Kapitalna passa

23 sierpnia 2008 (artykuł sprzed 15 lat)

Energa Bałtyk Gdynia

W III lidze na piłkarzy Bałtyku na razie nie ma mocnych. Gdynianie pokonali na wyjeździe Darzbór Szczecinie 3:0 (0:0). Tym samym po trzech kolejkach podopieczni Jerzego Jastrzębowskiego liderują w tabeli z kompletem punktów i imponującym dorobkiem bramkowym 10:0!

Bramki: Nadolny 66, 83, Kudyba 47.

BAŁTYK: Chamera - Kaczykowski, Wróbel, Martyniuk, Litwinko (87 Gmiński) - Prinz (73 Zybert), Pietrzyk, Przybyszewski (46 Kudyba), Adamus - Pięta - Nadolny (85 Szudrowicz).

Biało-niebiescy zniszczyli kolejnego rywala w drugiej połowie. Co ciekawe z dziesięciu bramek w tym sezonie aż dziewięć strzelili po przerwie! Tylko na inaugurację zdołali jednym golem otworzyć wynik w pierwszych 45 minutach. Na wyjazdach jak ryba w wodzie czuje się nowy nabytek Bałtyku. Łukasz Nadolny strzelił pierwszego gola dla gdynian w bieżących rozgrywkach, trafiając do siatki w Sztumie, a dziś zaliczył aż dwa trafienia.

Cieszy również bramka Dariusza Kudyby. Otworzyła ona mecz w Szczecinku, gdzie grał lider z wiceliderem po dwóch kolejkach. Najlepszym snajper Bałtyku odzyskuje skuteczność po tym jak latem wrócił z testów z ŁKS Łódź z kontuzją. Właśnie nadeszła do klubu kolejna oferta dla 21-latka. Jego pozyskaniem jest zainteresowana Korona. - Kielczanie chcieliby Darka od zaraz, ale to nie jest możliwe. Gotowi jesteśmy do rozmów dopiero po zakończeniu rundy jesiennej - wyjaśnia Stanisław Rajewicz, dyrektor gdyńskiego klubu.

Pozostałe wyniki 3. kolejki: Dąb Dębno - Cartusia Kartuzy 2:1, Olimpia Sztum - Sława Sławno 1:4, Błękitni Stargard Szczeciński - Rega Trzebiatów 1:0, Gryf 95 Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 0:0, Orkan Rumia - Bytovia Bytów 2:0, Zatoka Puck - Orlęta Reda 1:0, Astra Ustronie Morskie - Rodło Kwidzyn 1:0.

• Bałtyk???

Bałtyk to tylko i wyłącznie morze i to na dodatek brudne!!!
    a klub Bałtyk to jakś pomyłka!!!

• 0 0

• Tylko Bałtyk (1)

Mieszkam w chyloni mam wielu kolegów śledzi szanujemy się wzajemnie a na Bałtyk wracam po kilkunastu latach przerwy nie dlatego że chodziłem na Arkę (nigdy nie byłem na meczu Arki chyba że derbowym z Bałtykiem parę lat temu) poprostu mając swój honor nie wytrzymałbym siedząc na meczu ukochanego klubu na bocznym boisku wiedząc że na naszym ukochanym stadionie ktoś przemalował wszystko z pięknych barw biało-niebieskich na inne (nie chce teraz je inaczej nazywać niż żółto-niebieskie bo jak napisałem wyżej szanuje niektórych śledzi ale naprawdę nieraz muszę mocno trzymać język za zębami) a teraz jest szansa aby to zmienić gratulacje dla Pędzla dla pana Stopy za cały wkład jaki wnieśli w odbudowę naszego ukochanego klubu proszę tylko o zorganizowanie chociaż dwóch spotkań w tym sezonie na głównym boisku a obiecuje że z żółtego zrobi się białe

• 0 0

• Tylko!

Jesteś gość kolego - wracaj do Nas z kumplami z tamtych lat , pamiętasz pewnie jaka ekipa jeżdziła SKM-ką z Chyloni na nasze mecze .

• 0 0

• SUPER!!!!!!!!

Ale jestem szczęśliwy,BAŁTYK się odradza !!!
    Zapraszamy na mecze BAŁTYCZKU,naprawdę warto!!!!!!!!!!!!
    VIVA SKS !!!

• 0 0

• Gramy tak dalej ;)

No no, szczerze to nie spodziewalem sie aby NASZ BAŁTYK mogl chociaz troche pojsc do przodu pilkarsko/organizacyjnie przy takich sasiadach jak Arka czy Lechia. Widac jednak, ze 3miasto moze potrzebuje trzeciej sily. Trzeba wrocic do korzeni! Koniec pilkarskiej pustyni na polnocy ;) Mam tylko nadzieje, ze starsi kibice docenia starania zarzadu oraz wyniki druzyny i zacznac z powrotem chodzic na mecze naszego Baltyku. Przerzutom mowimy NIE, za to zapraszamy wszystkich, ktorzy chociaz raz byli na Bałtyku... kiedys... kiedy nasi grali na poziomie. Wracajcie bo Bałtyk znowu zaczyna tak grac!!!

TYLKO BAŁTYK GDYNIA !!!

• 0 0

• Brawo

Widać radoœć z gry i zmysł taktyczny - będzie superrrr

• 0 0

• bałtyk

bałtyk jest wspaniały kibicuje bałtykowi już 20 lat byłem na 2 meczach po 20 letniej przerwie a p.machnikowski to oszołom dla którego liczy sie tylko lechia i arka wiec mówie radio gdansk żegnam

• 0 0

• BAŁTYK GDYNIA

wiarus napisał
    "Widać że zaczynają powracać tłuste lata i Bałtyczek znowu bedzie na godnym jego miejscu"

ktoś napisał
    "nie podniecajcie się

jeśli dla was godne miejsce do 1 w IV lidze
    to współczuje'

Ty śledziuchu zapewne wiesz co wiarus miał na mysli pisząc tłuste lata? Zapewne chodziło mu o ekstraklase, ale masz za mały mózg żeby cokolwiek wywnioskować. cwaniaczek nawet podpisać się nie umie.

BYŁ BEDZIE JEST BAŁTYK SKS!!!!!!!

• 0 0

• TYLKO BAŁYK SKS!!

kOLEJNE ZWYCIĘSTWO W DRODZE DO II LIGI!!