• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
01.05 (sob) g.16:15
LOTOS Gdynia 60:58 KSSSE AZS PWSZ Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.04 (pt) g.18:00
LOTOS Gdynia 75:68 KSSSE AZS PWSZ Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.04 (pon) g.18:00
KSSSE AZS-PWSZ Gorzów 72:80 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.04 (nd) g.20:15
KSSSE AZS-PWSZ Gorzów 78:74 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.04 (czw) g.18:00
LOTOS Gdynia 76:48 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.04 (wt) g.18:00
Energa Toruń 67:76 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.04 (pon) g.19:00
Energa Toruń 70:65 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.04 (czw) g.14:00
LOTOS Gdynia 74:58 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.03 (śr) g.17:30
LOTOS Gdynia 73:74 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.03 (śr) g.18:00
Super Pol Tęcza Leszno 50:64 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.03 (nd) g.16:00
LOTOS Gdynia 93:70 Super-Pol Tęcza Leszno przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (śr) g.18:00
LOTOS Gdynia 54:76 KSSSE AZS PWSZ Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.03 (śr) g.14:00
LOTOS Gdynia 53:84 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.03 (sob) g.13:30
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 76:64 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.03 (pt) g.17:30
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 69:67 Wisła Can Pack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (sob) g.14:00
LOTOS Gdynia 71:44 ŁKS Siemens AGD Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.02 (sob) g.15:00
LOTOS Gdynia 65:54 Wisła Can Pack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.02 (pon) g.16:00
MUKS Poznań 66:54 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.02 (nd) g.16:00
Super Pol Tęcza Leszno 55:81 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.02 (pt) g.19:30
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 69:91 Spartak Moskwa Region przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (wt) g.15:00
mecz pucharowy Spartak Moskwa Region 98:49 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.01 (sob) g.15:00
LOTOS Gdynia 87:63 INEA AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (śr) g.19:00
mecz pucharowy Blachy Pruszyński Lider Pruszków 52:67 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.01 (pt) g.19:00
Utex ROW Rybnik 47:63 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.01 (śr) g.15:00
mecz pucharowy Spartak Moskwa Region 85:60 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.01 (sob) g.17:00
LOTOS Gdynia 104:57 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.01 (czw) g.19:00
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 77:73 Frisco Sika Brno przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.01 (nd) g.15:00
LOTOS Gdynia 74:58 Odra Brzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.12 (nd) g.18:00
LOTOS Gdynia 81:59 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.12 (czw) g.18:00
mecz pucharowy Szeviep Szeged 71:58 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (pt) g.18:00
LOTOS Gdynia 72:44 Blachy Pruszyński Lider Pruszków przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (śr) g.20:00
mecz pucharowy Tarbes GB 81:67 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.12 (nd) g.18:00
KSSSE AZS PWSZ Gorzów 75:69 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (czw) g.18:45
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 63:69 Fenerbahce Stambuł przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (sob) g.15:00
LOTOS Gdynia 89:45 MUKS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.11 (czw) g.18:00
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 70:77 Spartak Moskwa Region przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (sob) g.14:00
Energa Toruń 55:81 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.11 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Frisco Sika Brno 83:72 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.11 (nd) g.17:30
ŁKS Siemens AGD Łódź 59:68 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.11 (czw) g.18:30
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 74:61 Szeviep Szeged przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (czw) g.18:30
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 73:68 Tarbes GB przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.10 (sob) g.15:15
Wisła Can Pack Kraków 70:78 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (śr) g.18:30
mecz pucharowy Fenerbahce Stambuł 75:67 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (pt) g.17:00
LOTOS Gdynia 81:63 Super Pol Tęcza Leszno przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (sob) g.18:00
INEA AZS Poznań 59:80 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.10 (śr) g.18:00
LOTOS Gdynia 84:56 Utrex ROW Rybnik przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (sob) g.17:00
Artego Bydgoszcz 65:72 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.10 (wt) g.18:30
Odra Brzeg 54:63 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.10 (nd) g.15:50
CCC Polkowice 54:42 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.09 (nd) g.13:00
Blachy Pruszyński Lider Pruszków 82:84 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.09 (sob) g.16:00
mecz pucharowy LOTOS Gdynia
w Lublinie
47:65 Wisła Can-Pack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Końcowa tabela sezonu 2009/10
1 LOTOS GDYNIA
2 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
3 Energa Toruń
4 CCC Polkowice
5 Wisła Can Pack Kraków
6 Odra Brzeg
7 Super Pol Tęcza Leszno
8 Utex Row Rybnik
9 Inea AZS Poznań
10 Blachy Pruszyński Lider Pruszków
11 Artego Bydgoszcz
12 ŁKS Siemens AGD Łódź
13 MUKS Poznań
Ćwierćfinały
KSSSE AZS PWSZ Gorzów
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
CCC Polkowice
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
LOTOS GDYNIA
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Energa Toruń
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Utex ROW Rybnik
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Wisła Can-Pack Kraków
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Super-Pol Tęcza Leszno
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Odra Brzeg
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
KSSSE AZS PWSZ Gorzów
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
LOTOS GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
CCC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Energa Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 4
2
Finał
KSSSE AZS PWSZ Gorzów
zwycięzca półfinału 1
1
LOTOS GDYNIA
zwycięzca półfinału 2
3

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Katarzyna Ziembicka 45 88 77.8%
2. Krzysztof Szyszko 43 87 76.7%
3. Pawel Drzewiecki 43 86 81.4%
4. Artur Boberski 44 86 75%
5. Efcia Konefcia 43 85 79.1%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »