• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Posnania
(TYP 1) 1%[2]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 99%[353]
 
24.10 sob
godz. 13:00
Posnania
8
:
74
Arka i Ogniwo wygrały w rugby Arka i Ogniwo wygrały w rugby 24 października 2015 (39 opinii)

Rugbiści Arki rozgromili w wyjazdowym meczu Posnanię 74:8 (31:3). Dzięki...

Trener

Maciej Stachura
ocena
2.43 (28 ocen)

Zawodnicy

Daniel Podolski
ocena
3.46 (37 ocen)
Wiktor Zaradzki
ocena
3.19 (27 ocen)
Dawid Banaszek
ocena
3.15 (40 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
2.92 (25 ocen)
Rafał Szrejber
ocena
2.88 (24 oceny)
Daniel Bartkowiak
ocena
2.77 (31 ocen)
Jacek Wojaczek
ocena
2.76 (34 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
2.64 (25 ocen)
Krzysztof Korbolewski
ocena
2.50 (24 oceny)
Tomasz Stępień
ocena
2.36 (25 ocen)
Damian Kreft
ocena
2.34 (32 oceny)
Piotr Bojke
ocena
2.32 (31 ocen)
Jarosław Paszkowski
ocena
2.32 (22 oceny)
Łukasz Szostek
ocena
2.28 (32 oceny)
Radosław Bysewski
ocena
2.23 (30 ocen)
Kazimierz Raszpunda
ocena
2.23 (31 ocen)
Rafał Kwiatkowski
ocena
2.17 (30 ocen)
Tomasz Witt
ocena
2.09 (23 oceny)
Krzysztof Glejzer
ocena
2.08 (24 oceny)
Paweł Dąbrowski
ocena
2.07 (28 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Mateusz Bartoszek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Dąbrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Jaremko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Komosiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Machnio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Mikołajczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Perzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Simionkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patrick Steindl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Szyc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Zdunek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Zypper
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Łomakin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.06 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 30:27 LECHIA Gdańsk
27.05 (sob) Up Fitness Skra Warszawa 0:25 walkower ARKA Gdynia
21.05 (nd) godz.16:00 ARKA Gdynia 23:39 OGNIWO Sopot
07.05 (nd) godz.15:30 Orkan Sochaczew 68:26 ARKA Gdynia
30.04 (nd) godz.14:00 ARKA Gdynia 36:12 Awenta Pogoń Siedlce
23.04 (nd) godz.14:00 Juvenia Kraków 60:19 ARKA Gdynia
08.04 (sob) godz.14:00 ARKA Gdynia 94:7 Posnania
01.04 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 10:28 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
25.03 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 40:7 ARKA Gdynia
19.11.2022 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 12:57 UP Fitness Skra Warszawa

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 18 15 1 2 688:270 77
2 OGNIWO SOPOT 18 15 0 3 719:258 75
3 Orkan Sochaczew 18 13 0 5 852:314 65
4 Edach Budowlani Lublin 18 13 1 4 504:278 65
5 LECHIA GDAŃSK 18 8 0 10 527:507 43
6 Juvenia Kraków 18 7 0 11 534:513 38
7 ARKA GDYNIA  18 6 0 12 437:674 29
8 Awenta Pogoń Siedlce  18 4 0 14 300:756 19
9 Posnania Poznań 18 2 0 16 294:1102 9
10 Up Fitness Skra Warszawa 18 6 0 12 367:359 -72

* W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż.
* Dwie najlepsze drużyny zmierzą się następnie o złoto, a dwie kolejne o brąz. Gospodarzem meczów o medale będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli.
* Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po rundzie zasadniczej.
* Up Fitness Skra Warszawa w 10. kolejce otrzymała trzeciego walkowera. W związku z tym drużyna otrzymała karę -10 punktów, została wykluczona z dalszych rozgrywek, jej kolejne mecze weryfikowane będą jako walkowery 25:0 na korzyść rywali, a jednocześnie klub został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli bez prawa gry w meczu barażowym o utrzymanie.
* Grająca w rundzie jesiennej drużyna Master Pharm Łódź w rundzie wiosennej zmieniła nazwę na Budo 2011 Aleksandrów Łódzki

Wyniki 18 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK – Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 33:50 (7:22)
  • Juvenia Kraków – OGNWIO SOPOT 26:23 (0:8)
  • Up Fitness Skra Warszawa – ARKA GDYNIA 0:25 (walkower)
  • Orkan Sochaczew – Pogoń Awenta Siedlce 96:10 (35:3)
  • Edach Budowlani Lublin – Posnania Poznań 25:0 (walkower)
  • Mecz zaległy z 10. kolejki:
  • ARKA - LECHIA 30:27 (14:10)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki