- 1 Lechia w ekstraklasie już w sobotę? (91 opinii)
- 2 Jak bardzo Arka skomplikowała sobie życie? (102 opinie)
- 3 Trener siatkarzy w szczerym wywiadzie (10 opinii)
- 4 Dramatyczna sytuacja w juniorskiej piłce (16 opinii)
- 5 Czy Wybrzeże ma pieniądze na juniorów? (5 opinii) LIVE!
- 6 Kolejne odejścia. Dłuższy sezon Wybrzeża (6 opinii)
- Nasze drużyny:
- Trefl Gdańsk
FOTO: Kibice wspierają nie tylko zawodowców
sport@trojmiasto.pl
4 lutego 2014 (artykuł sprzed 10 lat)
Najnowszy artykuł o klubie KGS Arka Gdynia
MKS Dąbrowa Górnicza - KGS Arka Gdynia 107:86. Osłabieni koszykarze znów bez szans
Fani Asseco Gdynia zaangażowali się ostatnio nie tylko we wspieranie swoich ulubieńców, ale również młodego koszykarza Kacpra Piekarskiego, który w tym tygodniu przejdzie ważną operację. Jeżeli chodzi tylko i wyłącznie o profesjonalny sport, to tak oni, jak i kibice Lotosu Trefla Gdańsk i Atomu Trefla Sopot nie mogli być zadowoleni po ostatnich, domowych meczach swoich drużyn.
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ATOM TREFL SOPOT - POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA FAKRO BANK BPS MUSZYNA (39 zdjęć)
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU LOTOS TREFL GDAŃSK - ASSECO RESOVIA RZESZÓW (32 zdjęcia)
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ASSECO GDYNIA - ENERGA CZARNI SŁUPSK (38 zdjęć)
sport@trojmiasto.pl
Kluby sportowe
Zobacz także
3 lutego 2014
(14 opinii)
Porażki w Hali 100-lecia i Gdynia Arena
3 lutego 2014
Deleu Ligowcem Roku 2013 w Trójmieście. Wybraliście!...
3 lutego 2014
(45 opinii)
Opinie (3) 2 zablokowane
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
-
Sortowanie
- Od najstarszych
- Od najnowszych
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2014-02-04 11:32
o co chodzi z tym piekarskim?!
10 lat
- 3 4
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2014-02-04 20:23
Komu kibicuje (1)
PINGWIN???
10 lat
- 2 3
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2014-02-04 21:47
ludziom
kibic10 lat
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najbliższy mecz Arki
27 kwietnia 2024, godz. 17:30
89% | Icon Sea Czarni Słupsk | |
1% | REMIS | |
10% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Arki
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Marcin W. | 28 | 59 | 82.1% |
2 | Marek Węgrzynowski | 29 | 54 | 72.4% |
3 | Piotr Matusiak | 29 | 53 | 75.9% |
4 | Rafał Kowalczyk | 29 | 52 | 79.3% |
5 | Artur Dargacz | 29 | 52 | 79.3% |
Tabela
Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny | M | Z | P | Bilans | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | 29 | 22 | 7 | 2494:2242 | 51 |
2 | Trefl Sopot | 29 | 21 | 8 | 2478:2287 | 50 |
3 | King Szczecin | 29 | 18 | 11 | 2603:2442 | 47 |
4 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 29 | 18 | 11 | 2515:2357 | 47 |
5 | Legia Warszawa | 29 | 18 | 11 | 2475:2381 | 47 |
6 | PGE Spójnia Stargard | 29 | 16 | 13 | 2386:2263 | 45 |
7 | Polski Cukier Start Lublin | 29 | 16 | 13 | 2628:2595 | 45 |
8 | WKS Śląsk Wrocław | 29 | 16 | 13 | 2295:2390 | 45 |
9 | MKS Dąbrowa Górnicza | 29 | 15 | 14 | 2777:2682 | 44 |
10 | Dziki Warszawa | 29 | 15 | 14 | 2277:2315 | 44 |
11 | Arriva Polski Cukier Toruń | 29 | 13 | 16 | 2358:2429 | 42 |
12 | Icon Sea Czarni Słupsk | 29 | 13 | 16 | 2239:2313 | 42 |
13 | Tauron GTK Gliwice | 29 | 9 | 20 | 2504:2619 | 38 |
14 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 29 | 9 | 20 | 2370:2660 | 38 |
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 29 | 8 | 21 | 2408:2611 | 37 |
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | 29 | 5 | 24 | 2334:2555 | 34 |
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
