Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 98%[193]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 2%[3]
 
15.08 sob
godz. 16:00
Rugby: Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 40:10, Skra Warszawa - Lechia Gdańsk 29:9 Rugby: Ogniwo Sopot - Arka Gdynia 40:10, Skra Warszawa - Lechia Gdańsk 29:9 15 sierpnia 2020 (23 opinie)

Ogniwo Sopot pokonało u siebie Arkę Gdynia 40:10 (26:5) na inaugurację...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
2.39 (18 ocen)

Zawodnicy

Anton Szaszero
ocena
3.42 (24 oceny)
Dainius Tamoliunas
ocena
3.33 (21 ocen)
Łukasz Szablewski
ocena
3.29 (21 ocen)
Wieczesław Miziak
ocena
3.19 (21 ocen)
Arkadiusz Zdunek
ocena
2.95 (19 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
2.94 (17 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
2.94 (17 ocen)
Oskar Cichosz
ocena
2.94 (17 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
2.94 (17 ocen)
Patryk Steindl
ocena
2.94 (16 ocen)
Maciej Żarczyński
ocena
2.94 (16 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
2.94 (16 ocen)
Dominik Mohyła
ocena
2.93 (15 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
2.93 (15 ocen)
Oskar Kalina
ocena
2.93 (15 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
2.93 (15 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
2.89 (18 ocen)
Grzegorz Paluszewski
ocena
2.89 (18 ocen)
Kacper Krużycki
ocena
2.62 (21 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.16 (19 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.11 (18 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
1.89 (19 ocen)
Mateusz Dąbrowski
ocena
1.85 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Dymitr Bordowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Derwis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Giorgi Dzabakhidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wolszon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Ziętkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

25.09 (sob) godz.15:00 LECHIA Gdańsk typuj ARKA Gdynia
02.10 (sob) ARKA Gdynia mecz odwołany Juvenia Kraków
16.10 (sob) Edach Budowlani Lublin ARKA Gdynia
23.10 (sob) Posnania ARKA Gdynia
30.10 (sob) ARKA Gdynia OGNIWO Sopot
18.09 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 53:8 Awenta Pogoń Siedlce
04.09 (sob) godz.18:00 UpFitness Skra Warszawa 24:24 ARKA Gdynia
28.08 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 11:33 Orkan Sochaczew
21.08 (sob) godz.12:00 Master Pharm Łódź 32:17 ARKA Gdynia
19.06 (sob) godz.16:30 Master Pharm Łódź 83:7 ARKA Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 3 3 0 0 117:41 15
2 LECHIA GDAŃSK 4 3 0 1 105:73 15
3 Up Fitness Skra Warszawa 4 2 1 1 121:94 13
4 Edach Budowlani Lublin 4 2 0 2 107:75 12
5 Master Pharm Łódź 2 2 0 0 63:41 10
6 Orkan Sochaczew 4 2 0 2 89:97 10
7 Juvenia Kraków 4 2 0 2 73:110 9
8 ARKA GDYNIA 4 1 1 2 105:95 7
9 Awenta Pogoń Siedlce  4 0 0 4 52:133 2
10 Posnania Poznań 3 0 0 3 53:126 0

Wyniki 4 kolejki:

  • Edach Budowlani Lublin - LECHIA GDAŃSK 29:17 (14:10)
  • ARKA GDYNIA - Awenta Pogoń Siedlce 53:8 (24:8)
  • OGNIWO SOPOT - Up Fitness Skra Warszawa 32:17 (18:10)
  • Posnania - Juvenia Kraków 16:38 (16:14)
  • Master Pharm Rugby Łódź - Orkan Sochaczew 33:24 (18:17)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki