• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Arka traci wypożyczonych, żegna Bożoka

Marcin Dajos
6 czerwca 2017 (artykuł sprzed 5 lat) 

Arka Gdynia

Miroslav Bożok (nr 19) jest pierwszym z piłkarzy z kontraktami do 30 czerwca, który pożegnał się z Arką. Ponadto szkoleniowiec przyznaje, że klub stracił piłkarzy wypożyczonych, czyli m.in. Mateusza Szwocha (z lewej) i Konrada Jałochę (z prawej). Miroslav Bożok (nr 19) jest pierwszym z piłkarzy z kontraktami do 30 czerwca, który pożegnał się z Arką. Ponadto szkoleniowiec przyznaje, że klub stracił piłkarzy wypożyczonych, czyli m.in. Mateusza Szwocha (z lewej) i Konrada Jałochę (z prawej).

- Straciliśmy piłkarzy wypożyczonych - zdradza nam Leszek Ojrzyński, trener Arki Gdynia. Przypomnijmy, że na tych zasadach grali: Mateusz Szwoch, Dariusz Formella, Konrad JałochaAdrian Błąd. Natomiast z dziewięciu graczy, którym 30 czerwca kończą się kontrakty, pierwszym pożegnanym jest Miroslav Bożok, który przez większą część sezonu pełnił funkcję kapitana. - W nowym sezonie to może być zupełnie inna drużyna - uprzedza szkoleniowiec.ARKA ZACZYNA SEZON 7 LIPCA W WARSZAWIE. LESZEK OJRZYŃSKI ZOSTAJE NA STANOWISKU TRENERA

Mateusz Szwoch oraz Dariusz Formella to dwaj piłkarze, którzy wybili się z Arki do czołowych klubów ekstraklasy jak Legia Warszawa i Lech Poznań. Obaj grali w ostatnich sezonach na wypożyczeniu do Gdyni z tych klubów. Poprowadzili drużynę do awansu z I ligi na najwyższy szczebel zmagań. W ekstraklasie jednak już tak nie błyszczeli.

Szwoch był jednym z pierwszych wyborów tak trenera Grzegorza Nicińskiego, jak i później Leszka Ojrzyńskiego. Zagrał łącznie w 36 z 37 meczów ekstraklasy, ale dlatego, że w jednym musiał pauzować za 4 żółte kartki. 32 razy wychodził w podstawowej "11", strzelił 3 bramki na tym szczeblu rozgrywek oraz 2 w Pucharze Polski. Co ciekawe wszystkie z rzutów karnych i w rundzie wiosennej.

Natomiast Formella, po rundzie jesiennej spędzonej w Lechu, ponownie przeniósł się wiosną do Gdyni. A barwach Arki w ekstraklasie zagrał w 17 spotkaniach, z czego 12 razy w pierwszym składzie. Zdobył 3 bramki, w tym w ostatnim, najważniejszym meczu sezonu, z Zagłębiem Lubin.

KRZYSZTOF SOBIERAJ PO POKONANIU ZAGŁĘBIA: WIELKI SZACUN

Drugie roczne wypożyczenie z Legii do Arki kończy się Konradowi Jałosze. W ekstraklasie zagrał on w gdyńskiej drużynie w 28 meczach. Potem złapał kontuzję, a gdy się wyleczył miejsca między słupkami nie oddał mu już Pavels Steinbors. Aby bramka żółto-niebieskich nie pozostała pusta, w przypadku łotewskiego golkipera trzeba skorzystać z opcji przedłużenia umowy o rok, gdyż taka została zapisana w umowie parafowanej przed rozpoczęciem sezonu.

Najmniej z wypożyczony w Arce zagrał Adrian Błąd. W 14 meczach strzelił 1 gola, ale właśnie z powodu tej bramki zostanie zapamiętany. Trafił na 1:1 w jesiennych derbach z Lechią Gdańsk. Do Lubina skrzydłowy wraca ze złapaną ręką, choć zapewnia że na okres przygotowawczy chce być już w pełni sił do treningów.

Teoretycznie Arka może negocjować przedłużenie wypożyczeń bądź starać się wykupić tych piłkarzy, ale trener jest już pogodzony z ich stratą.