Wyniki 29 kolejki
- MKS Dąbrowa Górnicza - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA 107:86 (22:16, 27:20, 33:19, 25:31)
- TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław 79:82 (23:27, 22:11, 18:27, 16:17)
- Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Start Lublin 96:93 (27:27, 29:16, 24:22, 16:28)
- PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 94:72 (27:15, 24:25, 21:13, 22:19)
- Legia Warszawa - Anwil Włocławek 96:87 (23:26, 25:14, 28:29, 20:18)
- Icon Sea Czarni Słupsk - Dziki Warszawa 59:66 (9:25, 10:13, 23:15, 17:13)
- Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice 71:96 (15:20, 24:33, 15:25, 17:18)
- Arriva Polski Cukier Toruń - King Szczecin 92:88 (31:22, 13:26, 24:17, 24:23)
Ostatnie wyniki Arki
20 kwietnia 2024, godz. 15:30
93% | MKS Dąbrowa Górnicza | |
0% | REMIS | |
7% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia |
64% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | |
0% | REMIS | |
36% | Dziki Warszawa |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Trefla
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Renata Koczyńska | 34 | 64 | 67.6% |
2 | Radosław Dymkowski | 35 | 63 | 71.4% |
3 | Ada Bert | 35 | 63 | 68.6% |
4 | Katarzyna Ziembicka | 35 | 63 | 68.6% |
5 | Wojteks 23 | 35 | 63 | 65.7% |
Tabela końcowa
Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | ||||||
2 | Aluron CMC Warta Zawiercie | ||||||
3 | Projekt Warszawa | ||||||
4 | Asseco Resovia Rzeszów | ||||||
5 | Bogdanka LUK Lublin | ||||||
6 | Trefl Gdańsk | ||||||
7 | PSG Stal Nysa | ||||||
8 | Indykpol AZS Olsztyn | ||||||
9 | PGE GiEK Skra Bełchatów | ||||||
10 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | ||||||
11 | Ślepsk Malow Suwałki | ||||||
12 | Barkom Każany Lwów | ||||||
13 | GKS Katowice | ||||||
14 | KGHM Cuprum Lubin | ||||||
15 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | ||||||
16 | Enea Czarni Radom |
- Finał (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
- Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (27 kwietnia, w pierwszym meczu 0:3)
- Mecz o 3. miejsce (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym)):
- Asseco Resovia - Projekt Warszawa (26 kwietnia, w pierwszym meczu 0:3)
- O miejsca 5-8, przegrani w ćwierćfinałach play-off, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 5. miejsce
- Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK 3:1 oraz 3:0
- o 7. miejsce
- Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa 1:3 złoty set 13:15 oraz 3:1
- o miejsca 9-13, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 9. miejsce
- Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów 1:3 oraz 3:2
- o 11. miejsce
- Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów 3:1 oraz 3:0
- o 13. miejsce
- GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin 1:3 złoty set 17:15 oraz 3:0
- Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
- Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom
Playoff
Ćwierćfinały
Jastrzębski Węgiel | |
Indykpol AZS Olsztyn |
Asseco Resovia | |
TREFL GDAŃSK |
Aluron CMC Warta Zawiercie | |
PSG Stal Nysa |
Projekt Warszawa | |
Bogdanka LUK Lublin |
Półfinały
Jastrzębski Węgiel | |
Asseco Resovia |
Aluron CMC Warta Zawiercie | |
Projekt Warszawa |
Finał
Jastrzębski Węgiel | |
Aluron CMC Warta Zawiercie |
Ostatnie wyniki Trefla
Gdańsk, Sopot, Ergo Arena
64% | TREFL Gdańsk | |
36% | Bogdanka LUK Lublin |
18 kwietnia 2024, godz. 20:30
72% | Bogdanka LUK Lublin | |
28% | TREFL Gdańsk |
Trójmiejskie drużyny
Siatkówka
Koszykówka
Relacje LIVE
-
14 kwietnia 2024, godz. 17:30
-
11 kwietnia 2024, godz. 18:20
-
23 marca 2024, godz. 17:30