Arka lepsza od Pogoni w meczu rezerw

3 listopada 2013 (artykuł sprzed 10 lat)

Najnowszy artykuł na ten temat Bałtyk skończył sezon III ligi z 4. lokatą
To był szczęśliwy weekend dla Arki jeśli chodzi o końcówki spotkań. W sobotę w I lidze gdynianie gola na wagę zwycięstwa zdobyli w doliczonym czasie gry. W niedzielę III-ligowe rezerwy wygrały po bramce Macieja Wardzińskiego (na zdjęciu) w 89 minucie. To był szczęśliwy weekend dla Arki jeśli chodzi o końcówki spotkań. W sobotę w I lidze gdynianie gola na wagę zwycięstwa zdobyli w doliczonym czasie gry. W niedzielę III-ligowe rezerwy wygrały po bramce Macieja Wardzińskiego (na zdjęciu) w 89 minucie.

Rezerwy Arki Gdynia pokonały na własnym boisku swojego odpowiednika z Pogoni Szczecin 1:0 (0:0). Gola uderzeniem głową na wagę 3 punktów w III lidze zdobył w końcówce spotkania Maciej Wardziński, biorąc przykład z Kamila Juraszka, który dzień wcześniej w podobnych okolicznościach dał żółto-niebieskim wygraną w I lidze z Chojniczanką.

Bramka:
Wardziński 89

ARKA II: Kamola - Kubowicz (46 Glauber), R.Robakowski, Sztandar, Stolc - Sulewski, Pietkiewicz (58 Nalepa), Matys, Jankowski - Aurelio (75 Wardziński) - Szubert (46 Fujikawa)

W Gdyni nie ustały jeszcze emocje po mrożącym krew w żyłach meczu piłkarzy Arki z Chojniczanką, w którym w 5. minucie doliczonego czasu gry zwycięstwo żółto-niebieskim po strzale głową zapewnił Kamil Juraszek. Mimo tego, już na drugi dzień o kolejną dawkę emocji do końca spotkania postarały się III-ligowe rezerwy gdynian.

ARKA POKONAŁA CHOJNICZANKĘ PO GOLU W DOLICZONYM CZASIE GRY

Zespół trenera Grzegorza Witta zmierzył się z rezerwami Pogoni Szczecin. "Portowcy" choć bez wsparcia z drużyny występującej w ekstraklasie, od początku spotkania prowadzili grę i kilkukrotnie zagrozili Patrykowi Kamoli uderzeniami z dystansu.

Arka jeszcze w pierwszej połowie odpowiedziała m.in. uderzeniem z 10. metra w wykonaniu Marco Aurelio. Piłka posłana po ziemi przez Brazylijczyka nie sprawiła jednak wystarczających trudności golkiperowi gości.

W drugiej połowie gra toczyła się głównie w środku boiska. - Pogoń była jednak stroną przeważającą i na pewno zostawiła po sobie dobre wrażenie. Grali wysoko w obronie, szybko nas naciskali. My nastawiliśmy się na kontry i jedna z nich zapewniła nam zwycięstwo - mówi trener Witt.

Gol na wagę 3 punktów padł w 89 minucie, gdy na dalszy słupek dośrodkował Michał Jankowski, a kapitalnym uderzeniem głową po przekątnej popisał się Maciej Wardziński. Dla wprowadzonego niespełna kwadrans wcześniej napastnika był to drugi gol w sezonie. Poprzednio 19-latek trafił do siatki w... 90 minucie wygranego 4:0 meczu z Koralem Dębnica dwie kolejki temu.

Wyniki 14 kolejki

• Puszcza Niepołomice - ARKA GDYNIA 2:5 (1:2)
  • GKS Bełchatów - Dolcan Ząbki 1:0 (1:0)
  • Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 0:2 (0:0)
  • Stomil Olsztyn - Okocimski Brzesko 2:0 (2:0)
  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice 1:3 (1:2)
  • GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)
  • Wisła Płock - Flota Świnoujście 1:0 (1:0)
  • Chojniczanka - Górnik Łęczna 0:0
  • Kolejarz Stróże - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (1:0)

Opinie (9) 1 zablokowana

• Jeseli ktos posiada materiały ,fotki ,filmy jak lechisci rozwalaja stadion to wysyłać na policje! (1)

Tylko tak mozsemy wspolnie ich złapać!!!!

• 13 18

• nie trolluj betku, poza tym ten monitoring który tam jest niestety pomoże wyłapać wszystkich twoich kolegów

• 14 2

• do tego betonowego lba wyzej

na milicje to tylko wy i wasi malinowi i milicyjni bracia latacie,koniec kropka.

• 19 4

• KTO ZA TO ZAPŁACI (2)

JA mam pytanie naprawa stadionu pójdzie z miejskiej kasy???

po 2 czy warto budować takie obiekty skoro są niszczone ???

po 3 czy nie można wprowadzić zakazów stadionowych ???

po 4 kiedy z dziećmi będzie można pójść na mecz a nie ciągle oglądać w Tv

• 3 7

• Nigdy nie pójdziesz z dziećmi, chyba że chcesz żeby się nauczyły paru nowych słów

Mecze są dla półgłówków udających kibiców. Nie ma tu miejsca dla normalnych ludzi.

Nawiasem mówiąc lepiej już pójdź do teatru, tam jest mniejsza szansa na spotkanie idioty :) Choć jak pokazał niedawno jeden z artykułów na trójmiasto i tam są takie przypadki.

• 1 1

• zabieram moją 5 letnią córkę na mecze Arki do sektora Śledziki i jest super

dzięki stowarzyszeniu kibiców Arki Gdynia dostaje koszulki i rozne żołto-niebieskie gadzety , do tego tam dopinguja kulturalnie wiec wylacz telewizje i wpadaj na Arkę
      za zniszczenia zaplaca buraki z Chojnic i ich koledzy z Gdańska wiec nie martw sie

• 2 3

• Rezerwy Arki Gdynia pokonały na własnym boisku swojego odpowiednika z Pogoni Szczecina

po jakiemu to napisane jest ?

• 8 1

• Brawo Arka! Super weekend

wygrana Arki z chojniczanką, wygrana naszych rezerw, wygrana juniorów z Lechią.Brawo
    Lechia przegrała, Bałtyk przegrał. Lechia na spadkowym, Bałtyk niżej od naszych juniorów

• 13 1

• Brawo Arka

W końcu grają coraz lepiej , mam nadzieje że ktos to dostrzeże , że niektórzy zawodnicy w rezerwach , nie powinni wchodzić z ławki , tylko grać od pierwszej minuty , bo na trybunach słyszy się tylko negatywne oponie odnośnie zawodników którzy schodzą z pierwszego zespołu i nic nie grają a kasę biorą , a niestety Arka nie stawia na swoich zawodników którzy mają mają Arkę w sercu i grają za DARMO !!! do ostatniej kropli krwi , potu gryzą trawę ..Gratulację dla Strzelca M. Wardzińskiego !!