Terminarz

Sezon:
15.05 (nd) g.16:00
VISTAL Gdynia 26:21 Start Elbląg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.05 (sob) g.17:00
VISTAL Gdynia 22:21 Start Elbląg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.05 (nd) g.18:30
Start Elbląg 26:29
po dogrywce
VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.05 (sob) g.18:30
Start Elbląg 31:27
po dogrywce
VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.05 (śr) g.18:00
Pogoń Baltica Szczecin 24:21 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.05 (nd) g.16:00
VISTAL Gdynia 24:20 Pogoń Baltica Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.04 (sob) g.15:00
VISTAL Gdynia 23:24 Pogoń Baltica Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.04 (nd) g.16:00
Pogoń Baltica Szczecin 27:28 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.04 (sob) g.15:00
Pogoń Baltica Szczecin 23:20 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.04 (nd) g.18:00
mecz pucharowy Pogoń Baltica Szczecin 21:26 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.04 (sob) g.16:00
mecz pucharowy Selgros Lublin 21:24 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.04 (nd) g.17:00
Metraco Zagłębie Lubin 23:29 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.04 (pon) g.18:00
VISTAL Gdynia 31:28 Metraco Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.03 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VISTAL Gdynia 41:26 Olimpia-Beskid Nowy Sącz przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.03 (czw) g.13:00
mecz pucharowy Olimpia-Beskid Nowy Sącz 24:34 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.03 (śr) g.17:00
Piotrcovia 27:37 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (sob) g.18:00
VISTAL Gdynia 34:28 Energa AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.02 (sob) g.17:30
Metraco Zagłębie Lubin 31:30 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.02 (czw) g.18:00
VISTAL Gdynia 36:26 Olimpia-Beskid Nowy Sącz przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.02 (nd) g.17:30
VISTAL Gdynia 27:26 Pogoń Baltica Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.02 (sob) g.17:00
KPR Jelenia Góra 21:27 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.02 (pon) g.18:00
mecz pucharowy VISTAL Gdynia 39:21 KPR Jelenia Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.01 (nd) g.12:00
VISTAL Gdynia 30:23 Ruch Chorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (śr) g.19:00
VISTAL Gdynia 19:28 Start Elbląg przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.01 (śr) g.18:00
VISTAL Gdynia 34:22 UKS PCM Kościerzyna przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.01 (śr) g.18:00
Selgros Lublin 26:22 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (śr) g.16:00
VISTAL Gdynia 27:24 AZS ŁĄCZPOL AWFIS Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.11 (nd) g.16:00
mecz pucharowy VISTAL Gdynia 26:27 Sercodak Dalfsen przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.11 (śr) g.18:00
VISTAL Gdynia 33:28 Piotrcovia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.11 (sob) g.19:00
mecz pucharowy Sercodak Dalfsen 20:21 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.11 (śr) g.15:00
Energa AZS Koszalin 22:25 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.11 (nd) g.15:30
VISTAL Gdynia 26:25 Metraco Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.10 (czw) g.18:00
Pogoń Baltica Szczecin 22:21 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (sob) g.18:00
VISTAL Gdynia 29:25 KPR Jelenia Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (sob) g.16:00
Ruch Chorzów 18:25 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.09 (nd) g.16:00
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 26:26 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.09 (śr) g.18:00
UKS PCM Kościerzyna 20:33 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.09 (nd) g.17:30
Start Elbląg 26:19 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.09 (nd) g.14:30
VISTAL Gdynia 20:21 Selgros Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.09 (nd) g.16:00
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 24:27 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
Ćwierćfinały
Pogoń Baltica Szczecin
1 miejsce po rundzie zasadniczej
62
Metraco Zagłębie Lubin
4 miejsce po rundzie zasadniczej
51
Selgros Lublin
2 miejsce po rundzie zasadniczej
62
Start Elbląg
3 miejsce po rundzie zasadniczej
48
AZS ŁĄCZPOL AWFiS GDAŃSK
8 miejsce po rundzie zasadniczej
48
VISTAL Gdynia
5 miejsce po rundzie zasadniczej
60
Piotrcovia
7 miejsce po rundzie zasadniczej
45
Energa AZS Koszalin
6 miejsce po rundzie zasadniczej
45
Półfinały
Pogoń Baltica Szczecin
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Selgros Lublin
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
VISTAL GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 2
2
Start Elbląg
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
Pogoń Baltica Szczecin
zwycięzca półfinału 1
1
Selgros Lublin
zwycięzca półfinału 2
3

SPR Arka Gdynia

Prezes klubu:
Beata Nowińska

Wiceprezes klubu:
Stefan Zegarlicki

Historia:

wrzesień 2019 - zgłoszenie drużyny do rozgrywek II ligi oraz zmiana nazwy zespołów we wszystkich kategoriach wiekowych na SPR Arka Gdynia

listopad 2018 - przejęcie grup młodzieżowych od GTPR Gdynia, który zakończył działalność oraz dokończenie sezonu 2018/19 pod szyldem SPR Gdynia

Kontakt:
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gdynia
ul. Korzenna 5B/15​​​​​​​
81-587 Gdynia
 
 

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane