Podobne wydarzenia
niedziela, godz. 10:00
Gdynia,
Polsat Plus Arena Gdynia
Wstęp wolny
sobota - niedziela, godz. 10:00
Gdynia,
Plaża Gdynia Śródmieście
Wstęp wolny
Grand Prix Kobiet - Gdynia 2009 - decydującym o Mistrzostwie Polski Kobiet na rok 2009.
Startują: Arka Gdynia Girls, Tygrysice Sochaczew, Ladys Lechia, Czarne Pruszcz Gdański, Lwice AZS AWFiS Gdańsk oraz II drużyna z Sochaczewa - Tygrysiątka. 2 ostatnie drużyny z racji stażu treningowego oraz wieku zawodniczek zagrają 3 mecze pomiędzy sobą!!!
Plan gier: start 11.15 Rozkład meczy eliminacyjnych (2 x 5 min)
11.15 - Arka Gdynia Girls - Czarne Pruszcz Gd.
11.27 - Tygrysice Sochaczew - Ladys Lechia
11.40 - Tygrysiątka Sochaczew - Lwice AZS AWFiS Gdańsk (drużyny młodzieżowe) - paryżanka
11.52 - Czarne Pruszcz Gd. - Ladys Lechia
12.05 - Arka Gdynia Girls - Tygrysice Sochaczew
12.18 - Tygrysiątka Sochaczew - Lwice AZS AWFiS Gdańsk (drużyny młodzieżowe) - pełne przepisy
12.35 Tygrysice Sochaczew - Czarne Pruszcz Gd.
12.47 Ladys Lechia - Arka Gdynia Girls
13.00 Tygrysiątka Sochaczew - Lwice AZS AWFiS Gdańsk (drużyny młodzieżowe) - pełne przepisy
Mecze finałowe (2x7 min)
13.15 - mecz o 3 miejsce w turnieju
13.30 - mecz o 1 miejsce w turnieju
Godzina 13.45 wręczenie medali i uroczyste zakończenie imprezy !!!
Startują: Arka Gdynia Girls, Tygrysice Sochaczew, Ladys Lechia, Czarne Pruszcz Gdański, Lwice AZS AWFiS Gdańsk oraz II drużyna z Sochaczewa - Tygrysiątka. 2 ostatnie drużyny z racji stażu treningowego oraz wieku zawodniczek zagrają 3 mecze pomiędzy sobą!!!
Plan gier: start 11.15 Rozkład meczy eliminacyjnych (2 x 5 min)
11.15 - Arka Gdynia Girls - Czarne Pruszcz Gd.
11.27 - Tygrysice Sochaczew - Ladys Lechia
11.40 - Tygrysiątka Sochaczew - Lwice AZS AWFiS Gdańsk (drużyny młodzieżowe) - paryżanka
11.52 - Czarne Pruszcz Gd. - Ladys Lechia
12.05 - Arka Gdynia Girls - Tygrysice Sochaczew
12.18 - Tygrysiątka Sochaczew - Lwice AZS AWFiS Gdańsk (drużyny młodzieżowe) - pełne przepisy
12.35 Tygrysice Sochaczew - Czarne Pruszcz Gd.
12.47 Ladys Lechia - Arka Gdynia Girls
13.00 Tygrysiątka Sochaczew - Lwice AZS AWFiS Gdańsk (drużyny młodzieżowe) - pełne przepisy
Mecze finałowe (2x7 min)
13.15 - mecz o 3 miejsce w turnieju
13.30 - mecz o 1 miejsce w turnieju
Godzina 13.45 wręczenie medali i uroczyste zakończenie imprezy !!!