- Połowie zawodnikom kończą się kontrakty, straciliśmy piłkarzy wypożyczonych. To może być zupełnie inna Arka. Zdajemy sobie sprawę, że musimy szukać zawodników, którzy podniosą nasz poziom. Dlatego nie marnujemy żadnej minuty i pracujemy nad kompletowaniem składu, aby ten było gotowy wcześnie, a nie na ostatnią chwilę. Na to nie możemy sobie pozwolić - mówi nam Leszek Ojrzyński.
ARKA UTRZYMAŁA SIĘ W EKSTRAKLASIE PO ZWYCIĘSTWIE W LUBINIE. PRZECZYTAJ RELACJĘ. OCEŃ PIŁKARZY.

Przypomnijmy, że jeszcze w trakcie rundy wiosennej Arka skróciła wypożyczenie z Piasta Gliwice Josipa Bariscia, a także rozwiązała kontrakt z Ukraińcem Andrijem Wacebą, który nie radził sobie na wypożyczeniu w II-ligowym Gryfie Wejherowo.

WAŻNOŚĆ KONTRAKTÓW PIŁKARZY ARKI GDYNIA
Koniec wypożyczeń 30 czerwca
Mateusz Szwoch, Konrad Jałocha (obaj z Legii Warszawa), Dariusz Formella (z Lecha Poznań), Adrian Błąd (z Zagłębia Lubin)

Koniec kontraktów 30 czerwca
Rafał Siemaszko, Krzysztof Sobieraj, Marcus, Miroslav Bożok, Przemysław Trytko, Tadeusz Socha, Damian Zbozień, Paweł Abbott, Przemysław Stolc, Paweł Wojowski (wiosną na wypożyczeniu w I-ligowym Stomilu Olsztyn), Grzegorz Tomasiewicz (poprzedni sezon na wypożyczeniu w I-ligowej Pogoni Siedlce), Kamil Kotkowski (poprzedni sezon na wypożyczeniu w III-ligowym Sokole Ostróda), Mateusz Czapłygin (poprzedni sezon na wypożyczeniu w II-ligowych Błękitnych Stargard Szczeciński), Tomasz Wojcinowicz (wiosną na wypożyczeniu w III-ligowym Finishparkiecie Nowe Miasto), Mateusz Szerszeń, Jakub Bach (obaj poprzedni sezon na wypożyczeniu w II-ligowej Olimpii Zambrów)

Kontrakty do 30 czerwca z opcją przedłużenia
Pavels Steinbors

Kontrakt do 30 czerwca 2018 roku
Adam Marciniak, Dawid Sołdecki, Michał Marcjanik, Marcin Warcholak, Michał Nalepa, Dominik Hofbauer, Antoni Łukasiewicz, Yannick Sambea, Arkadiusz Moczadło, Szymon Lewicki (w poprzednim sezonie na wypożyczeniu w I-ligowym Podbeskidziu Bielsko-Biała), Dawid Tomczak (w poprzednim sezonie na wypożyczeniu w II-ligowym Gryfie Wejherowo), Damian Mosiejko, Maksymilian Hebel, Mateusz Węsierski (wszyscy wiosną na wypożyczeniu w III-ligowym KS Chwaszczyno)

Kontrakt do 30 czerwca 2019 roku
Luka Zarandia

Kontrakt do 30 czerwca 2020 roku
Adrian Klimczak (ostatnio II-ligowy Gryf Wejherowo), Saibou Keita (wiosną na wypożyczeniu w III-ligowym Egersunds IK, Norwegia, umowa zawiera klauzulę o wcześniejszym rozwiązaniu)


LESZEK OJRZYŃSKI 18. TRENEREM ARKI W EKSTRAKLASIE. SPRAWDŹ, JAK WIODŁO SIĘ WSZYSTKIM JEGO POPRZEDNIKOM

Dokładnie dziesięciu piłkarzom z obecnej kadry kończą się 30 czerwca kontrakty. Jeden z nich został już pożegnany.

- Na Słowację wrócił już Miroslav Bożok. Tak więc także jego nie zobaczymy już w Arce - dodaje Ojrzyński.
Skrzydłowy rozegrał w minionym sezonie 33 mecze, w tym 25 w wyjściowym składzie, strzelił 2 gole. Przez większą część rozgrywek był kapitanem, a funkcję tę sprawował na mocy wyborów drużyny. Dopiero na finiszu rozgrywek trener Ojrzyński opaskę przekazał Krzysztofowi Sobierajowi.

Obecnie 11 piłkarzy żółto-niebieskich ma ważne kontrakty, w tym wspomniany Steinbors z opcja przedłużenia. Kilku kolejnych może wrócić z wypożyczeń. Jest także 2 zawodników pozyskanych zimą, ale od razu z nastawieniem, że walkę o miejsce w kadrze pierwszej drużyny podejmą od najbliższego sezonu.

- Obserwujemy paru ciekawych piłkarzy, również z I ligi. Skupiamy się także na analizie zawodników wypożyczonych przez nas do innych klubów, ponieważ niektórzy z nich pokazali się z dobrej strony. Do tego negocjujemy przedłużenia umów z innymi zawodnikami Arki, którym wygasają one z końcem czerwca - przyznaje szkoleniowiec Arki, który pierwsze zajęcia po urlopach wyznaczył na 19 czerwca.
PRZECZYTAJ JAK W HISTORII ARKA RADZIŁA SOBIE Z MECZAMI O UTRZYMANIE W OSTATNIEJ KOLEJCE

Tabela po 37 kolejkach

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Legia Warszawa 37 21 10 6 70:31 44
2 Jagiellonia Białystok 37 21 8 8 64:39 42
3 Lech Poznań 37 20 9 8 62:29 42
4 LECHIA GDAŃSK 37 20 8 9 57:37 42
5 Korona Kielce 37 14 5 18 47:65 28
6 Wisła Kraków 37 14 6 17 54:57 26
7 Pogoń Szczecin 37 11 13 13 51:54 25
8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 37 13 7 17 35:55 25
9 Zagłębie Lubin 37 14 11 12 51:45 34
10 Piast Gliwice 37 12 10 15 45:54 31
11 Śląsk Wrocław 37 12 10 15 49:52 29
12 Wisła Płock 37 12 11 14 49:57 28
13 ARKA GDYNIA 37 10 9 18 44:60 24
14 Cracovia 37 8 15 14 45:52 24
15 Górnik Łęczna 37 9 10 18 47:63 22
16 Ruch Chorzów 37 10 8 19 42:62 19
* Przy równej liczbie punktów w drugiej fazie sezonu decyduje kolejność po rundzie zasadniczej
* Przed rozgrywkami wiosennymi Komisja ds Licencji Klubowych PZPN ukarała Ruch Chorzów odjęciem 4 punktów za zaległości finansowe wobec byłych piłkarzy i pracowników.
* Po 30. kolejce nastąpił podział na dwie grupy - mistrzowską i spadkową. Dorobek punktowy zespołów podzielono na pół z zaokrągleniem do góry.
Tabela wprowadzona: 2017-06-04

Wyniki 37 kolejki

 • Grupa mistrzowska
 • Legia Warszawa - LECHIA GDAŃSK 0:0
 • Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:2 (0:2)
 • Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (1:0)
 • Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3:0 (0:0)
 • Grupa spadkowa
 • Zagłębie Lubin - ARKA GDYNIA 1:3 (0:2)
 • Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 2:2 (0:2)
 • Cracovia - Piast Gliwice 0:1 (0:0)
 • Wisła Płock - Śląsk Wrocław 0:3 (0:1)

Opinie (182) ponad 10 zablokowanych

 • Kogo kupi Arka na LE? (9)

  Jakie ruchy kadrowe przed Ligą Europy?

  • 68 11

  • powiedział ci z 1 ligi i wypożyczeni :)

   • 20 1

  • ruchy kadrowe przed eliminacjami LE? A skąd pieniądze?

   Chyba, że Szczurek z wójtem sprzedadzą lotnisko

   • 21 9

  • Zaawansowane rozmowy są prowadzone z Pazdanem, Lewandowskim, Buffonem. (3)

   Podobno dzwonil CR7, ale trener Ojrzyński nie chciał zaniżać poziomu i z nim nie rozmawiał.

   • 56 10

   • dobre

    • 2 2

   • Podobno dzwonił SP21 ,ale w Arce nie mają tyle półlitrówek. (1)

    • 4 2

    • hehhehehh jeszcze lepsze !!!!!!!!!!!!!!!!

     • 0 1

  • Żeby kupić najierw trzeba zrobić miejsce. (2)

   Z wypożyczonych tylko Szwoch i to za niewielkie pieniądze byłby wzmocnieniem. Reszta zupełnie nie potrzebni.
   Z kończących kontrakty trzeba wziąć Siemaszkę na 3-4 lata. Sobieraja ale tylko do końca roku. Marcus na 1-2 lata. Socha, Zbozień, Wojowski, Tomasiewicz ale tylko na rok i na tych samych warunkach jak dotychczas a komu mało niech szuka innego klubu. Reszta jest do niczego nie potrzebna. Na ich miejsce 6 ZDROWYCH piłkarzy na ekstraklasowym poziomie którzy zdecydowanie wzmocnią Arkę.
   W tym roku mieliśmy kadrę szeroką ale bardzo słabą i ledwie się utrzymaliśmy. W przyszłym roku niech piłkarzy będzie mniej ale za to ich jakość niech będzie większa. No i jeszcze warto by się pozbyć autora 4 goli samobójczych z poprzedniego sezonu który kompromitował się w każdym meczu wiosną.

   • 8 16

   • na ekstraklasowym poziomie - poziom Lecha czy Cravovii? (1)

    • 2 0

    • Na miarę możliwości

     Wszystko na miarę możliwości. Potrzeba takich piłkarzy którzy spokojnie utrzymają ekstraklasę bez strachu do ostatniego meczu a jednocześnie nie przekroczymy i tak skromnego budżetu. Bo grę na kredyt już przerabialiśmy i zdaje się jeszcze nie skończyliśmy spłacać starych zobowiązań.

     • 2 1

 • Czyli rozumiem - jest dobrze, przyjeżdżajcie na pogrzeb !!

  • 40 22

 • Korona (1)

  Brać ludzi z korony! Tani i sprawdzeni

  • 59 9

  • Bonin

   i Bonina z Łęcznej !!!!!!!

   • 15 5

 • (5)

  Powiem to ostatni raz ARECZKO musisz mieć dobrego bramkarza bo pan Jałocha to się nie nadaje na eklape. Stainbors spoko ale przydał by się ktoś pokroju Krupskiego lub Chamery

  • 43 6

  • Krupski!!! (2)

   "Ikona", która tak trenuje bramkarzy jak widać w meczach - warto zobaczyć również treningi!

   • 17 1

   • Nie patrz jak trenuje innych bo nie każdy nawet doskonały piłkarz sprawdzał się jako trener /Tomaszewski ,Lato,Szarmach itd/.Trzeba było patrzeć Krupski! Było miło patrzeć .Po nim było sporo bramkarzy ale żaden nie mógł się z nim równać.Co ty jednak możesz o nim wiedzieć kiedy pewnie ciebie jeszcze nie było na świecie. Nie bez powodu sam użyłeś słowa Ikona.I nie sil się na złośliwości bo nie wypada.

    • 5 0

   • Przestańcie z Steinborsem. Jak dla mnie to nie nadaje się na ostoję miedzy słupkami Arki. Dziad robiący głupie błędy, brak wyjścia na przedpole co wielokrotnie pokazywał i nie te lata. Arka potrzebuje młodego utalentowanego bramkarza.

    • 6 0

  • Steinbors spoko bramkarz? Ja mam na niego jakiegoś nerwa. Jakoś mnie nie przekonuje.

   Niezdecydowany ten bramkarz, umiejętności ok, ale niczym nie błyszczy, a zdarzają mu się wpadki, że nie wspomnę bramkę z Wigrami Suwałki, którą podarował.
   Potrzebna jest konkurencja dla Steinborsa, żeby jakiś drugi bramkarz z nim rywalizował i go naciskał.

   • 11 0

  • aha Chamera....ten z Baltyku...dobry wychowanek

   • 8 1

 • Najbardziej utytułowanym klubem w Trójmieście jest wielka Arka Gdynia! (5)

  • 83 45

  • Z tym "wielka" to bym nie przesadzał (2)

   • 19 18

   • Na pewno bardziej pasuje wielka pasuje bardziej do Arki, niż do lechii klubiku bez sukcesów. (1)

    • 25 18

    • LG

     Arka jest wielka i nikt jej tego nie zabierze, ale w:

     - kupowaniu meczów
     - biegach z górki na A1 i obwodnicy
     - biciu 7 letnich dzieci
     - ucieczek z własnego stadionu

     No i ostatnie najważniejsze....grając cały sezon na wyjeździe utrzymała się wrzucając piłkę ręką do bramki przeciwnika

     • 11 13

  • Dajcie spokój z napinką.

   Wielkość Arki trzeba budować systematyczną pracą organiczną całego środowiska żółto-niebieskiego. Zaczynając od kibiców, personel techniczny, prawny, zarząd i właścicieli klubu. Zarząd klubu otrzymał niespodziewany bonus - dzięki zdobyciu PP - w sprawie skutecznego poszukiwania, sponsora strategicznego. Prezydent Miasta Gdynia, również powinien mieć większe szanse w znalezieniu potencjalnego, nowego właściciela klubu. Jeżeli nie teraz, to kiedy?

   • 9 2

  • ciekawe za co arka zagra w pucharach?przypomniało mi się,wydrukuje

   • 6 9

 • może Borjan na bramkę? (3)

  z Korony odchodzi

  • 34 11

  • i Palanca !!

   • 7 5

  • ja bym wyciągnął Pleve z BBT zamiast Sobiego.

   • 5 4

  • Bartosz Nowak z Ruchu Chorzów .

   Pomocnik, 23 lata. W przyszłym roku powinien zostać reprezentantem Polski. Tylko, ile klubów będzie Nim zainteresowanych?

   • 3 1

 • A my swoje .....! (16)

  Najbardziej umoczonym w korupcje klubem w Trójmieście jest wielka arka Gdynia!

  Organizacyjnie i finansowo wy juz jestescie w 1 lidze...nikt u was nie bedzie chcial grac....

  • 44 114

  • a ty umysłowo zawsze będziesz w B-klasie.

   • 47 11

  • (4)

   Mylisz się kolego korupcja zaczęła się w Gdańsku wy mieliście Nikosia i nie rozliczyliście się z bagna korupcyjnego tak jak Arka to zrobiła wiec tkwicie nie rozliczeni z tego i ten was smród na całe trójmiasto idzie

   • 56 11

   • (1)

    FRYZJER Z arka

    • 13 35

    • Tusk z lechją

     • 8 2

   • już Opatrzność rozliczyła Lechię w końcówce tego sezonu i jeszcze rozliczy

    • 22 6

   • Nikosia rozliczyli. Została Lechia....

    • 5 8

  • Czas pokaże co tej mąki wyrośnie oby nie zakalec

   • 7 1

  • Siala la, siala la ...

   ... podzielimy równo - dla Arki puchary a dla Lechii g....

   • 29 8

  • to pisze sikaes z bełtyku ~!!!!!

   • 10 6

  • (1)

   Ha ha ha betonek hejtuje. Wiesz gdzie my Arkowcy mamy twój klubik? W d....

   • 27 8

   • To dokładnie tam gdzie siedzi cała arka.

    • 2 4

  • (1)

   Nie my tylko Ty .Zawsze pisz za siebie tchórzu.Nawet podpisać się boisz. No tak Twoja siła w "my" a jak sam to chyc za firankę.

   • 2 1

   • A my swoje...!

    organizacyjnie 1 liga :D

    • 1 3

  • u was jest kolejka do grania

   • 2 1

  • Jestes cymbal I pustak

   • 2 0

  • Zazdrosc

   Zazdrość Cię zjada , że na europejskie puchary musisz przyjechać do Gdyni

   • 7 0

 • kiedy pożegnanie Sobieraja i Trytki? (6)

  • 71 10

  • Abbott

   fajny gość ale poziom na 1 lige co najwyżej, moim zdaniem

   • 24 2

  • sobieraj pasuje do arki.... (4)

   Karę 6 miesięcy dyskwalifikacji w zawieszeniu na 2 lata i 5 tys. zł grzywny orzekła Komisja Dyscyplinarna PZPN. Sobieraj ukarany za korupcję w Arce Gdynia znowu gra w tym klubie.
   Piłkarz został oskarżony przez wrocławską prokuraturę apelacyjną we wrześniu 2007 o jedno przestępstwo:
   25 sierpnia 2004 w Gdyni, podczas meczu, obiecał Piotrowi A. - sędziemu głównemu meczu II ligi piłki nożnej Arka Gdynia – RKS Radomsko korzyść majątkową w kwocie 10.000 złotych, zaś w dniu następnym wraz z Wiesławem K., Mariuszem W. i innymi osobami udzielił Piotrowi A. korzyści majątkowej w kwocie nie mniejszej niż 4000 zł, w zamian za nieuczciwe zachowanie tego sędziego podczas rozegranego 25 sierpnia 2004 roku spotkania pomiędzy Arką Gdynia i RKS Radomsko, polegające na podejmowaniu decyzji sędziowskich korzystnych dla Arki Gdynia, mających na celu zapewnienie osiągnięcia korzystnego wyniku sportowego dla tego klubu w tym meczu oraz zapewnienia korzystnego wyniku sportowego w rozgrywkach o mistrzostwo II ligi piłkarskiej w sezonie 2004/2005.

   • 14 11

   • (1)

    Chłopie, to już było. Wyroki zapadły i zostały odpokutowane. Ile się jeszcze będziesz tasowal przy tym?

    • 32 11

    • dziwnym trafem prokuratura nie sprawdzała korupcji w dłuższym okresie by przypadkiem na jaw nie wyszły akcje pozostałych klubów w tym wks i bks. O 7egii wiadomo, że ma układ z pzpn

     • 14 5

   • Straszny ból dipy mają kibole niemieckiego klubu.

    Chłopie idź leczyć swoje kompleksy do psychologa, a nie tutaj. Za dużo masz czasu to mogę tobie zajęcie znaleźć. Masz jeszcze jakieś cele życiowe po za hejtowaniem Arki?

    • 10 4

   • Brawo tylko skąd ty masz dostęp do akt sprawy i tak już wielokrotnie zostało napisane cała liga handlowała,a zostały ukarane tylko niektóre kluby

    • 2 2

 • (1)

  Dziś ma kontrakt podpisać słowacki obrońca z Arka

  • 7 17

  • Polska, trudna języka....

   • 7 1

 • Szwoch skonczy w Chojniczance a Firmella w Mieszko Gniezno albo Obra Koscian (4)

  Wypozyczeni oczywiscie...

  • 66 10

  • Chojniczanka to nie jest zła drużyna! (3)

   niemniej szkoda by było pożegnać Szwocha!

   • 5 2

   • Mnie się wydaje, że Mateusz i Darek (2)

    swój talent mogą rozwinąć, właśnie w Arce Gdynia. Obaj, to inteligentni w ciąż młodzi piłkarze. Oprócz ciężkiej pracy na treningach muszą popracować nad swoją mentalnością. Mateusz nad większą pewnością w swoje umiejętności, większą agresją w grze, a Darek nad wyeliminowaniem części cech egoistycznych w trakcie gry. W innych klubach mogą nie otrzymywać tylu szans, co w Arce Gdynia. Jeżeli wrócą do "swoich" klubów, Legii i Lecha, to będzie dla Nich stracony sezon. Obym się mylił....

    • 7 2

    • Właśnie już wrócili.I sami nie zrezygnują z kasy w Warszawie czy Poznaniu. (1)

     Dlatego obaj przesiedzą sezon na trybunach albo w ostatniej chwili pojdą do 1 ligi. Jałocha ten sam przypadek.bez szans w Legii.

     • 6 0

     • No, jak lubią odbierać tylko kasę, bez gry i rozwoju piłkarskiego, to ok. Ich wybór.

      Krychowiak też może siedzieć w PSG i zgarniać miliony euro, tylko po co to mu. W pewnym momencie trzeba podjąć męską decyzję i zrezygnować z części kasy na rzecz regularnej gry, bo można stracić inne możliwości, jak np. reprezentacja.

      • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Arki

Zagłębie Sosnowiec
11 lutego 2023, godz. 17:30
mecz ligowy
18% Zagłębie Sosnowiec
12% REMIS
70% ARKA Gdynia

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Arki

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1. Miś Beżuś 19 27 47.4%
2. Witold Stasiewski 19 27 47.4%
3. Jerzy Giernatowski 19 25 42.1%
4. Mirosław P 19 25 42.1%
5. Marek Dąbrowski 19 25 42.1%

Ostatnie wyniki Arki

Podbeskidzie Bielsko-Biała
71% ARKA Gdynia
20% REMIS
9% Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
77% ARKA Gdynia
16% REMIS
7% Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Relacje LIVE

Najczęściej czytane