Skuteczni przodownicy

25 maja 2008 (artykuł sprzed 16 lat)
Aż siedmiokrotnie cieszyli się piłkarze Bałtyku ze strzelonych w sobotę goli. Aż siedmiokrotnie cieszyli się piłkarze Bałtyku ze strzelonych w sobotę goli.
W sobotę piłkarze Bałtyku strzelili siedem goli TKP Tczew, ale nadal są na drugim miejscu, gdyż dzień później siedem bramek zdobył też lider w Pucku. Bez żadnego trafienia zakończyły udział w 31. kolejki IV ligi rezerwy Lechii Gdańsk i Arki Gdynia.

W 26. minucie po golu grającego trenera tczewian, przed laty piłkarza ligowego, Marka Kwiatkowskiego Bałtyk remisował z TKP 1:1. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Jerzego Jastrzębowskiego aż 7:1 (3:0). Łupem bramkowym w zespole gospodarzy podzielili się: Dariusz Kudyba (13. i 30. minuta), Wojciech Pięta (65, 82), Aleksander Peta (29), Jakub Wierzchołowski (73) i Wojciech Klemczyk (90).

Rezerwy Lechii, które w przyszłym sezonie zostaną przekształcone w zespół Młodej Ekstraklasy, bezbramkowo zremisowały na wyjeździe z Huraganem Przodkowo. Natomiast Arka II przegrała z Bytovią w Bytowie 0:2 (0:0), tracąc oba gole w ciągu pięciu minut (32-36)!

Pozostałe wyniki 31 kolejki: Zatoka Puck - Czarni Czarne 7:0, Brda Przechlewo - Olimpia Sztum 0:1, Orzeł Trąbki Wielkie - Orkan Rumia 1:0, Gryf Wejherowo - Czarni Pruszcz Gdański 2:0, Powiśle Dzierzgoń - Polonez Bobrowniki 2:1, Orlęta Reda - Gryf 95 Słupsk 0:0.

• SKS BAŁTYK GDYNIA

Na zawsze w moim sercu. I nikt juz tego nie zmieni. Biało niebiescy do boju. Zatoka przegra w ostatnim meczu z Bytovią my wygrywamy reszte i mamy awans. TAK BĘDZIE.

• 1 0

• ZATOKA; ]

Zatoka powiozla BALTYk 5:0 i ten wynik dolkadnie pzokazuje kto na jakim miejscu powienien skonczyc sezon.Heh juz nawet pilkarze BAltyku przyjezdzaja do Pucka na mecze Zatoki bo ponoc grubo sie trzesa ze jednak po raz kolejny nie da sie wejsc ;]