności Juvenia Kraków
27.03 (sob) godz.11:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:8 bez publiczności ARKA Gdynia
20.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:50 bez publiczności OGNIWO Sopot
06.03 (sob) godz.13:30 ARKA Gdynia 55:16 bez publiczności Sparta Jarocin

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT
2 Master Pharm Łódź
3 Orkan Sochaczew
4 Skra Warszawa
5 Awenta Pogoń Siedlce 
6 LECHIA GDAŃSK
7 Edach Budowlani Lublin
8 Juvenia Kraków
9 ARKA GDYNIA
10 Sparta Jarocin
  • FINAŁ
  • OGNIWO SOPOT - Master Pharm Łódź 19:15 (13:6)
  • Mecz o 3. miejsce
  • Skra Warszawa - Orkan Sochaczew 0:17 (0:10)
  • Kolejność na miejscach 5-10 ustalona po rozegraniu sezonu zasadniczego systemem każdy z każdym mecz i rewanż (18 kolejek)
  • Baraż o prawo gry w ekstralidze w sezonie 2021/22
  • Sparta Jarocin - Posnania Poznań 3:17 (3:10)
  • Posnania awansowała, Sparta została zdegradowana

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki