Terminarz

Sezon:
08.05 (pt) g.20:00
ASSECO Gdynia 49:75 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.05 (śr) g.19:15
ASSECO Gdynia 73:70
po dogrywce
Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.05 (nd) g.17:00
Stelmet Zielona Góra 80:59 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.05 (pt) g.17:00
Stelmet Zielona Góra 79:72 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.04 (nd) g.20:00
Śląsk Wrocław 80:65 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.04 (nd) g.19:00
ASSECO Gdynia 74:71 MKS Dąbrowa Górnicza przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.04 (wt) g.20:00
Wikana Start Lublin 72:64 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.04 (pt) g.18:00
ASSECO Gdynia 86:78 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.04 (sob) g.17:00
Polpharma Starogard Gdański 85:79 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.03 (nd) g.18:00
ASSECO Gdynia 65:77 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.03 (pt) g.18:00
Polski Cukier Toruń 71:75 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (wt) g.19:00
ASSECO Gdynia 73:82 Polfarmex Kutno przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.03 (nd) g.20:00
Jezioro Tarnobrzeg 78:87 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (śr) g.19:00
ASSECO Gdynia 84:79
po dogrywce
Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.02 (czw) g.20:30
mecz pucharowy ASSECO Gdynia 75:83 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.02 (sob) g.17:00
Stelmet Zielona Góra 85:66 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.02 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 89:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.02 (pon) g.19:00
King Wilki Morskie Szczecin 69:67 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.01 (sob) g.20:00
ASSECO Gdynia 100:65 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.01 (sob) g.19:00
ASSECO Gdynia 72:64 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.01 (sob) g.19:00
ASSECO Gdynia 67:60 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.01 (sob) g.18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 75:72 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.12 (nd) g.18:00
ASSECO Gdynia 89:74 Wikana Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (nd) g.18:00
PGE Turów Zgorzelec 101:85 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.12 (sob) g.19:00
ASSECO Gdynia 81:73 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.12 (pt) g.19:00
Rosa Radom 80:72 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.11 (nd) g.18:00
ASSECO Gdynia 65:57 Polski Cukier Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.11 (sob) g.17:30
Polfarmex Kutno 86:80
po dogrywce
ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.11 (pt) g.19:00
ASSECO Gdynia 81:93 Jezioro Tarnobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (nd) g.18:00
Energa Czarni Słupsk 90:83
po dogrywce
ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (nd) g.18:00
ASSECO Gdynia 72:68 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.10 (pt) g.19:00
TREFL Sopot 65:77 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.10 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 88:79 King Wilki Morskie Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.10 (nd) g.12:30
Anwil Włocławek 58:67 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.10 (nd) g.20:00
AZS Koszalin 86:70 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Tabela końcowa
1 Stelmet Zielona Góra
2 PGE Turów Zgorzelec
3 Energa Czarni Słupsk
4 Rosa Radom
5 AZS Koszalin
6 Śląsk Wrocław
7 ASSECO GDYNIA
8 TREFL SOPOT
9 Polski Cukier Toruń
10 Polfarmex Kutno
11 MKS Dąbrowa Górnicza
12 Anwil Włocławek
13 King Wilki Morskie Szczecin
14 Wikana Start Lublin
15 Polpharma Starogard Gdański
16 Jezioro
  • Finał
  • PGE Turów Zgorzelec - Stelemt Zielona Góra 2:4
  • o 3. miejsce
  • Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom 2:1
  • miejsca 5-8
  • przegrani z ćwierćfinałów według wyższej pozycji po rundzie zasadniczej
  • miejsca 9-16
  • kolejność po rundzie zasadniczej
Ćwierćfinały
PGE Turów Zgorzelec
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Czarni Słupsk
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Stelmet Zielona Góra
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
AZS Koszalin
3 miejsce po rundzie zasadniczej
0
TREFL Sopot
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Śląsk Wrocław
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
ASSECO Gdynia
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Rosa Radom
6 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Półfinały
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Energa Czarni Słupsk
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
Rosa Radom
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca półfinału 1
2
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
4

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 02.12.2021 godz. 19:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

19%

31 typowań

x

1%

1 typowanie

2

80%

127 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Tomasz Muszyński 12 25 83.3%
2. Marek Lamczyk 12 23 83.3%
3. Marcin Rychłowski 12 22 75%
4. Sławek Surkont 12 22 75%
5. Marcin Lang 12 21 83.3%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »