Terminarz

30.09 (nd) godz.17:00 MH AUTOMATYKA Gdańsk typuj Energa Toruń LIVE!
02.10 (wt) godz.18:00 Zagłębie Sosnowiec typuj MH AUTOMATYKA Gdańsk
05.10 (pt) godz.18:30 MH AUTOMATYKA Gdańsk typuj GKS Tychy
25.09 (wt) godz.18:00 Polonia Bytom 2:3 MH AUTOMATYKA Gdańsk
23.09 (nd) godz.17:00 MH AUTOMATYKA Gdańsk 5:5 karne 0:2 PGE Orlik Opole LIVE!
21.09 (pt) godz.18:00 Unia Oświęcim 3:6 MH AUTOMATYKA Gdańsk

Statystyki

Rozegrane spotkania: 6

ligowe: 6

pucharowe: 0

Sezon: 2018/19

Zwycięstwa: 3

Remisy: 1

Porażki: 2

Najwyższe zwycięstwo:

Unia Oświęcim
MH AUTOMATYKA Gdańsk
(21.09.2018)

Najwyższa porażka:

MH AUTOMATYKA Gdańsk
JKH GKS Jastrzębie
(16.09.2018)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Polska Hokej Liga
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 JKH GKS Jastrzębie 6 5 1 0 0 19:9 17
2 Tauron KH GKS Katowice 6 4 0 0 2 30:13 12
3 Energa Toruń 5 3 1 0 1 24:12 11
4 Comarch Cracovia 5 3 0 1 1 14:11 11
5 MH AUTOMATYKA GDAŃSK 6 3 0 1 2 20:17 10
6 GKS Tychy 5 2 1 1 1 13:13 9
7 Węglokoks Kraj Polonia Bytom 5 2 1 0 2 20:15 8
8 Unia Oświęcim 5 1 1 1 2 17:19 6
9 PGE Orlik Opole 5 0 2 1 2 19:23 5
10 TatrySki Podhale Nowy Targ 2 1 0 0 1 8:4 3
11 Zagłębie Sosnowiec 7 1 0 0 6 16:27 3
12 Kadra PZHL 7 0 0 1 6 14:51 1

Po czterech rundach sezonu zasadniczego zespoły z miejsc 1-6 awansują do play-off, a drużyny z miejsc 7-10 rozegrają mecze rundy wstępnej Pre-Play-off. Zwycięzcy Pre-Play-off przystąpią do Play-off, natomiast drużyny które zostały pokonane przystąpią do barażu o utrzymanie w PHL. W ramach
barażu o utrzymanie w PHL do tych drużyn dołączy drużyna z miejsca 11 po sezonie zasadniczym oraz zwycięzca rozgrywek I ligi w sezonie 2018/2019. Kadra PZHL uczestniczy w sezonie wyłącznie w rundzie zasadniczej i rozgrywka mecze tylko na wyjazdach.

Najwyżej ocenieni zawodnicy MH Automatyki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 30.09.2018 godz. 17:00 LIVE!

mecz ligowy

Jak typują inni

1

86%

166 typowań

x

2%

3 typowania

2

12%

23 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki MH Automatyki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Dariusz Długozima 6 12 83.3%
2. Elzbieta Tomkowska 6 12 83.3%
3. Sławek Niedziela 6 12 83.3%
4. Przemek Zuk 5 10 80%
5. Tomasz R 4 9 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »