- 1 Wyniki potrzebne do awansu Arki 12 maja (139 opinii)
- 2 Były skaut Monaco we władzach Lechii (28 opinii)
- 3 Kolejne transfery Wybrzeża (18 opinii)
- 4 Żużel. Wątpliwości kapitana. Kara za DMPJ (191 opinii)
- 5 14. z rzędu mistrzostwo Polski rugbistek (6 opinii)
- 6 Cztery polskie sztafety na igrzyskach (2 opinie)
Dealer dostarczy samochody Lechii Gdańsk
CityMotors, trójmiejski przedstawiciel marki Volkswagen, został partnerem Lechii Gdańsk. Dealer dostarczy klubowi flotę swoich aut.
5 Volkswagenów dla Lechii
Umowa między CityMotors a Lechią Gdańsk będzie obowiązywała w sezonie 2021/22. W jej mocy dealer przekaże gdańskiemu klubowi pięć swoich aut. Będą to modele: Arteon, Tiguan i Golf. Autami będą przemieszczać się przede wszystkim trenerzy i pracownicy klubowi, a niewykluczone, że również sami piłkarze.
- Rozpoczęcie tej współpracy, która idealnie komponuje się z dotychczasowymi działaniami budującymi pozycje firmy na rynku trójmiejskim, to dla nas ogromne wyróżnienie - skomentował Błażej Szykut, dyrektor zarządzający CityMotors.
Przypomnijmy, że salon Volkswagen CityMotors zlokalizowany jest nieopodal Polsat Plus Arena Gdańsk, na której swoje mecze rozgrywa Lechia.
Warto dodać, że CityMotors wspiera także koszykarzy Trefla Sopot i Otylię Jędrzejczak.
Dealerów wspierających kluby jest więcej
Nie tylko firma CityMotors aktywnie wspiera trójmiejski klub sportowy. Od lat partnerem siatkarzy Trefla Gdańsk jest firma Auto-Mobil. W nadchodzącym sezonie dealer przekaże siatkarzom prawdopodobnie 8-10 egzemplarzy Hyundaia Kony.
Z kolei swoje auta szczypiornistom Torus Wybrzeże Gdańsk, a także koszykarzom Asseco Arka Gdynia dostarcza firma VW Plichta.
Drugie Wybrzeże, to żużlowe, od lat wspierane jest prze Grupę Zdunek, która jest sponsorem tytularnym klubu.
Miejsca
-
CityMotors Gdańsk, Uczniowska 366.0 Salony samochodowe 5 miejsce
-
Volkswagen Plichta Gdańsk Gdańsk, Lubowidzka 423.0 Autoryzowane serwisy samochodowe ASO 10 miejsce
-
Lechia Gdańsk Gdańsk, Pokoleń Lechii Gdańsk 1
-
Auto-Mobil Wejherowo, Gdańska 17
-
Renault - Zdunek Sopot, al. Niepodległości 940
-
Polsat Plus Arena Gdańsk Gdańsk, Pokoleń Lechii Gdańsk 1
Kluby sportowe
Zobacz także
Nowe płuco na skrzydle Lechii
Lechia będzie miała nowe stroje
Opinie (71) 2 zablokowane
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
-
Sortowanie
- Od najstarszych
- Od najnowszych
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-09-30 21:03
Dla takich patałachów co najwyżej Dacia Logan...
2 lata
- 9 2
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-09-30 22:12
hulajnogi by starczyły dla takich buraków. już vw nie kupie
ZIOM2 lata
- 7 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-09-30 22:26
Dealerzy prochy tez dostarczą ?
2 lata
- 5 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-09-30 22:31
Dealerzy
Tak często ścigani przez policję a jednak potrafią służyć społeczeństwu
2 lata
- 3 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-10-01 02:14
Hehe
Pięknie pocisniete wczoraj lewactwo i na trybunach i na boisku, brawo Legia :) płacz lewych wyklętych zdrajców bezcenny :)
2 lata
- 0 2
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-10-01 02:33
najlepiej elektryczne folkswageny jak komus komuna gust wypaczyła
wasz Rover 75
2 lata
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-10-01 03:23
Najmocniejsze Porsche Cayenne ( biały )
Chyba nie widzieli czym Kuciak jeździ ! Pewnie ich wyśmiał.
2 lata
- 5 1
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-10-01 07:38
Spokojnie
My zato kibice zapłacimy więcej za bilety na mecz
Ja2 lata
- 1 1
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-10-02 08:57
Ale kara
Jezdzic na codzień porsche ale trzeba się przesiąść do VW
K2 lata
- 2 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2021-10-03 06:54
Ja już od tego dealera nic nie kupię
2 lata
- 2 0
Twoja opinia
Zmień treść
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najbliższy mecz Lechii
31% | Wisła Kraków | |
37% | REMIS | |
32% | LECHIA Gdańsk |
Najlepiej oceniani
-
Szymon Grabowski (Trener)5.64 (169 ocen)
-
5.63 (177 ocen)
-
5.54 (181 ocen)
Najlepiej typujący wyniki Lechii
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Piotr Matusiak | 32 | 66 | 65.6% |
2 | Łukasz Gawlik | 32 | 65 | 59.4% |
3 | Mariusz Kamiński | 32 | 64 | 62.5% |
4 | Mirosław P. | 32 | 63 | 65.6% |
5 | Mateo Wycz | 32 | 63 | 62.5% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lechia Gdańsk | 31 | 19 | 5 | 7 | 53:26 | 62 |
2 | Arka Gdynia | 31 | 17 | 8 | 6 | 50:31 | 59 |
3 | GKS Katowice | 31 | 15 | 8 | 8 | 59:31 | 53 |
4 | Wisła Płock | 31 | 14 | 9 | 8 | 44:39 | 51 |
5 | GKS Tychy | 31 | 16 | 3 | 12 | 40:37 | 51 |
6 | Wisła Kraków | 31 | 13 | 11 | 7 | 57:38 | 50 |
7 | Górnik Łęczna | 31 | 12 | 13 | 6 | 31:26 | 49 |
8 | Motor Lublin | 31 | 14 | 7 | 10 | 41:37 | 49 |
9 | Odra Opole | 31 | 13 | 7 | 11 | 36:31 | 46 |
10 | Miedź Legnica | 31 | 10 | 12 | 9 | 40:33 | 42 |
11 | Stal Rzeszów | 31 | 12 | 6 | 13 | 45:55 | 42 |
12 | Znicz Pruszków | 31 | 11 | 5 | 15 | 29:38 | 38 |
13 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 31 | 8 | 11 | 12 | 45:47 | 35 |
14 | Chrobry Głogów | 31 | 9 | 8 | 14 | 31:48 | 35 |
15 | Polonia Warszawa | 31 | 7 | 10 | 14 | 38:46 | 31 |
16 | Resovia | 31 | 8 | 6 | 17 | 35:55 | 30 |
17 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 31 | 4 | 11 | 16 | 24:50 | 23 |
18 | Zagłębie Sosnowiec | 31 | 2 | 10 | 19 | 20:50 | 16 |
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.
Wyniki 31 kolejki
- LECHIA GDAŃSK - GKS Tychy 3:0 (2:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała - ARKA GDYNIA 0:0
- Górnik Łęczna - Odra Opole 1:0 (1:0)
- Resovia - Miedź Legnica 1:1 (0:0)
- GKS Katowice - Stal Rzeszów 8:0 (5:0)
- Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Polonia Warszawa 2:2 (1:1)
- Wisła Płock - Motor Lublin 1:0 (0:0)
- Znicz Pruszków - Chrobry Głogów 1:1 (0:1)
- Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 1:1 (1:0)
Ostatnie wyniki Lechii
82% | LECHIA Gdańsk | |
10% | REMIS | |
8% | GKS Tychy |
7% | Stal Rzeszów | |
15% | REMIS | |
78% | LECHIA Gdańsk |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Trefla
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Renata Koczyńska | 34 | 64 | 67.6% |
2 | Radosław Dymkowski | 35 | 63 | 71.4% |
3 | Ada Bert | 35 | 63 | 68.6% |
4 | Katarzyna Ziembicka | 35 | 63 | 68.6% |
5 | Wojteks 23 | 35 | 63 | 65.7% |
Tabela końcowa
M Z P Sety Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | ||||||
2 | Aluron CMC Warta Zawiercie | ||||||
3 | Projekt Warszawa | ||||||
4 | Asseco Resovia Rzeszów | ||||||
5 | Bogdanka LUK Lublin | ||||||
6 | Trefl Gdańsk | ||||||
7 | PSG Stal Nysa | ||||||
8 | Indykpol AZS Olsztyn | ||||||
9 | PGE GiEK Skra Bełchatów | ||||||
10 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | ||||||
11 | Ślepsk Malow Suwałki | ||||||
12 | Barkom Każany Lwów | ||||||
13 | GKS Katowice | ||||||
14 | KGHM Cuprum Lubin | ||||||
15 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | ||||||
16 | Enea Czarni Radom |
- Finał (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
- Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 1:3, 3:1 oraz 0:3
- Mecz o 3. miejsce (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym)):
- Asseco Resovia - Projekt Warszawa 0:3 oraz 0:3
- O miejsca 5-8, przegrani w ćwierćfinałach play-off, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 5. miejsce
- Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK 3:1 oraz 3:0
- o 7. miejsce
- Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa 1:3 złoty set 13:15 oraz 3:1
- o miejsca 9-13, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 9. miejsce
- Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów 1:3 oraz 3:2
- o 11. miejsce
- Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów 3:1 oraz 3:0
- o 13. miejsce
- GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin 1:3 złoty set 17:15 oraz 3:0
- Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
- Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom
Playoff
Ćwierćfinały
Jastrzębski Węgiel | |
Indykpol AZS Olsztyn |
Asseco Resovia | |
TREFL GDAŃSK |
Aluron CMC Warta Zawiercie | |
PSG Stal Nysa |
Projekt Warszawa | |
Bogdanka LUK Lublin |
Półfinały
Jastrzębski Węgiel | |
Asseco Resovia |
Aluron CMC Warta Zawiercie | |
Projekt Warszawa |
Finał
Jastrzębski Węgiel | |
Aluron CMC Warta Zawiercie |
Ostatnie wyniki Trefla
64% | TREFL Gdańsk | |
36% | Bogdanka LUK Lublin |
72% | Bogdanka LUK Lublin | |
28% | TREFL Gdańsk |
Najbliższy mecz Wybrzeża
86% | Texcom Stal Rzeszów | |
2% | REMIS | |
12% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Arkadiusz Miłuch | 3 | 12 | 100% |
2 | Karol Madajczyk | 3 | 11 | 100% |
3 | Wojtas Fc zdunkowo | 4 | 11 | 75% |
4 | Wojtas Fc zdunkowo | 4 | 11 | 75% |
5 | Piotr MATYSIAK | 4 | 11 | 75% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Innpro ROW Rybnik | 4 | 4 | 0 | 0 | +38 | 8 |
2 | Cellfast Wilki Krosno | 3 | 3 | 0 | 0 | +22 | 6 |
3 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 4 | 3 | 0 | 1 | +33 | 6 |
4 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań | 3 | 1 | 1 | 1 | +1 | 3 |
5 | Arged Malesa Ostrów Wlkp. | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 |
6 | Texom Stal Rzeszów | 3 | 1 | 0 | 2 | -3 | 2 |
7 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 4 | 0 | 1 | 3 | -31 | 1 |
8 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 4 | 0 | 0 | 4 | -60 | 0 |
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.
Wyniki 4 kolejki
- ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 21:27 (mecz zakończony po 8 biegach z powodu ulewy)
- H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Innpro ROW Rybnik 39:50
- piątek
- Cellfast Wilki Krosno - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
- Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Texom Stal Rzeszów
Ostatnie wyniki Wybrzeża
23% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | |
1% | REMIS | |
76% | Abramczyk Polonia Bydgoszcz |
40% | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań | |
1% | REMIS | |
59% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
Najbliższy mecz Wybrzeża
99% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | |
0% | REMIS | |
1% | Zepter Legionowo |
Najlepiej oceniani
-
4.81 (21 ocen)
-
4.39 (23 oceny)
-
Patryk Rombel (Trener)4.32 (22 oceny)
Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Wojteks 23 | 34 | 73 | 82.4% |
2 | Renata Koczyńska | 34 | 71 | 82.4% |
3 | Wojciech Koczyński | 34 | 70 | 79.4% |
4 | PIOTR MATYSIAK | 32 | 69 | 84.4% |
5 | Katarzyna Ziembicka | 34 | 69 | 79.4% |
Tabela
Drużyny | M | Z | Rz | Rp | P | Bramki | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Grupa Azoty Unia Tarnów | 30 | 11 | 1 | 1 | 17 | 785:888 | 36 |
10 | Corotop Gwardia Opole | 30 | 9 | 3 | 2 | 16 | 809:856 | 35 |
11 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 30 | 10 | 0 | 2 | 18 | 887:923 | 32 |
12 | Piotrkowianin | 30 | 9 | 1 | 0 | 20 | 798:927 | 29 |
13 | Zagłębie Lubin | 30 | 7 | 3 | 1 | 18 | 798:919 | 28 |
14 | Zepter Legionowo | 30 | 4 | 0 | 2 | 23 | 800:940 | 14 |
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.
Wyniki 30 kolejki
- grupa spadkowa
- Zagłębie Lubin - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 36:37 (13:19)
- Zepter Legionowo - Grupa Azoty Unia Tarnów 27:28 (16:17)
- Corotop Gwardia Opole - Piotrkowianin 27:26 (13:16)
Playoff
Ćwierćfinały
Industria Kielce | |
MMTS Kwidzyn |
KGHM Chrobry Głogów | |
Azoty Puławy |
Orlen Wisła Płock | |
Arged Rebud Ostrovia |
Górnik Zabrze | |
Energa Kalisz |
Półfinały
Industria Kielce | |
KGHM Chrobry Głogów |
Orlen Wisła Płock | |
Górnik Zabrze |
Finał
Industria Kielce | |
Orlen Wisła Płock |
Ostatnie wyniki Wybrzeża
97% | Industria Kielce | |
0% | REMIS | |
3% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
19% | Zagłębie Lubin | |
3% | REMIS | |
78% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Arki
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Marcin W. | 29 | 62 | 82.8% |
2 | Marek Węgrzynowski | 30 | 56 | 73.3% |
3 | Piotr Matusiak | 30 | 55 | 76.7% |
4 | Barbara Werner | 30 | 55 | 73.3% |
5 | Radosław Dymkowski | 29 | 55 | 69% |
Tabela końcowa
M Z P Bilans Pkt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | ||||||
2 | Trefl Sopot | ||||||
3 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | ||||||
4 | King Szczecin | ||||||
5 | Legia Warszawa | ||||||
6 | Śląsk Wrocław | ||||||
7 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||||
8 | PGE Spójnia Stargard | ||||||
9 | Polski Cukier Start Lublin | ||||||
10 | Dziki Warszawa | ||||||
11 | Icon Sea Czarni Słupsk | ||||||
12 | Arriva Polski Cukier Toruń | ||||||
13 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | ||||||
14 | Tauron GTK Gliwice | ||||||
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | ||||||
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut |
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
- Ćwierćfinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
- TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 97:78 oraz 82:81
- Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 89:70 oraz 98:84
- King Szczecin - Legia Warszawa 85:80 oraz 80:77
- Arged BM Stal Ostrów - Śląsk Wrocław 76:85 oraz 81:64
- Klasyfikacja końcowa na miejscach 9-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
- Degradacja z Orlen Basket Ligi: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Playoff
Ćwierćfinały
Anwil Włocławek | |
PGE Spójnia Stargard |
King Szczecin | |
Legia Warszawa |
TREFL SOPOT | |
MKS Dąbrowa Górnicza |
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. | |
Śląsk Wrocław |
Półfinały
Finał
Ostatnie wyniki Arki
92% | Icon Sea Czarni Słupsk | |
1% | REMIS | |
7% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia |
93% | MKS Dąbrowa Górnicza | |
0% | REMIS | |
7% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia |
Trójmiejskie drużyny
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
żużel
Relacje LIVE
-
Początek meczu: 11 maja 2024, godz. 17:30
-
5 maja 2024, godz. 14:00
-
4 maja 2024, godz. 17:30